Şimdi Ara

Championship Manager 01/02 v3.9.68 Türkçe Yaması Var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
40.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir siteden efsane oyun cm 01/02'yi tedarik ettim. Verdikleri bir path sürümü ile oyunun tarihini 2010 yılına aldım. Eylül 2010 kadrolarını güncelledim buraya kadar her şey normal fakat bir türlü v3.9.68 versiyonu Türkçe Yamasını bulamadım.

Diğer versiyonların Türkçe yamalarını ekleyince olmuyor. Yüklediğim Patch boşuna gidiyor. Bu versiyonun Türkçe yamasını bulmuş olanını varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Bu arada oyunu en son versiyonu ile indirmek isteyen arkadaşlar için;

http://stereocipolla.blogspot.com/2010/09/championship-manager-0102.html

• Türkçe Yaması var ama v3.9.65 ile uyumlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProgreSsive aTTacK

Türkçe Yaması var ama v3.9.65 ile uyumlu.
    türkçe yaması olduğunu bilkiyorum ancxak seninkine uyar mı bilmem ayrıca %100 ve gelmiş geçmiş en iyi türkçe yama bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_tiger

türkçe yaması olduğunu bilkiyorum ancxak seninkine uyar mı bilmem ayrıca %100 ve gelmiş geçmiş en iyi türkçe yama bence

v.9.68 versiyonu ise uyar sende mevcut mu bu yama beya linkli varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: san lorenzo

quote:

Orijinalden alıntı: white_tiger

v.9.68 versiyonu ise uyar sende mevcut mu bu yama beya linkli varmı?

Alıntıları Göster
    Dostum bulabildin mi .68 uyumlu Türkçe yamayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend10

yok aga bulamadım vazgeçtim maalesef. Zaten bu Windows 7'nin eski oyunlara takıntısı var. İki maç oyunuyosun oyundan atıyor.
  • quote:

quote:

yok aga bulamadım vazgeçtim maalesef. Zaten bu Windows 7'nin eski oyunlara takıntısı var. İki maç oyunuyosun oyundan atıyor.

Win 7 ile sorunsuz çalışıyor oyun. 68 uyumlu tr yama yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProgreSsive aTTacK

quote:

quote:

Win 7 ile sorunsuz çalışıyor oyun. 68 uyumlu tr yama yok.

Alıntıları Göster
    normalde bunlarda tr yama versiyonu farketmiyo uyması gerekiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhelf

normalde bunlarda tr yama versiyonu farketmiyo uyması gerekiyo

Alıntıları Göster
    yok uğraşmayın boşuna 68 le uyumlu yama yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

yok uğraşmayın boşuna 68 le uyumlu yama yok

Alıntıları Göster
    Yapılabilir ugraşmak isteyen arkadaşlar v3.9.68 yamasını yükleyince ana klasöre langtool.exe diye bir uygulama geliyor oradan dil dosyasını editleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasaprap

Yapılabilir ugraşmak isteyen arkadaşlar v3.9.68 yamasını yükleyince ana klasöre langtool.exe diye bir uygulama geliyor oradan dil dosyasını editleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Konuyu güncelleyelim. Belki yamayı bulan çıkmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: byakman

Konuyu güncelleyelim. Belki yamayı bulan çıkmıştır

Alıntıları Göster
    yama isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipponese

yama isteriz

Alıntıları Göster
    bulan olmadı mı bu yamayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhnx

bulan olmadı mı bu yamayı?

Alıntıları Göster
    Ne yazık ki Cm 01-02 oyunun için v3.9.68 türkçe yaması yok. 3.9.65 versiyonu tam olarak 3.9.68 için uygun değil. Gerçi oyunu ezberledik sayılır ama cm 01-02 için hazırlanan türkçe yama şimdiye kadar bu seri için yapılmış en iyi yama. (Orjinal Türkçe çıkan versiyon dışında )

Yine de 2011-2012 güncellemesini Türkçe olarak oynamayı isterdim. Hala benim için en iyisi cm 01-02 (00-01 ile başlamıştım.) Daha doğrusu son versiyonlarına bakmadım bile.

Meraklısı için Türksportal serverlerinde cm01-02 3.9.65 için Türkçe yamayı bulabilirsiniz. Sigames''te 3.9.65 versiyon update bulunmakta.
    Ya da mail adresinizi atarsanız size gönderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: asendur

Ne yazık ki Cm 01-02 oyunun için v3.9.68 türkçe yaması yok. 3.9.65 versiyonu tam olarak 3.9.68 için uygun değil. Gerçi oyunu ezberledik sayılır ama cm 01-02 için hazırlanan türkçe yama şimdiye kadar bu seri için yapılmış en iyi yama. (Orjinal Türkçe çıkan versiyon dışında )

Yine de 2011-2012 güncellemesini Türkçe olarak oynamayı isterdim. Hala benim için en iyisi cm 01-02 (00-01 ile başlamıştım.) Daha doğrusu son versiyonlarına bakmadım bile.

Meraklısı için Türksportal serverlerinde cm01-02 3.9.65 için Türkçe yamayı bulabilirsiniz. Sigames''te 3.9.65 versiyon update bulunmakta.
    Ya da mail adresinizi atarsanız size gönderebilirim.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar size bişey sormak istiyorummaziye dönüp arkadaşla cm 01 oynıyalım dedik ...arkadaşta ingilizce özürlü oldugu için 3.65 yamasını kurup Türkçe yaptım ama yeni oyun başladan girdiğimizde türkiye liginde oyuncuların özellikleri hızlı oyun başlaya göre çok daha değişik tsigalko mesela gol bile atamıyor bitiricilk 4 bunun gibi bir sürü oyuncunun diğerine göre özellikleri farklı bunun sebebi nedir acaba ?

Ayriyetten networkla ilgili oyunkurarken hata alan arkadaşlara tavsiyem manuel ip verin manuel vermeyip otomotik alırsanız hata veriyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: tommasi

arkadaşlar size bişey sormak istiyorummaziye dönüp arkadaşla cm 01 oynıyalım dedik ...arkadaşta ingilizce özürlü oldugu için 3.65 yamasını kurup Türkçe yaptım ama yeni oyun başladan girdiğimizde türkiye liginde oyuncuların özellikleri hızlı oyun başlaya göre çok daha değişik tsigalko mesela gol bile atamıyor bitiricilk 4 bunun gibi bir sürü oyuncunun diğerine göre özellikleri farklı bunun sebebi nedir acaba ?

Ayriyetten networkla ilgili oyunkurarken hata alan arkadaşlara tavsiyem manuel ip verin manuel vermeyip otomotik alırsanız hata veriyor..

Alıntıları Göster
    evet ya güncel güncel isteriz 3 9 68 türkce yama ölmeden görebilirmiyim gelci daha gencıım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: tommasi

Alıntıları Göster
    evet ya güncel güncel isteriz 3 9 68 türkce yama ölmeden görebilirmiyim gelci daha gencıım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: turk20

Alıntıları Göster
    2012 eylül data güncellemesini yapıp şimdi başladım oynamaya ama aynı sorun bende de var şuan 3.9.68 için türkçe yama yok mu hala acaba?? 3.9.65 için olan yamayı kullanamıyo muyuz ayrıca?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Time2Die

2012 eylül data güncellemesini yapıp şimdi başladım oynamaya ama aynı sorun bende de var şuan 3.9.68 için türkçe yama yok mu hala acaba?? 3.9.65 için olan yamayı kullanamıyo muyuz ayrıca?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar hala bunun türkçe yaması gelmedi yaf... gözlerim bozuldu haa okumaktan ing....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordaerich

arkadaşlar hala bunun türkçe yaması gelmedi yaf... gözlerim bozuldu haa okumaktan ing....

Alıntıları Göster
    Bende biraz hortlatmış olacağım ama oyunu resmi sitesinden indirdim. 2013 güncellemeside vardı. Dosyaları dataya attım kadrolar falan 2013. Kadro oluşturduktan sonra contine game dediğim zaman oyundna atıyor appcrash hatası veriyor. Altta yüklenen dosyalarda ise 2001 ile ilgili birşey yazıyor sanırım 2001 bilgilerini yüklemek isterken 2013 olduğundan dosyalarını bulamıyor. W7 64 bit kullanıyorum. sizdede oluyormu bu sorun çözümü varmıdır ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.