Şimdi Ara

Vatan Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ailem kardeşime bilgisayar alacak illa Vatan Bilgisayardan alalım itopya, inventus nedir diye tutturdular bunu almak istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigok -- 26 Ocak 2019; 9:34:23 >

• Büyük kısmı doğru kazık kısmı yanlış
  • 1050 ti yerine rx 570 alın hb'de 900 ve 1000 tl bandında satılıyor ve 1050 ti'dan çok daha iyi işlemci anlamında'da ryzen 5 2600 alabilirseniz uzun vadeli kullanım için çok daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonibons

Büyük kısmı doğru kazık kısmı yanlış
    kazık kısmı hafif tabir kalmış evet büyük kısmını da "kol gibi" ile değiştirelim. Kazık kısmının yerine gelecek kelimeyi anladınız :)
  • Valla karışmıyon ben artık yıldım ne yaparsalar yapsınlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gigok kullanıcısına yanıt
    o frisby kasa alınmaz. beraberinde frisby psu ile geliyordur. bu psulara sistem emanet edilmez.
    onu değiştirtin

itopya ve inventusu onlara açıklayabilirsin. vergi numaraları olduğunu, hepsinin ofisleri olduğunu anlatabilirsin. hatta itopya'nın mağazası da var istanbulda. bunu da örnek verebilirsin.

anakart çok kötü.

ram uyumlu olmayabilir. anakartın svl listesinden kontrol etmek gerekir.

kısacası onları ikna etmeye çalışın, gelin beraber diğer sitelerden kuralım. para boşa gitmesin. onlara paralarının çöpe gideceğini anlatmaya çalışın
  • kardeşine pc yerine kırık ps4 alsın istedigi oyunu yükletsin gidicek saçma parçalarla pc yapmışlar ellerinde kalcak iadede almıyor vatan gidin konsolculardan birine kırık ps4 alın geçin

hatta kırık pro alıp 4k tv varsa evde sende kardeşinde oynar
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolsun arkadaşlar yardımcı oldu şunu almayı düşünüyorum. PS dedimde kabul etmiyo online saçma sapan oyunlar oynayacak sanırım.
  • 1 x Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk
    1 x Corsair Carbide Champ/SPEC-01 600W 80 Plus Kırmızı Fanlı Pencereli MidTower Kasa
    1 x CORSAIR 8GB DDR4 3000MHz CL16 Siyah Vengeance LPX Single Kit Ram
    1 x GIGABYTE GA-AB350M-D3V AMD B350 Soket AM4 DDR4 2666MHz VGA DVI Anakart
    1 x Sapphire Pulse ITX RX570 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kart
    1 x AMD Ryzen 3 2300X Soket AM4 3.5GHz 8MB Önbellek 4 Çekirdek 12nm İşlemci - Tray

En son şunu almaya karar verdim donanım haber DH 2 kasasyımış itopyada. Rami 3000 e çıkardım tek fark o uygunmudur arkadaşlar, kazık tan kurtulduk mu :D
  • teknobiyotikte de karne indirimi vardi oraya da bir bakin derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harici ekran kartı alacaksan Ryzen 1300X falan alman daha mantıklı olur. G işlemciler kullanıldığı zaman pci express 16x yerine 8x olarak çalışıyor. Ekran kartından tam verim alınamıyor.
  • RX 570, GTX 1050Ti'la aynı fiyata sahip ama daha performanslı bir kart:

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-rx570-gaming-armor-8gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html
  • Yüzde 18 indirim olmadan vatanın fiyatları çok pahalı inventus teknobiyotik tavsiye sistemlerine bakabilirsin uygun fiyatta alabilirsin işlemci ve ekran kartı minimum R5 2600 ve rx570 olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.