Şimdi Ara

VGA Yılın Oyunu Ödülleri Kazananlar ve Günün Özeti (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
15.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyBlitz -- 11 Aralık 2011; 11:47:15 >
  • en iyi multi portal 2 mi?
  • http://9gag.com/gag/991550

herşeyi özetlemiş bence :)
  • En iyi multi oyun Portal 2 mi diyipte şaşkına dönen arkadaşlar,Oyunu hiç oynamadıkları ve portal 2 nekadar yenilikçi,eyenceli ve ilgi çekici bir multisi olduğu konsunda hiçbirşey bilmediklerine herkezle iddea girebilirim bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodTime

COD en iyi shooter olmamalıydı bu ne ya ...yazık valla...

BF3 hiç bi şey alamamış.en iyi MP bile olamamış.
    Bu oyun neden 10 mılyon satıyor arkadaş!!

en iyi pc
    en iyi ps3
    en iyi grafik
    bunlar da yerine karar

en iyi xbox'ı geow 3 olarak görmek isterdim...anketlerde de hep ona oy vermiştim...

Harbiden yazık ya.
  • Liste tam komedi. Goty, Uncharted 3 veya Batman Arkham City olmalıydı.

2000'lerin başında ki kütük animasyonlarla ve 2005 kaplamalarıyla gelen Skyrim goty olmuş.

En iyi fps MW3 olmuş.
    Adamlar seneye sadece 3'ü 4 yapsa yine en iyi fps seçilecek.

Bence isimleriyle biri goty diğeri en iyi fps olmuş,

En iyi grafik ödülünü nasıl Uncharted 3 ' e nasıl vermişler şaşırdım. Diğer ödüllerle uygun olarak Super Mario' ya ya verilmeliydi:)

Ayrıca Geow 3 adam yerine dahi konmamış.

Bu arada yıllardır konsolların ömrü doldu derler ama yıllardır en iyi grafik ödülünü
    hep ps3 oyunu alır o da ayrı bir tartışma konusu.

Neyse çoğunluk ne diyorsa o. Demokrasi var değil mi ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 11 Aralık 2011; 12:10:20 >

• Portal 2

quote:

Orijinalden alıntı: Pliskinism

http://9gag.com/gag/991550

herşeyi özetlemiş bence :)

süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 11 Aralık 2011; 12:05:49 >
  • MW3 popülaritesi ile birinci olmuş sanırım. Gerçi BF3'e harika bir oyun demek de zor. Yakın oy oranları vardır büyük ihtimalle. Ben BF3'ü tercih etsem de mükemmel bir oyun olduğunu söylemem. Reklamına göre sönük kaldı.
    Portal 2 hak ettiğini almış diyorum sadece. Gerçek bir FPS oyunu. Tamamen kendine has, orijinal dünyası ve harika konu işleyişi ile rakipsizdi zaten benim gözümde. Klasik nişan al-vur tarzı Generic FPSlerle dolu piyasada bulmaca çözmeye dayalı yapısıyla bile 1. gelmesi artık piyasanın yeni bir tarza aç olduğunu gösteriyor. Özellikle konu olarak ne MW3 ne de başka bir FPS'nin bu kadar etkileyici olduğunu söylemek düpedüz yalan olur. SP olarak Portal 2'ye rakip bile olamaz diğer FPSler.
    MP'de Portal 2'nin kazanması ise ne MW3'ün ne de BF3'ün hiçbir yenilik getirmemesinden kaynaklanıyor bariz. MW3 komple aynı oyun. BF3 ise çoğu BC2 oyuncusunu tatmin etmekten uzak kaldı. Potal 2'nin Co-op modu iki arkadaşın beraber oynayabileceği en iyi MPdir şüphesiz. Tamamen takım olmaya dayalı sonuçta.

• BF3'ün ödülünü yeni nesile saklamışlar!?
  • Şimdi fikrimi belirtmem gerekiese en iyi müzik nasıl Deu-Ex olmaz? En çok bu koydu bana bilmiyorum :D Onun dışında en iyi seslendirmede Gave Johnson tabi ki çok iyi ama Wheatley ya da Joker apayrıydı. Onlardan biri seçilmeliydi. Bunlar dışında diğerleri pek şaşırtıcı değil.
  • En iyi shooter ödülü MW3 mü ??? Bu adamlar neye göre seçim yapmışlar acaba... E3 te 60 tane ödül alan battlefield 3 vga'da hiç ödül alamamış bu kadar saçmalık olamaz...
  • k.çı kırık elder of skyrım GOTY olmuş bu nasıl bir oylamadır ya multi portal2 olmuş ya yazık ya diğer stüdyoların emeğine yazık crysis 2 hiç bir yerde yok ? bf3 en iyi grafik,en iyi shooter,en iyi multı olması lazım ama bakın 10 senelik motorla çıkan mw3 olmuş hey Allah'ım ya !! çoluk çocuk girmiş oylamaya :@
  • VGA kim aga ?? Nasıl bi otorite bu adamlar ?? Oylamayı kimler yaptı ?? Adayları kim belirledi ?? Bu oylamanın jürisi körler konfederasyonundan mı geldi ??
  • adilazimdegilx

11.12.2011 12:05:25

BF3 için hiçbir yenilik yok derken için cıs etmiyo mu birader. Olmadı BC2yi Komple silip BATTLEFİELD 3 yapsalardı Yenilik ya.SKYRİM ve PORTAL 2 cuk diye oturmuş.Ellerinden üperim
  • SKYRIME laf yok

ortalamsı 96
    satışlar mükemmel
    en cok oynanan oyun.

GOTY
  • En iyi grafik ödüllerinde, adaylar arasında L.A. Noire'in ne işi var anlamış değilim.
  • Genel olarak güzel bir oylama olmuş bir kaç istisna dışında;

Bence yılın karakteri Wheatley olmalıydı.
    En iyi Shooter kesinlikle MW3 olmamalıydı.

BF3 gerçekten harika bir oyun ama hiç ödül alamamasını garipsemedim çünkü her kulvarda Portal , Skyrim , Batman gibi rakipleri vardı.
    Bu arada Skyrim'e oyun değil diyenler gerçekten bir daha oyun oynamasınlar yazık günah.
  • en çok ödül kazanan oyunlar :

-skyrim
    -batman
    -portal 2 vs....

exc. oyun devrinin artık kapanmaya başladığını gösteriyor bu tablo....
  • @bloodtime 10 milyon satan bf3 değil mw3 dü ;)
  • 2K@ Kardeş ona oyun demek günah adamlar resmen dünya yaratmış.
    Şimdi fanboylara sesleniyorum siz hangi oyunda yere düşen adamın kıyafetlerini eşyalarını alabilip ata binip dünyalar dolaşıp ava çıkıp post toplayıp ejderhaları öldürüp bağırarak adam öldürdünüz gidip krallık feth ettiniz tabi siz anca elinize biz m4-a1 alıp tarayın ortalığı oyun odur demi LoL!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.