Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Hocam bu dizi final yapti mi acaba ? Netflix üzerinden izleyeceğim
    Yapmadı. Netflixte 5.sezonun 2.yarısı yok daha maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Yapmadı. Netflixte 5.sezonun 2.yarısı yok daha maalesef.

Alıntıları Göster
    Peki hocam ben daha yeni başlayacağım belki gelir o zamana kadar 6 sezon ne zaman başlıyor bilginiz var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Peki hocam ben daha yeni başlayacağım belki gelir o zamana kadar 6 sezon ne zaman başlıyor bilginiz var mi

Alıntıları Göster
    Hocam bu sezon daha yeni bitti. Ortalama 7 ay falan diyeyim tam tarih veremem tabi. Belki kasım-aralık bile olabilir savaş sahneleri falan zahmetli malum uzun sürer çekimler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Hocam bu sezon daha yeni bitti. Ortalama 7 ay falan diyeyim tam tarih veremem tabi. Belki kasım-aralık bile olabilir savaş sahneleri falan zahmetli malum uzun sürer çekimler.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vikings'e başlamayı düşünüyoru ama bir problem var fikir verebilir misiniz.

Lütfen sadece izlemiş olanlar.

Ragnar'ın ölümünü diziyle hiç bir bağlantım olmadan 1001 çeşit yerde gördüm maalesef. Bu şekilde başlamak ne kadar etkiler? Sürükleyiciliğini kaybettirir mi? Sonucunu bildiğim için.

Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Vikings'e başlamayı düşünüyoru ama bir problem var fikir verebilir misiniz.

Ragnar'ın ölümünü diziyle hiç bir bağlantım olmadan 1001 çeşit yerde gördüm maalesef. Bu şekilde başlamak ne kadar etkiler? Sürükleyiciliğini kaybettirir mi? Sonucunu bildiğim için.

Teşekkürler şimdiden.
    İzle kesinlikle o sahneyi görmüş olman etkiler ister istemez ama o sahneye gelene kadar olan süreç gerçekten çok çok iyi özellikle ilk 3 sezon çok iyidir başlamanı öneririm.

• quote:

Vikings'e başlamayı düşünüyoru ama bir problem var fikir verebilir misiniz.

Teşekkürler şimdiden.
    ilk 3 sezon zaten su gibi akıp geçecek hiç merak etme sırf 3 sezon ıcın bile başlayabilirsin bence diziye vikinglerle ilgili çok farklı şeyler öğreniyor insan. sonlara doğru ise idare eder işte dizi

• @Glorfindel1907
    @Kriger

Game of Thrones izlemeyenler veya izleyipte bitirmeyenler veya izlemeyi düşünenler açmasınlar spoiler'i.
    Tabi aynısı Vikings içinde geçerli.

Peki, Ragnar öldükten sonra neler gelişti bilmiyorum henüz ama GOT'da olduğu gibi Ragnar'ın tekrardan dünyaya gelme bir durumu söz konusu mu? GOT'da Jon Snow öldükten sonra tekrar hayata döndü tabi doğa üstü olaylar mevcuttu Vikings'de nasıl bilmiyorum.

Sadece merak, teşekkür ediyorum.

Not: Bu arada başladım soluksuz izliyorum baya bir sardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 24 Şubat 2019; 17:29:49 >
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Got fantastik hayal ürünü bir dizi

vikings tarihi bir dizi deniyor ama son sezonda pek bağlı kalınamadı galiba tarihe daha iyi bilenler vardır tabi ki

yani dediğiniz olamaz

eğer yaparlarsa da
    ragnar'a odin'in oğlu olduğuna inanılıyormuş
    vikipedide de öyle görmüştüm galiba

yani daha fazla tarih dışı fantastik öge- olay eklerlerse her şey olabilir o zaman
  • quote:

@Glorfindel1907
    @Kriger

Game of Thrones izlemeyenler veya izleyipte bitirmeyenler veya izlemeyi düşünenler açmasınlar spoiler'i.
    Tabi aynısı Vikings içinde geçerli.

Peki, Ragnar öldükten sonra neler gelişti bilmiyorum henüz ama GOT'da olduğu gibi Ragnar'ın tekrardan dünyaya gelme bir durumu söz konusu mu? GOT'da Jon Snow öldükten sonra tekrar hayata döndü tabi doğa üstü olaylar mevcuttu Vikings'de nasıl bilmiyorum.

Sadece merak, teşekkür ediyorum.

Not: Bu arada başladım soluksuz izliyorum baya bir sardı.
    Yok hocam öyle bir şey olacağına pek ihtimal yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

Got fantastik hayal ürünü bir dizi

vikings tarihi bir dizi deniyor ama son sezonda pek bağlı kalınamadı galiba tarihe daha iyi bilenler vardır tabi ki

yani dediğiniz olamaz

eğer yaparlarsa da
    ragnar'a odin'in oğlu olduğuna inanılıyormuş
    vikipedide de öyle görmüştüm galiba

yani daha fazla tarih dışı fantastik öge- olay eklerlerse her şey olabilir o zaman
    Hocam ne bileyim bir ümit işte. O değilde Thor'a karşı bir sevgim var. Henüz izlemedim diziyi 6.bölümdeyim ama keşke onunda geçtiği bir dizi olsa. Bu Thor falan tarihte gerçekten varmıydılar yoksa tamamen hayal ürünü mü acaba?

Google'a sorunca marvel çıkıyor maalesef hep.

• BR9 kullanıcısına yanıt
    iskandinav mitolojisinde geçiyor thor

iskandinav mitolojisi hakkında bir sürü kitap, oyun, film var istemeden bile denk gelebilirsiniz
  • Neyse en arkalardan biz de ismimizi yazdıralım, malum İskandinavlara hasta birisi olarak izlemediğim bölümleri izliyorum. Bazıları 4'ten sonra bozuyor demiş halbuki bence gayet başarılı ilerliyor...
  • Küfür ede ede izliyorum 5. sezonun devamını. Daha kadar sıvayacaklar merak ediyorum.
  • ilk 4 sezon mükemmeldi. 5. sezonda güzeldi ama birkaç bölüm de sıçmaya başladılar. Keşke 5. sezon 10. bölümde diziyi bitirselerdi efsane olurlardı ama 10 bölüm daha uzattılar hemde boşu boşuna ha son 10 bölüm izlenmezmi izlenir tabiki .... keşke floki 5. sezon 1. bölümde ölseydi. Diziyi uzatmadan 5. sezon 10. bölümde bitirselerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 5 Nisan 2019; 15:44:54 >
  • Floki icin izliyorum su diziyi 5x11 den baslamak sarti ile sezonu non stop izleyerek bitirme keyfi hicbirseyde yok. :)

• King Ragnarın ölüm sahnesini unutamıyorum arkadaşlar böyle bir olay olmamalıydı ragnarın oğullarıyla birlikte parisi fethetmesi ve ingiltereden intikam alınması olayı senaryoda işlenebilirdi ama bu görevi sadece oğullarına verdi senarist oğullarının intikam alması gerçekten çok iyi oldu içimizdeki ateş soğudu lakin ragnarı halen özlüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziye yeni başladım 1×7 bölümdeyim gerek karakterler gerek hikaye kendine bağladı gelecek bölümlerde hareket aksiyon daha da artacak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamı harika, çok iyi olaylar oluyor.
  • game of thrones sonrası oluşacak boşlukta bu diziye başlanır mı yoksa GOT sonrası çok yavan mı kalır ne dersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.