Şimdi Ara

ve sonunda samsung 226bw

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben gözümü kararttım aldım birtane. Walla süper hem LCD hem Dev gibi monitör. Kesinlikle almayı düşünüpte karasız kalanlara tavsiye ederim. Pixel hatası yok çözünürlük ve görüntü kalitesi çok net. uzun fiyat araştırmasından moysis.com da en uygun buldum. Ürün çıkasıya ve bana ulaşasıya kadar bir sürü sms ve mail geldi. hizmet güzel ve hızlı. herkese tavsiye ederim incelemek isterseniz http://www.moysis.com/asp/show_stock.asp?product=SAMSUNG-226BW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhanozan -- 1 Nisan 2007; 13:33:54 >

• Sevindim Moysis'in monitörü sattığına. Kendileriyle uzun uzun görüşmüştüm, daha sonra da ithalatçıdan sipariş verip getirttiler monitörü.
    Ama şehir dışından alma konusunda bazı kararsızlıklar yaşayınca, mecburen vazgeçmek zorunda kaldık.
    Moysis'teki fiyatı da gayet iyiydi.

Hayırlı olsun monitörünüz , iyi günlerde kullanın.
  • bende dün aldım ama alışamadım daha simgeler 20" den sonra çözünürlük aynı olduğu için büyüdü. bunu sevmiyorum ben. bir de sanki araç çubukları falan gri gri. alışırız sanırım zamanla:) eski monitörümü özlemedim dersem yalan olur ama...
  • 2 metreden kullanırsınız artık monitoru:) buyuk monitor film için ok ama internet ve ofis işlerinde çok büyük be kardeşim.. bence wide olmayan 19" yeter de artar bile;)

haa bu arada hayırlı olsun. güle güle kullanın fazla yaklaşmayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civalı sokak lambası -- 31 Mart 2007; 3:48:33 >
  • katılıyorum..22 çok büyük geliyor... en fazla 20 olmalı... o kadar büyük ekranda nereye bakacağımızı şaşırıyoruz....
  • bende kullanıyorum ama abartmayın o kadar da büyük değil tamam büyük ama karşınızda 22 lik bi monitör var ne bilem bi 42 lik değil yanii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUE MAnN -- 31 Mart 2007; 17:36:35 >
  • hey gidi hey ya yakın bir zamana kadar hepimiz 15' kullanırdık hatta 17 yi buldukmu bayram ederdik şimdi 221 lerden bahsediyoruz.bu teknoloji çok ama çok hızlı ve büyük bir dünya gerçekten
  • Teknosa yada vatanda varmidir ?
  • bende amiga 14" renkli crt varken ,
    arkadaşlar IBM PC ile 14" monocrom crt almak zorunda kalmışlardı. (acad9 zamanı)

ne günlerdi............

selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhanozan

Arkadaşlar ben gözümü kararttım aldım birtane. Walla süper hem LCD tv hem Dev gibi monitör. Kesinlikle almayı düşünüpte karasız kalanlara tavsiye ederim. Pixel hatası yok çözünürlük ve görüntü kalitesi çok net. uzun fiyat araştırmasından moysis.com da en uygun buldum. Ürün çıkasıya ve bana ulaşasıya kadar bir sürü sms ve mail geldi. hizmet güzel ve hızlı. herkese tavsiye ederim incelemek isterseniz http://www.moysis.com/asp/show_stock.asp?product=SAMSUNG-226BW

LCD TV? Arkadaslar yanlıs yonlendirme yapmayalım. bu sadece monitor .LCD TV falan değil.

• Eger kare alacaksaniz 19 yeterli ama genis ekran alacaksaniz 24 ile 22 arasi almalisiniz.Genis ekranlar kare ekranlardan sonra cok kucuk duruyor yani yanlis olcmediysem eger 19 kare 24 e denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killnOd -- 1 Nisan 2007; 13:39:12 >
  • ewet bende şimdi düzelttim tv olayı yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^AHMET^^

bende kullanıyorum ama abartmayın o kadar da büyük değil tamam büyük ama karşınızda 22 lik bi monitör var ne bilem bi 42 lik değil yanii...

Gerçekten de çok abartıldı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilhanozan

Arkadaşlar ben gözümü kararttım aldım birtane. Walla süper hem LCD hem Dev gibi monitör. Kesinlikle almayı düşünüpte karasız kalanlara tavsiye ederim. Pixel hatası yok çözünürlük ve görüntü kalitesi çok net. uzun fiyat araştırmasından moysis.com da en uygun buldum. Ürün çıkasıya ve bana ulaşasıya kadar bir sürü sms ve mail geldi. hizmet güzel ve hızlı. herkese tavsiye ederim incelemek isterseniz http://www.moysis.com/asp/show_stock.asp?product=SAMSUNG-226BW

Geçen hafta bende moysis.com dan 632 ytl ye aldım ürün kusursuz sıfır ölü piksel
    öyle dendiği kadar büyük değil oyunlarda süper oluyor almaya niyeti olanlar hiç beklemesinler bence

http://www.moysis.com/asp/show_stock.asp?product=SAMSUNG-226BW

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.