N

Teğmen
25 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
358120 Gün Cezalı
356864 gün 14 s. 23 dk. kaldı
Gönderileri
Dişi, bir buçuk yaşında bir norveç orman kedim var. Şubat ayından beri birlikte yaşıyoruz. Öncesinde Konya'daydı, benimle birlikte Antalya'ya geldi. Eski sahibine soruyorum, tüy dökme probleminin olmadığını söylüyordu. Ama benimle yaşamaya başladıktan 2 ay sonra inanılmaz bir tüy dökme problemi yaşamaya başladı. Aşıları tam, düzenli tarıyorum. Mevsim geçişinden olabilir diye düşündüm ama mevsim geçişleri de bitti artık. Mamasıyla alakalı olabilir diyeceğim ama eski sahibinin bu konuya hiç özen göstermediğini, açık mamayla beslediğini biliyorum. Birinci problemim bu.
İkinci olarak; kızgınlık dönemi aldığım ilk günden beri asla geçmiyor. Eski sahibi de kızgınlık dönemiyle başedemediği için sahiplendirme kararı almış, kısırlaştırmamış, artık istemiyorlarmış vs vs. Beş gün normalse diğer beş gün kızgınlığa giriyor. Ve dönem ayırt etmeksizin sürekli koku bırakıyor her yere. Ne yapacağımı bilmiyorum artık, kısırlaştırsam geçer mi?
2013'te Canon 650D almıştım. ama çok kullanılmadı açıkçası sıfır ayarında duruyor. Dün 18-55 lensin 30-35 arasında tutukluk yaptığını fark ettim. 55'e çok zor ve sürtünerek geçiyor. Netleme halkasında bir arıza yok, sadece zoom halkası. Zoom halkası ile netleme bileziği arası toz girmiştir diye okudum ama öyle de geçecek bir şey gibi değil. Neden olabilir böyle bir şey, düşme sarsıntı falan da olmadı, gül gibi yatıyordu evde çantasında. Ne yapmam lazım?
Arkadaşlar bir yabancı dizi vardı, genç liseli bir çocuk bir karavanda yaşıyordu. Çingeneydi sanırım, geceleri kurt adama mı neye hatırlamıyorum ama doğaüstü bir şeye dönüşüyordu. Kasabada olan ölümlerden biri bunu sorumlu tutuyordu ama o değildi sanki ya... Yıllaar önce izlemiştim aklıma takılıyor ne zamandır, bilen var mı?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 120
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 141
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.