Şimdi Ara

!!! VDownloader 1.1 (29.08.2009) - Video İndirme Programı !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
1
Favori
78.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• VideoDownloader 1.1 (Ücretsiz)

VDownloader birçok video izleme sitesindeki videoları bilgisayarınıza kaydetmenize yarayan bir indirme yöneticisidir. Yazılımın en önemli özelliği indireceğiniz videoları AVI ve MPEG dosya biçimiyle kaydedebilmenize imkan tanımasıdır. Bilindiği üzere bu sitelerden indirilen videoların dosya biçimleri genellikle FLV olmaktadır. FLV dosya biçimi hem pek kullanılmayan hem de bilgisayarınızda oynatabilmeniz için ek araçlara ihtiyaç duyacağınız bir biçimdir. Oysa AVI ve MPEG dosya biçimi hem kalite hem popülerlik açısından çok daha iyidir.

Yazılımla video indirebilmek için yapmanız gereken tek şey ana menüsü üzerindeki URL satırına ilgili videonun linkini yazmak ve "İNDİR"(DOWNLOAD) butonuna basmaktır. Yazılımın "Seçenekler"(Options) kısmında tercihinize göre "Video Biçimi"(Video Format) bölümünden videoları hangi biçimde kaydedebileceğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca "Video Boyutu"(Video Boyutu) alanından da yine indireceğiniz videoları hangi boyutta kaydetmek istediğinizi de ayarlayabilirsiniz.

Yenilikler (1.1) :

-- Yeni kullanıcı arayüzü.
    -- HD video desteği.
    -- Türkçe dil seçeneği.

İndirme Yaptığı Siteler

Youtube (HD desteği var)
    Google Video
    DailyMotion
    MySpace
    Veoh
    GoFish
    Netlog
    Blip TV
    MyVideo.de
    Porkolt
    Metacafe
    Break.com
    123 Video
    Bolt
    Vreel (Beta)
    Clevver
    Tudou
    ESPN
    VSocial
    Lulu TV
    Guba
    HideBehind
    Dale al Play
    Yahoo! Video
    Tu.tv Hispavista
    Vimeo

5.2 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 29 Ağustos 2009; 1:23:14 >

• tskler paylaşım için
  • program için teşekkürler
    1- flv oynatmak için flv playera gerek yok bsplayer, media player classic, vlc gibi bir sürü program flv uzantılı dosyaları açabilir
    2- indirmek için programa gerek yok firefoxta eklentisi mevcut ve ya keepvidden indirilebilir
    3- bu programlar çevirirken dosyanın kalitesini bozabiliyor(mesela wmv uzantılı dosyaları aviye çevirdiğimizde oluşan yağlanma efekti gibi)

programın artısı indirme ve izleme işlemini çok kolaylaştırması ve hızlandırması
    sonuç: o kadar konuştum ama programı kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 27 Eylül 2006; 13:44:48 >
  • achfighter program çevirme yapmıyor.Direk o formatlarda indiriyor.

Zaten Avi formatı Flv formatına göre daha kaliteli bence.

• Teşekkürler bu konu iyi oldu. Her gün nasıl indirebilirim diye konular açılıyordu.
  • sağolasın, bıkmıştım flv biçimindeki videolardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 27 Eylül 2006; 17:03:34 >
  • program hata veriyo indireceğin zaman "yanıt vermiyo" ..
  • Teşekkürler kardes çok güzel bir paylaşım daha
  • Sağolasın @Rietveld FLV formatlarıyla uğraşmaktan sıkılmıştık bu program süper gelir
  • işime yarıcak
    saol hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

program için teşekkürler
    1- flv oynatmak için flv playera gerek yok bsplayer, media player classic, vlc gibi bir sürü program flv uzantılı dosyaları açabilir
    2- indirmek için programa gerek yok firefoxta eklentisi mevcut ve ya keepvidden indirilebilir
    3- bu programlar çevirirken dosyanın kalitesini bozabiliyor(mesela wmv uzantılı dosyaları aviye çevirdiğimizde oluşan yağlanma efekti gibi)

programın artısı indirme ve izleme işlemini çok kolaylaştırması ve hızlandırması

öncelikle programı tanıtan arkadaşa teşekkürler... dostum evet firefoxta bu eklenti var ama ben kullanamıyorum. nasıl yapacağımızı anlatırsan sevinirim. şimdidenteşekkürler.

• teşekkürler
  • Eyvallah rietveld hocam, ayrıca beytepe kardeşimizi de saygılar
  • Programlardan çok sen faydalısın bea sen olmazsan bizim işimiz birmiş be Rietveld aradıgımız seyler hep sende
  • Eyvallah
  • söye bi ip ucuda weriim.. youtube ve google videolarda izlediğiniz videoları temporary files bölümde görebilirsiniz.... eger elinizde codeq warsa( ki artık olmayan yok) temporary den aldıgınız dosyanın uzantısını avi veya mpeg olarak deiştirip izleyebilirsiniz.... k-lite codeq le cok rahat yapıosunuz zaten... ama bu programda gayet ii şık... ii netler şimdiden..
  • saolasın eyw dedigin gibi digerlerinde flv uzantılı oluyordu ugrasmadan bu daha ii oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

quote:

Orjinalden alıntı: achfighter

program için teşekkürler

öncelikle programı tanıtan arkadaşa teşekkürler... dostum evet firefoxta bu eklenti var ama ben kullanamıyorum. nasıl yapacağımızı anlatırsan sevinirim. şimdidenteşekkürler.

Firefoxta videonun olduğu sayfa yüklenirken statusbardaki ikona tıkladığında VideoDownloader ekranı gelir. AVI seçneği bazen yer alıyor bu ekranda. Download Link'e tıkladığında FlashGot eklentisi ve bir download manager programı yüklü ise sisteminde inmeye başlayacaktır.

• videoyu izlediğiniz ekranda görev çubuğundaki videodonwloader botunua tıklayınız açılan pencerede uzantılarıyla birlikte linkler verilecektir (youtube'de sadece flv uzantılı, google'da ise avi ve mp4 uzantısı mevcut) linklere sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneğini tıklayınız dosyanın ismini girip hangi tür indirecekseniz sonuna o uzantıyı yazınız
    örnek olarak video dosyasının adını donanımhaber koyalım ve avi formatında indir-elim dosyanın ismi şöyle olmalıdır
    "donanımhaber.avi"
    tırnak işaretleri de dahildir
    2. yol ise böyle isimlendirmeyebilirsiniz dosya indikten sonra uzantısını yazabilirsiniz

bu arada indir-elimi banlamışlar o yüzden araya tire koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 27 Eylül 2006; 22:19:26 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.