Şimdi Ara

VESTEL QLED TV - ÇIKTI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
26.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Artık tek çare buraya yazmak ta buldum bende. Kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirir ise çok memnun olurum. Ürün de Dolby vision desteği nasıldır. Kararma sararma, düşük parlaklık gibi sorunlar var mı acaba Dolbyvision destekli filmler de. Gerek Amazon gerek netflix den izlerken. Birde harici hard disk destekliyor mu. Son aldığım TV maalesef sadece fat32 destekliyor idi geri iade etmek zorunda kaldım. Birde bu TV nin yanına önerebileceğiniz bir TV box var mı. Malum Disney plus desteği yok imiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forum bitmiş bolca reklam dan başka birsey kalmamış. 5 sene önce olsa 50 tane cevap gelir idi. Ürünü aldım. Görüntüsü mükemmel, hard disk de 4k filmleri kendi oynatıcısı ile rahatça sıkıntısız oynatıyor. 9200 TL ye aldım. Nakit olarak. 55Q9900

• shankssan kullanıcısına yanıt

gule gule kullanin, bende de ayni model var, dolby visionlar netflix ve amazonda karanlik mi, gozleyebildiniz mi

• hftblgc kullanıcısına yanıt

Bu sebeb ten ötürü C985 TV mi değiştirdim. Ama değiştirdiğime pişman oldum. Bunda da aynı durum var. Ve diğer TV bundan çok daha iyi idi. Bu TV de siyahlar harika, ses mükemmel, hız gayet iyi akıcı bir arayüzü var. Ama maalesef diğer TV mi aradım. İade de almazlar. Kaldı elimiz de. Dolbyvision lakin önceki TV me göre bunda daha iyi. Almak isteyen olur ise. 8000 e veriyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shankssan -- 21 Haziran 2022; 22:35:26 >

keske almadan once deneyimleme imkaniniz olsaydi, vestele mesaj atarsaniz dolby vision ve hdr yayinlar ile alakali belki yazilimsal olarak iyilestirebilirler,ben atmistim. Aslinda youtubedaki hdr yayinlarda bir sorun yok ama amazon primedaki hdrler karanlik mesela. Biraz dijital platform uygulamalar ile de ilgili sanirim. sizdeki model 55 inc mi 50 inc mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hftblgc -- 27 Haziran 2022; 0:47:41 >

55 Hocam. Vestel le görüştüm yapabilecekleri birsey olmadığını söylediler. Bende reklamları ve sitelerin de ki tanıtım da dolbyvision un karartmak yerine aksine çok daha parlak ve canlı renkler sunacağını vaad ediyorsun dedim. Bu şekilde izlemek zorundasıniz birsey yapamayız dediler. Bendr thh ye başvuru yaptım :)

demek ki tvnin nit degeri cok yuksek degil.

Merhaba, tam 55q9900 almaya karar vermişken mesajınızı gördüm. Çünkü en çok bu iki tv arasında kalmıştım. İkisini de kullanan biri olarak, C985'in hangi özelliklerinin daha iyi olduğunu belirtebilirmisiniz. Ona göre karar vermek istiyorum.

• alpceren A kullanıcısına yanıt

Qled de siyahlar oled e yakın. Sıfır bulutlanma, puslanma, ışık sızması vs var idi benim panelde şansıma. Geri kalan her yönü ile c985 önde. Özellikle de görüntü ve hdr de. Dolbyvision da ikiside berbat. Onuda harici mi box alarak çözdüm

• Teşekkürler, benim için en önemli olan şey görüntü. Bu nedenle C985'i araştıracağım.

• Merhaba bende yeni 65Q9900 serisi aldım. renler ve canlılık cok iyi geçişler cok hızlı sesle ilgili subwoofer bass ayarı var fakat inaktif ayarları ile oynanmıyor sizde de oylemi

2 cisi ışık süzmesi cok fazla servisi kayıt actırdım.

VESTEL QLED TV - ÇIKTI

VESTEL QLED TV - ÇIKTI

• Merhaba arkadaşlar. Vestel 43Q9900 modelini almayı düşünüyorum.tvde oda ışığına duyarlı parlaklık ışık sensörü varmı.

• 55Q9900 için güncel yorumlar nasıldır? Memnun mu kullananlar? fiyatı bana çok uygun geldi.

Bir de OLED tvler için hiç yorum yapılmamış. Oled kullana arkadaşlar memnun mu?

• Arkadaşlar vestel qled ler ucuz ama samsung daki kaliteyi yakalayamazsın diyorlar ne dersniiz güvenelim mi bizimkilere sunny de zaten qled yok

merhaba herhangi bir sonuc alabildiniz mi hocam

Hocam ben çoktan ürünü geri iade ettim: Hakem heyetine filan da gerek kalmadı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.