Şimdi Ara

VGA Yılın Oyunu Ödülleri Kazananlar ve Günün Özeti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
0
Favori
15.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uncharted 3 en iyi grafikli oyun, en iyi PS3 oyunu olmuş + The Last of us görüntüleri harika, Naughty Dog'ın gelecek yıllara da damga vuracağı belli. Beni en çok şaşırtan BF3'ün hiç ödül alamamış olması, yılın hayal kırıklığı. Skyrim ise iyi bir oyun ama fazla abartılıyor grafik olsun, bug olsun, animasyon olsun birsürü eksiği vardı...
  • bf3 cüler neyse hiç olmassa bir kaç listede sadece adı geçiyor onunla avunun işte sıkmayın canınızı bakem şimdi ağlayın ve dağılın!
  • Hakeden kazandi.U3 ciktiktan sonra beklentilerin cok uzaginda kaldi bence.U2 nin mirasi da bir yere kadar yenir tabi.Bu da ND ye ders olsun.Dorduncu oyunu bastan savma yapmasinlar.Biraz daha yaratici olurlar umarim
  • Xbox En İyi Oyunu Gears Of War Nerelerinden Uydurmuşlar 3Sıraya Atmışlar
  • Hakikaten bu ödüllerde bir gariplik var.Skyrim çok iyi bir oyun, yılın oyunu ödülünü hak etmiş olabilir.Ama anlamadığım skyrimde oyun dünyasına devrimsel olacak bir nitelik yok.Buglarıda çok.En iyi pc oyunuda portal 2 olmuş.Ben portalın hayranıyım ama ondan daha önce gelen pc oyunları var.En iyi shooter daa cod olmuş ki yeniliğin y si yok.Ben bu sene bf3 dende mw 3 dende istediğimi bulamadım.Ama oyun yapısı olarak bf3 daha önde. Anlayamadım oylamanın düzenini...
  • şu last of us denen oyundaki adam Drake e çok benziyor... Yapımcı naught dog oyun kesin güzel olur D:
  • Ankete resmen inci sözlük saldırmış, bu ne lan
  • SKYRİM hem en cok puanı aldı hemde en cok begenılen oyun oldu Yılın oyunu olması cok doğal .
  • Bazı ödüller yerinde, bazı ödüller ise saçmalığın önde gideni olmuş.

Tahminlerimin çoğu çıktı ama resmen fanboy anketi gibi ödül töreni olmuş. Yazık !!
  • şu skyrim'i amma abarttılar..birde yılın oyunu olmuş, uncharted 3 varken.Allah aşkına nesi güzel skyrim'in.
  • Uncharted 3'ün grafiklerine lafım yok zira, çok detay ve emek var grafiklerde, hayatımda oynadığımda en güzel seride uncharted serisidir ama bence en iyi grafik ödülü battlefield 3'e gitmeliydi... ben pc de yüksek ayarlarda oynuyorum ve muhteşem bir görüntü şöleni var ultura ayarı düşünemiyorum bile... bu arada senaryo olarak mw3 gerçekten çok başarılıydı ama shooter ödülünü alması çok abes kaçtı bence... 3 oyundur aynı şey aynı şey... yeter artık vermeyin suna ödül...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paypay88

- MW3 her şeyin grafi kolmaıdğını 9999xkere kanıtladı helal.Ama hakkınıda yemeyim En iyi mp'de MW3 veya BF3 olmalıydı portal 2 en zevkli multi belki ama en iyisi bf3.

Saçma. MW3 her şeyin grafik olmadığını kanıtlamaktan çok ismin her şey olduğunu kanıtladı bence. Oynanış olarak ne kendi serisi içinde, ne FPS türüne hiçbir yenilik getirmedi. Aynı malzemeyi senelerdir önümüze sunup duruyorlar. Ama gel gör ki satışlarda hiçbir FPS eline su dökemiyor. Neyse her yükselişin bir düşüşü vardır elbet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 11 Aralık 2011; 11:37:07 >
  • Ezio Auditore Bundan sonra Jokerin yanında elinden çekeceğin var Batman
  • Ahhahaha şaka gibi ya en iyi shooter MW3
    En iyi multiplayer Portal 2 .
    Zaten belliydi böyle olcağı en iyi grafiklerde bile aday değildi BF3 ...
    Yazık olmuş ne diyelim .
    Aziz Yıldırım burayada el atmış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 11 Aralık 2011; 10:50:28 >
  • quote:

şu skyrim'i amma abarttılar..birde yılın oyunu olmuş, uncharted 3 varken.Allah aşkına nesi güzel skyrim'in.

Giderken sağda gelırken solda uçurum var ordan at kendini .
  • Tam tahmin ettiğim liste hakedenler yine kazanadı.

Yılın oyunu skyrim çok süper bir karar böyle olacağını tahmin etmiştim.
    Yılın en iyi grafikli oyunu yine herzaman olduğu gibi uncharted 3 zaten %100 belliydi.
    ve gelelim bombaya aylardır fancıkların grafik grafik die kendilerini milleti yiyip yiyip bitirdiler Battlefiled 3 dediler gerisi yalan dediler. En iyi Shooter MW3 Een iyi multiplayer ise portal 2 :D güzel cevap olmuş.

Geri kalan Batman Ark city ve portal 2 de tamamen hakları. Fanboylara kolay gelsin.
  • Generals 2'nin haberini aldım gerisini okumayı bıraktım, budur be!
  • Yuuuuuuuuuuuuuuuuhhh !!!!
    Bu kadarda dengesizlik olmaz arkadaş.
    En iyi Shooter MW3
    En iyi MP Portal2
    En iyi karakter Joker
    Böyle bir saçmalık olur mu ?

Ama Skyrim sonuna kadar hak etti !
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

bf3 cüler neyse hiç olmassa bir kaç listede sadece adı geçiyor onunla avunun işte sıkmayın canınızı bakem şimdi ağlayın ve dağılın!

Konuda ağır fanboy liseli var, he deyin geçin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.