Şimdi Ara

vatan bilgisayar kasa temizliği?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
8.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • vatan bilgisayar ın servisi kasa temizliği yapıyor mu? 5-6 ay da bir temizletmeyi düşünüyorum ama yaşım küçük olduğu ,hiç deneyimim olmadığı ve ailede benden başkapcden anlayan olmadığı için kasayı açmak istemiyorum :/

• quote:

Orijinalden alıntı: -StrongeR-

vatan bilgisayar ın servisi kasa temizliği yapıyor mu? 5-6 ay da bir temizletmeyi düşünüyorum ama yaşım küçük olduğu ,hiç deneyimim olmadığı ve ailede benden başkapcden anlayan olmadığı için kasayı açmak istemiyorum :/

Sanmam ama illa merak ediyorsan müşteri hizmetlerini ara sor ama bence götür bir bilgisayarcıya temizlesinler neden illa vatan
  • quote:

Orijinalden alıntı: c3LaL35

quote:

vatan bilgisayar ın servisi kasa temizliği yapıyor mu? 5-6 ay da bir temizletmeyi düşünüyorum ama yaşım küçük olduğu ,hiç deneyimim olmadığı ve ailede benden başkapcden anlayan olmadığı için kasayı açmak istemiyorum :/

Sanmam ama illa merak ediyorsan müşteri hizmetlerini ara sor ama bence götür bir bilgisayarcıya temizlesinler neden illa vatan

bilgisayarcılara güvenmiyorum konya da kaliteli bilgisayarcı yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: c3LaL35

quote:

bilgisayarcılara güvenmiyorum konya da kaliteli bilgisayarcı yok

Hepsi aynı değildir illa ki vardır iyileri

• Vatan bilgisayar da olacağını sanmıyorum ama elbet yapan bir yerler vardır.

Öyle çok zor bir iş değil zaten illa çok kaliteli bir yere de gerek yok.
    Ekstra daha ne iş olur bilmem ama benim aklıma gelen mesela termal macunların değiştirilmesi, fanların ve kasanın iç temizliği. Youtube tan video izleyerek bile yapılacak işler bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troiler

Vatan bilgisayar da olacağını sanmıyorum ama elbet yapan bir yerler vardır.

Öyle çok zor bir iş değil zaten illa çok kaliteli bir yere de gerek yok.
    Ekstra daha ne iş olur bilmem ama benim aklıma gelen mesela termal macunların değiştirilmesi, fanların ve kasanın iç temizliği. Youtube tan video izleyerek bile yapılacak işler bunlar.

dediğim gibi ben yaş olarak küçük olduğum ve deneyimim olmadığı için ve ailemde pcden anlayan başka birisi olmadığı için kendime güvenemiyorum hemde bütçe olarak bizi aşan bi pc topladığım için bişey olmasından korkuyorum :/
  • iyi niyetli insanın hali başka işte..
    izmirde olsan ben gelir temizlerim dicektim neredeyse..

:)

ilk 1 sene pc kapalıyken sac kurutma ile ufleterek ( ortalık pislenmesin diyosan elektrik supurgesiyle çektirerek ) sadece tozları uzaklaştırma şeklinde bir temizlik yeterli olacaktır.
    bu zaman zarfında zaten yeterince cesaretlenip bilgisayarını kendin söküp takmaya başlayacaksındır. vidaları kaybetme yeter..
    - not: sisteminin su soğutmalı olmadığını düşünerek yazdım bunları..

( termal macun 2 yıl kadar sonra performans kaybetmeye başlar.
    ki emin ol bilgisayarı birsonraki söküp takan yer , gerçekten senin kadar özenmeyeceğinden ısı iletimi olayını daha da kötü hale getirebilirler )
  • Küçük kompresorlerden alıp bu işi evin balkonunda kendin de yapabilirsin. Anakart'a kadar söküp detaylı bir temizlik zaten çok gerekli değil.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=37034
    Bu ürünü haftasonu 63 liraya aldım,tavsiye ederim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recebim59

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=37034
    Bu ürünü haftasonu 63 liraya aldım,tavsiye ederim..

teşekkür ederim bende bir kompresör almaya karar vermiştim temizlik için
  • bencede en iyisi kompresor al en rahatı bence bi ara alıcam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: casushzr

bencede en iyisi kompresor al en rahatı bence bi ara alıcam :D

güzel hort hocam bu arada kompresörü hala almadım
  • harbi güzel hort bende simdi gördüm :
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.