Şimdi Ara

Victor Vran - Resmi Türkçe Yama Projesi ( YAYINLANDI! ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
5.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce aldım oyunu. Türkçe yamasını bekliyorum.

Diablo'nun boku çıktıktan ve sıkıldıktan sonra bu oyunu aldığıma pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdede80

Az önce aldım oyunu. Türkçe yamasını bekliyorum.

bizde aldık 3 kişi :)

4 kişiye kadar co-op destekliyor.
  • Türkçe resmi oyun varsa bende varım kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Bende katılabilir miyim hocam size?
  • konuyu takipteyim türkçe destek gelince alırım oyunu
  • Biraz zaman geçtikten sonra son gelişmeler hakkında bilgi vermek farz oldu galiba :))
    Öncelikle bunca geçen zaman içinde neler oldu, oradan başlayalım:

Yaklaşık 1 aylık bu süre içinde çeviriler tamamlandı, yeni gelen Halloween DLC'si çevirildi, testleri yapıldı ve son hali yapımcı firmaya gönderildi. Gelecek olan ilk güncellemede oyun Steam'de resmi olarak Türkçe olacak.

Bunun dışında her zamanki gibi basın bültenimizi çeşitli portallara göndereceğiz. Yani dil dosyası güncellendiğinde her halükârda haberiniz olacak :)

Hepimiz için şimdiden hayırlı olsun, nice resmi Türkçe oyunlara diyelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Bende katılabilir miyim hocam size?

tabi ki denk gelirsek neden olmasın malum iş güç var ama yıllık izinleri oyun oynayarak geçiren bir tipim ve ailemde öyle :)

fırsat olursa güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: FifaNetworkTR

Biraz zaman geçtikten sonra son gelişmeler hakkında bilgi vermek farz oldu galiba :))
    Öncelikle bunca geçen zaman içinde neler oldu, oradan başlayalım:

Yaklaşık 1 aylık bu süre içinde çeviriler tamamlandı, yeni gelen Halloween DLC'si çevirildi, testleri yapıldı ve son hali yapımcı firmaya gönderildi. Gelecek olan ilk güncellemede oyun Steam'de resmi olarak Türkçe olacak.

Bunun dışında her zamanki gibi basın bültenimizi çeşitli portallara göndereceğiz. Yani dil dosyası güncellendiğinde her halükârda haberiniz olacak :)

Hepimiz için şimdiden hayırlı olsun, nice resmi Türkçe oyunlara diyelim :)

Çok güzel oyunmuş Gerard'ın seslendirmesiyle ARPG keyfi süper üstüne bir de Türkçe elinize sağlık.

• istek listesine ekledim
    yıl başı indirimini bekliyorum
  • Türkçe yama ne zaman çıkar diye klişe soru sorsam
  • quote:

Türkçe yama ne zaman çıkar diye klişe soru sorsam

Biz bile bilmiyoruz desek? :) Firma bir sonraki güncellemede yayınlanacağını söyledi, sadece bunu söyleyebiliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Biz bile bilmiyoruz desek? :) Firma bir sonraki güncellemede yayınlanacağını söyledi, sadece bunu söyleyebiliyoruz.

Umarım bir yamuk yapmazlar. Oyun çöpe gitmez

• quote:

quote:

quote:

Umarım bir yamuk yapmazlar. Oyun çöpe gitmez

Daha neler? :)) Tropico serisinin yapımcısından bahsediyoruz :) Elbette bir sorun çıkmayacak.

• Derin bir sessizlik, heyecanlı bir bekleyiş

The High Quarter da yağmurlu ve soğuk bir geceydi. Victor sokaklarda amaçsızca gezinirken buldu kendini. Kafasını kurcalayan soruya cevap arıyordu. Seyir tepesine gitmeliyim diye geçirdi içinden. Şehre hakim bir yerdi orası. Huzur buluyordu orada. Yavaş adımlarla buraya doğru yöneldi. Vardığında kovukta küçük bir ateş yaktı, her zamanki uzandığı yere uzandı, piposunu yaktı, derin düşüncelere dalması uzun sürmedi. Ağzından belli belirsiz kelimeler dökülmeye başlamıştı bile. Kraliçe… Kraliçeye yardım etmeliyim. Ülkeyi bu zor durumdan kurtarmalıyım. “Nasıl” diye kaygılı ses tonuyla homurdandı. Tek kişiyim ve Türk savaşçılar olmadan başaramam. Onlara gönderdiğim yardım mesajlarıma cevap gelmedi. Neden cevap vermediler. Bir sorun mu oldu, mesajım mı ulaşmadı … Onlarca düşünce geçirdi aklından. Mesajı götüren kuş geri gelmişti ve üstünde gönderdiğim mesaj kağıdı yoktu. Mesaj ulaşmamış olamazdı. Türk savaşçıların mesajı anlamadığı kanaatine oluştu zihninde. Haklıydılar, aynı dili konuşmuyoruz dedi sessizce. FifaNetworkTR adlı çevirmeni bulmalıyım. O bana yadım edebilir, nerededir şimdi, yaşıyor mudur, ne kadar sürede mesajı çevirebilir diye düşünceler içinden geçirirken hafif bir ağırlık hissetti üstünde. Ateş karşısında iyice mayışmıştı. Göz kapakların kapanmasına engel olamıyordu. Uykuya dalması çok uzun sürmemişti.

Türk savaşçılarla ne zaman maceraya başlayabilecektir Victor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdede80 -- 22 Aralık 2015; 16:12:54 >

• quote:

Derin bir sessizlik, heyecanlı bir bekleyiş

The High Quarter da yağmurlu ve soğuk bir geceydi. Victor sokaklarda amaçsızca gezinirken buldu kendini. Kafasını kurcalayan soruya cevap arıyordu. Seyir tepesine gitmeliyim diye geçirdi içinden. Şehre hakim bir yerdi orası. Huzur buluyordu orada. Yavaş adımlarla buraya doğru yöneldi. Vardığında kovukta küçük bir ateş yaktı, her zamanki uzandığı yere uzandı, piposunu yaktı, derin düşüncelere dalması uzun sürmedi. Ağzından belli belirsiz kelimeler dökülmeye başlamıştı bile. Kraliçe… Kraliçeye yardım etmeliyim. Ülkeyi bu zor durumdan kurtarmalıyım. “Nasıl” diye kaygılı ses tonuyla homurdandı. Tek kişiyim ve Türk savaşçılar olmadan başaramam. Onlara gönderdiğim yardım mesajlarıma cevap gelmedi. Neden cevap vermediler. Bir sorun mu oldu, mesajım mı ulaşmadı … Onlarca düşünce geçirdi aklından. Mesajı götüren kuş geri gelmişti ve üstünde gönderdiğim mesaj kağıdı yoktu. Mesaj ulaşmamış olamazdı. Türk savaşçıların mesajı anlamadığı kanaatine oluştu zihninde. Haklıydılar, aynı dili konuşmuyoruz dedi sessizce. FifaNetworkTR adlı çevirmeni bulmalıyım. O bana yadım edebilir, nerededir şimdi, yaşıyor mudur, ne kadar sürede mesajı çevirebilir diye düşünceler içinden geçirirken hafif bir ağırlık hissetti üstünde. Ateş karşısında iyice mayışmıştı. Göz kapakların kapanmasına engel olamıyordu. Uykuya dalması çok uzun sürmemişti.

Türk savaşçılarla ne zaman maceraya başlayabilecektir Victor.

Öncelikle güzel hikaye kurgusundan dolayı çok teşekkür ederim :)) Tahminimce yılbaşından sonra Ocak ayının başlarında yayınlanır.

• Yılbaşından sonra en az 3 oyuna Türkçe dil desteği geliyor. ( PS4 sürüm dahil ) Sürprizlerimize şimdiden hazır olun :))

• quote:

Yılbaşından sonra en az 3 oyuna Türkçe dil desteği geliyor. ( PS4 sürüm dahil ) Sürprizlerimize şimdiden hazır olun :))

Epeydir ses soluk çıkmıyordu sizden. Yeni projelerinizi merakla bekliyorum.

• Hangi oyunlar olduğunu söylesenizde şu indirim devam ederken alsak. Yılbaşından sonra alamayacağız. @FifaNetworkTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: ay çöreği

Hangi oyunlar olduğunu söylesenizde şu indirim devam ederken alsak. Yılbaşından sonra alamayacağız. @FifaNetworkTR

Biri zaten Victor Vran, diğerinin durumu henüz netlik kazanmadığı için isim vermek istemiyoruz, üçüncü oyunu ise 30 Aralık 2015 tarihinde duyuracağız. 30 Aralık 2015 tarihini unutmayın :))

• Tamam 30 Aralığı bekliyoruz. Victor Vran oyununu şimdiden aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.