Şimdi Ara

Victor Vran - Resmi Türkçe Yama Projesi ( YAYINLANDI! )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
5.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Açıklama:

Victor Vran, yeteneğinizin karakter gelişimi ve ekipman kadar önemli olduğu, izometrik bir aksiyon-RPG oyunudur. Yoğun dövüş aksiyonunu yaşayın: Kaçınıp zıplayarak, güçlü yeteneklerinizi kullanarak düşmanı yenin!

Victor Vran, büyük bir silah, öğe, kıyafet, şeytani güç ve kader kartı yelpazesine sahip izometrik bir Aksiyon-RPG oyunudur. Düşmanlar dört bir yandan size saldırırken güçlü yeteneklerinizi kullanarak onları alt edeceğiniz yoğun dövüş aksiyonunu yaşayın!

Victor Vran oyununu nasıl oynayacağınız size kalmış. Geniş yelpazedeki güçlü silahları, oyunun akışını değiştiren kıyafetleri, zalim şeytani güçleri ve kader kartlarını kullanarak kişisel Victor karakterinizi yaratın. Özel hareketleri kullanıp yeteneklerle silahları kombine ederek iğrenç yaratık ordularının ve zeki azılı düşman canavarlarının işini bitirin.

İblisleri katletme işi illa yalnız yapılacak diye bir şey yok; arkadaşlarınızla çevrimiçi takım oluşturarak tam bir iş birliği deneyimi ile karanlık dünyanın hikâyesini beraber keşfedin.

Victor Vran, iblis ordularıyla ve gizem dolu kötülüklerle savaşmak için Zagoravia şehrine gönderilmiş bir iblis avcısıdır. Oyun esnasında çeşitli dövüş mekaniklerinin yanı sıra, birbirinden farklı bulmacalar ve gizli harita bölgelerine erişme gibi imkânlar sağlayarak oyunculara, Aksiyon-RPG türünü izometrik oynanış tarzıyla sunmaktadır.

HAEMIMONT GAMES HAKKINDA

Haemimont Games, 1997 senesinde kurulan, özellikle şehir kurma simülasyonu ve strateji türünde oyunlar geliştiren bağımsız bir oyun yapımcısıdır. Ayrıca Bulgaristan’ın en büyük oyun yapımcı firmasıdır. Şimdiye kadar geliştirdikleri oyunlar Xbox 360, PS4 ve PC gibi çeşitli platformlarda yayınlanmıştır. Yaklaşık 50 civarındaki sanatçı ve programcı kadrosuyla oyunseverlere kaliteli oyunlar sunmaktadır. 18 senelik bir tecrübeye sahip olan Haemimont Games, ülkemizde ve dünyada daha çok Tropico serileriyle tanınmıştır ve bu seriye ait toplam 5 oyun geliştirmişlerdir. Ayrıca Aksiyon-RPG türündeki ilk ve tek oyunları olan Victor Vran 2015 senesinde piyasadaki yerini almıştır.

VICTOR VRAN RESMİ YAMA PROJESİNİN DETAYLARI

Victor Vran projesi, yaklaşık olarak 35.580 kelimeden oluşmaktadır. Gerekli yerlerde yerelleştirme ifadelerinden faydalanılmıştır. Aynı zamanda oyun, Türkçe karakterlerin hepsini desteklemektedir.

Ayrıca Victor Vran, Haemimont Games firmasının resmi şekilde Türkçe dil desteği sağlanmış ilk oyunudur. Bir Bulgar yapımcı firması olan Haemimont Games ile çalıştığımız bu proje sayesinde, Türk-Bulgar ilişkilerinin gelişmesine bir nebze de olsa katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Bizlerle olan ilk yazışmalarından itibaren “Merhaba komşu” sözünü kullanmalarından bunu hissettiğimizi söyleyebiliriz :)

2015 yılının Ağustos aylarında yapılan görüşmelerin ve Haemimont Games ile varılan anlaşmanın ardından Victor Vran oyununa Türkçe dil desteği, 7 Ocak 2015 tarihi itibariyle bir güncelleme sayesinde Steam platformu üzerinden sağlanmıştır.

Bu proje TechnoGame ekibi tarafından resmi olarak hazırlanmaktadır.

Web Sitemiz : http://technogame.net
    Facebook Sayfamız : http://facebook.com/TechnoGameTr
    Steam Satış Sayfası : https://store.steampowered.com/app/345180/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 8 Ocak 2016; 22:37:14 >

• Süper bir haber bu oyunuda steam üstünden alınacaklar listesine ekledim.

Daha fazla resmi projelerinizi görmek dileğiyle.
  • İstek Listesine Ekledim .. Daha Fazla Resmi Yama ile görüşmek umuduyla başarılar dilerim ...
  • Harika bir proje. Merakla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi Bulgar'lar bile bu tür müthiş bir oyunu ortaya koyduysa bizim Türkler kapatsın gitsin nedir bu ya. Bir tek At ve Kılıç var o da başlarda biliyorsunuz Türkçe bile çıkmıyor nasıl iş anlamadım.
  • Oyundaki ana karakteri seslendiren kişi Doug Cockle. Witcher 3'te Geralt'ı seslendiren adamdır. Steam istek listeme ekledim yıl başı indirimlerinde alıcam. Proje için teşekkürler.

Buradan duyabilirsiniz seslendirmeyi.
  • Merhaba arkadaşlar,

Çıkacak olan ücretsiz Halloween DLC'si de ayrıca çevriliyor olacaktır. Bilginize. :)
  • Proje test aşamasına geçmiş arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Proje test aşamasına geçmiş arkadaşlar

Hatta test de bitmek üzere :))
  • bir zahmet artık bizim projeye gel öyleyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

bir zahmet artık bizim projeye gel öyleyse

• quote:

Orijinalden alıntı: FifaNetworkTR

quote:

Çok güzel. İyi çalışmalar . Gelecekteki projelerinizi merakla bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

Şu an galiba kesin durumda 3 proje daha var. Bir tanesinin dosyaları bekleniyor, iki tanesinin de çevirisi bitti test edilmesi için firmadan cevap bekleniyor. O yüzden bu aralar yeni proje arayışlarındayız :))

quote:

Valla eğer firmayla anlaşabilseydik seve seve koşardım biliyorsun :) Hatta resmileşmesini de çok istedim. Ama işte olmadı, şimdilik yapabileceğim bişey yok kardeşim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 5 Kasım 2015; 19:23:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şu an galiba kesin durumda 3 proje daha var. Bir tanesinin dosyaları bekleniyor, iki tanesinin de çevirisi bitti test edilmesi için firmadan cevap bekleniyor. O yüzden bu aralar yeni proje arayışlarındayız :))

quote:

Valla eğer firmayla anlaşabilseydik seve seve koşardım biliyorsun :) Hatta resmileşmesini de çok istedim. Ama işte olmadı, şimdilik yapabileceğim bişey yok kardeşim :)

Kolay gelsin :)

• Takipteyim yama için teşekkürler.

• Arkadaşlar oyun indirimde 18 lira oldu kaçırmadan alın derim
  • Yılbaşında indirim olur mu acaba. şöyle 10 liralar civarı olsa fiyatı. Düşük puan almış biraz. Almaya değer mi diye kararsızım.

Birde Türkçe yama ne zaman çıkacak.
  • İndirim de almak istiyordum iyi oldu bu.

• Türkçe yama çıkmış olsaydı kaçırmadan alırdım, ancak hala belli değil sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLyWar

Türkçe yama çıkmış olsaydı kaçırmadan alırdım, ancak hala belli değil sanırım.

Firma komşu Bulgarlara ait 20 dil var heralde eklerler bence bugün aldım 18TL ye.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.