Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi geliyor ama 0 heyecan. Eski havasını bence kaybetti. Yine de kendini izlettiriyor. Bu tip dizileri seviyorsanız The Last Kingdom'a hala bakmadıysanız tavsiye ederim. Vikings'den daha iyi bir dizi.
  • Büyük ihtimalle Dmax dizinin haklarını aldığı için hiçbir sitede diziyi göremedim. Buradan izleyebilirsiniz.

https://www.dmax.com.tr/dizi/vikings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 5 Aralık 2019; 13:27:42 >
  • 2. bölüm yayınlanmış konuda hareket bile yok.Eski heyecanını kaybettiği kesin.Keşke bu sezon final olsa daha fazla vasatlaşmadan bitse.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Bu sezon final zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

2. bölüm yayınlanmış konuda hareket bile yok.Eski heyecanını kaybettiği kesin.Keşke bu sezon final olsa daha fazla vasatlaşmadan bitse.
    Sanırım internette yaptırım var, ne dizi sitelerinde ne altyazı sitelerinde hiç bir paylaşım yok.

İnsanların haberi yok sanırım, 2.bölüm gelmiş bende bugün gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Bu sezon final zaten.
    İsabetli bir karar olmuş.
  • Altyazı yok hiçbiryerde kaldık böyle iyimi son sezon yapılırmı şimdi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Dizi geliyor ama 0 heyecan. Eski havasını bence kaybetti. Yine de kendini izlettiriyor. Bu tip dizileri seviyorsanız The Last Kingdom'a hala bakmadıysanız tavsiye ederim. Vikings'den daha iyi bir dizi.
    Hocam 2 bölüm izledim çok ısınamadım çok yapmacık geldi vikinglerden sonra birde ikisii sürekli kıyaslıyorum nedense ordaki ragnar felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Altyazı yok hiçbiryerde kaldık böyle iyimi son sezon yapılırmı şimdi bu
    nasıl yok hocam DMAX dan bakabilirisn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuRYTR

Hocam 2 bölüm izledim çok ısınamadım çok yapmacık geldi vikinglerden sonra birde ikisii sürekli kıyaslıyorum nedense ordaki ragnar felan

Alıntıları Göster
    The Last Kingdom kitap uyarlaması. O nedenle tarihle çok bir bağı yok. Algı olarak bende senin dediğini yaşamıştım ilk başladığımda. Sezonun sonlarına doğru dizi daha iyi bir hal alıyor. Özellikle 2.sezonla birlikte dizinin seviyesi yükseliyor. Ben bu tip dönem işlerini çok sevdiğim için sıkılmadan izlemiştim. Beğenmediysen zorlamanın manası yok

• eski altyazıları bile sildirmişler her yerden, haklarını alıp ücretsiz yayınlıyorsun bari kaliteli yayınla da izleyelim. çöp bitrate ile izletiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Aralık 2019; 12:55:3 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aynen, sitedeki kalite çok kötü. Altyazıyı bari paylaşsalar Netflix'te yayınlandığında izleyeceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 6 Aralık 2019; 12:50:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm iyiydi bence, Dizinin son sezonlarda en sevdiğim yanı çekim kalitesi oluyor çekilen mekanlar çok güzel gerçekten.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    İlk bölüm bence de güzeldi, 3. bölüm bayağı güzele benziyor.

• altyazı nerden bulabiliriz? :/
  • Altyazıları buradan indirebilirsiniz. 2. si benim senkronumdur iyi seyirler

ALTYAZI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 7 Aralık 2019; 1:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just GMGOW

Altyazıları buradan indirebilirsiniz. 2. si benim senkronumdur iyi seyirler

ALTYAZI
    çok çok çok teşekkür ederim. ellerinize sağlık.

edit: amrap sürümüyle uyumlu değilmiş :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 7 Aralık 2019; 1:26:12 >

• Lucifer kullanıcısına yanıt
    Bizzat denedim. Uyumludur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just GMGOW

Bizzat denedim. Uyumludur :)
    ben olayı çok yanlış anlamışım hocam. ilk özet geçtiği yerlerde Türkçe sandım. Meğer özet bitip dizi başlayınca altyazı geliyormuş.
    sıkıntı yok teşekkürler.
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Çeviriyi başkasından aldım. Senkronu kendim yaptım. Çevirinin sürümü de HDTV'ydi. O yüzden özet kısımları yok malesef :) İyi seyirler.
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.