A

Yüzbaşı
16 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle herkese selamlar , çıkış gününden itibaren windows 10 64bit home kullanıyorum (lisanslı - yükselttim) fakat kullanmaya başladığım günden beri oyunlarda yaklaşık yarım saatlik veya 1 saatlik oynama süresinden sonra oyundan atma sorunu yaşıyorum.Aynı sorun windows 7 kullanırken yoktu , ayrıca tüm driverlarım güncel. Hatta ekran kartı için ek olarak beta driver bile denedim yine işe yaramadı...Ayrıca bu sorun orjinal veya korsan oyun farketmeksizin hepsinde oluyor.Açıkçası şimdiye kadar sadece cs:go'da bir sıkıntı yaşamadım...Bunlara ek olarak pc'nin ısınmasını vs. kontrol ettim fakat herşey normal , zaten bu sorun windows 10'a geçtikten bu yana ortaya çıkan bir sorun.

Denediğim oyunlar : Witcher 3 - Tomb Raider - Dying Light - Batman Arkham Knight - GTA V - Counter Strike Global Offensive (sadece bu atmadı)

Özetle Sistemim : Intel core i5 4670
8GB 1600mhz gskill ram
Asus Radeon R9 270X 2gb DirectCU2 versiyonu

bahsettiğim gibi w7 sürümünde böyle bir sıkıntım yoktu , w10'a geçmemle birlikte başlayan bir sorun
Herkese Merhabalar !

i5 4670 3.40 ghz
8gb 1600 mhz ram
650gb HDD
Sapphire R9 270X 2gb 256 bit

bu sisteme sahip bilgisayarımda Battlefield 3'ü max. ayarda açtıgımda mantıksız bir şekilde frame düşüşleri yaşıyorum , daha doğrusu genelde oyunu tam akıcı şekilde oynayamıyorum.Son çıkan ve sorunlu olarak adlandırılan Dead Rising 3'ü max. ayarda (vsync açık şekilde) gayet akıcı şekilde oynuyorum.Bu sorun sadece Battlefield 3'te mevcut..Sorun nedir ?

Not : HD 7870xt ekran kartı var iken aynı ayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyordum
Herkese Merhabalar !

i5 4670 3.40 ghz
8gb 1600 mhz ram
650gb HDD
Sapphire R9 270X 2gb 256 bit

bu sisteme sahip bilgisayarımda Battlefield 3'ü max. ayarda açtıgımda mantıksız bir şekilde frame düşüşleri yaşıyorum , daha doğrusu genelde oyunu tam akıcı şekilde oynayamıyorum.Son çıkan ve sorunlu olarak adlandırılan Dead Rising 3'ü max. ayarda (vsync açık şekilde) gayet akıcı şekilde oynuyorum.Bu sorun sadece Battlefield 3'te mevcut..Sorun nedir ?

Not : HD 7870xt ekran kartı var iken aynı ayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyordum
Merhaba arkadaşlar..Başlıkta belirttiğim üzere Origin hesabımı satıyorum.

İçindeki Oyunlar ;

Battlefield 3 (ek paket yok sade haliyle ve rusça ancak dil paketi indirerek sorun ortadan kalkıyor :) )
Battlefield Bad Company 2 Digital Deluxe edition
Need for Speed Hot Pursuit 2010
Crysis 2
Fifa 11

not : Fifa ve crysis 'i dvd den kurmuştum fakat alıcak olan arkadaş oyunu indirirse sorunsuz olarak oynayabilir Bir sorun olursa parayı iade ederim

Fiyat olarak 130 tl düşünüyorum ilgilenen arkadaşlar varsa fiyat konusunda anlaşabiliceğimizi düşünüyorum
Öncelikle herkese merhaba

Geçen gün telefonuma (t20) Cyanogen mod 7.2 kurdum ancak modu kurduktan sonra ilginç bir şekilde arkadaşlarımın attığı bazı mesajlar gelmemeye başladı.Arkadaşlarımın telefonlarında "iletildi" raporu geliyor ancak mesaj bana ulaşmıyor.Bunun nedeni ne olabilir ? Orj. root'ta bir sıkıntı yaşamıyorum ancak yetersiz depolama ve oyun oynamak için cyanogen mod kurdum.Acaba sorun cyanogen'de olabilir mi ? Şimdiden herkese teşekkürler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 294
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 3.133 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 428 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.