Şimdi Ara

VESTEL QLED TV - ÇIKTI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
26.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam merhaba, IPtv kullanıyor musunuz deneme şansınız oldu mu bu tv de? memnun musunuz hala android olsa düşünmeden alacağım ama o yüzden şüpheliyim. kanal geçişi vs iyi mi?

• vestel oled panellerini ön siparişe çıkarttı yakın zamanda, panel olarak ne kullandığına ulaşamadım. VESTEL QLED TV - ÇIKTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.R.R Numenor -- 12 Kasım 2021; 12:16:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Q9900 modeli ile ilgili deneyimleri olan var mı arkadaşlar başka ?

• seegoo kullanıcısına yanıt

ben merak ettim, gittim mağazada gördüm.

çok da güzel bir tv değil. samsung q60 seviyesinde.

ben q95t seviyesinde mi acaba diye düşünüyordum. ama değilmiş.

• Tv çok güzel Arayüz kullanışlı.. Ses görüntü Her şey çok iyi yalnız filmlerde hareketler çok seri doğal oluyor bunu kapatamadım bir türlü.. Nerden yapabiliriz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MMEC İ kapattım... Buradan kaynaklanıyormuş

... Sorun kalmadı

Limdi Tv Boxı kime hediye etsem acaba?

Upscaling özelliği ile gerçekten bravo Vestel.

Gerçi Panel full Lg ses sistemi Jbl 🤣

• 50q9900 de PANDA VA panel kullanilmis, yani siyahlar daha mi iyi bu panellerde? Benim icin siyahlar cok onemli bilgisi olan varsa ve cevaplarsa cok sevinirim

• Bir oled değil ama siyahlar başarılı ...

Bu arada

Makinede açma kapama tuşu niye yok onu anlamadım sürekli stand by da mı kalacak ya da fişi mi çekeceğiz?

• Eğer yandan da izleyeceksen tv yi va panel almanı tavsiye etmem..

• bilgilendirme için teşekkür ederim, ekran gunduz cok parlama yapiyor mu rahatsiz ediyor mu sizi

• hftblgc kullanıcısına yanıt

Hayır çok iyi

• Selamlar, 55 inç modeli Vestel personel indirimi ile satın almayı düşünüyorum. Philips 8506 modelini almayı planlıyordum fakat personel indirimi ile Vestel’in çok uygun olduğunu söyledi arkadaş 8900 a denk geliyor. 65 inç olanın tüm yorumları okudum kötü yoruma rastlamadım. 55 inç için de geçerli mi bu her şeyi aynı mıdır ? Almalı mıyım?

• Philipsin müşteri hizmetleri rezalet.. Vestelde 3 yıl garanti cepte.

Televizyona gelince televizyon gerçekten çok güzel.

Upscaling ile düşük formatı üste çeken bir panel işlemcisisi

JBL Ses sistemi . Böyle bir ses yok. Zaten sürekli en kısıkta açıyorum

55 inch büyük ekran

Emsal tv başka marka olsa kafadan 1500 2000 pahalı olurdu

4k sorunsuz ..

Local dimming dinamik görüntü backlight vs sana kalmış

Hızlı görüntüler için MMEC alternatifi

Sinema filmlerinde görüntüyü çok doğal ve hareketli yaptığı için kapatıyorum. MMEC 3 KADEMELİ istediğini seç maç izlerken çok daha güzel görüntü alabilirsin .. 100 hz olayını resmen çöpe atıyor MMEC .

Siyahlar konusunda başarılı ..

Herkese tavsiye ederim.

• Arayüzü unutmuşum... Arayüz gerçekten çok başarılı.. Yok öyle menülerde 2 3 saniye bekleme..

Ve tabiki ki smart tv özelliği.. Lisans sorunu olmadığı için sıkıntısız bir uygulama default ve market seçeneği var. Netflix, tivibu, beinconnect, youtube, amazonprime vb. hiç sıkıntı yaşamadım.

• proffesor kullanıcısına yanıt

Bugün teknosadaki indirimi görünce dayanamadım ve 11050 ye Philips 58PUS8506 aldım. Umarım pişmanlık yaşamam.

• Yaklaşık 3 aydır 55' olanını kullanıyorum. Ses gayet güzel, Menülerde geçişler çok hızlı. İnşallah böyle devam eder. Renkler çok canlı. Uygulama marketi geniş. TV+ kullanıyorum o da gayet başarılı. Bir tek eksiklik görüyorum kendi kullandığımda o da hızlı sahnelerde atlamalar var. o da biraz keyif bozuyor. Belki ayarlardan da olabilir. Biraz bırkalamak lazım belkide.

• MOVISTAR kullanıcısına yanıt

Takipteyim hocam. İnş yaşamazsın. Merak ediyorum ben de. Paylaşırsın burdan.

• MOVISTAR kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın güzel tv ben 2000 lira fazla vermeye gerek duymadım ambilight için çünkü yıllarda philips ambilight tv sahibi olarak toplam ambilight kullanınım yüzde 3-5 ti..

• autoshow A kullanıcısına yanıt

Hızlı sahnelerde atlamalara rastlamadım mmeci açıyor musunuz görüntü ayarlarında?

Acaba tvye bluetooth veya başka bir yöntemle kulaklık, klavye vs bağlayabilir miyiz bilginiz var mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.