Şimdi Ara

Vatan Partisi vs CHP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan Partisi mi CHP mi hangi partinin politikaları sizce daha etkili

• CHP , Vatan Partisi'nin çizgisine gelmeli bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette CHP. Adalaet yürüyüşünün son günü Maltepe Sahili'ndeki 2 milyonluk devasa kalabalık RTE yi aşırı rahatsız etti. Farkındaysanız amansız bir biçimde lağım medyası ve kendisi yoğun karalama kampanyasına başladı. RTE; bindirilmiş kıtalar, öğrenciler, çocuklar, maaşlı tetikçiler dahil hiçbir zaman aynı kalabalığı gönüllü toplayamadı.

Doğu Perinçek muamma bir kişilik. Faşist olduğunu düşünüyorum. Eski mao cu çizgisinde falan değil. Ülke için faydasız ve gereksiz. Politika ürettiği yok. Sadece hayallerle yaşamaya çalışan bi demans...
  • İsimler yada ideolojiler hiç fark etmiyor
    Al birini vur ötekine

Hesap sormazsam namerdim diyenlere bakın
    Harun gibi geldiniz karun gibi zengin oldunuz diyenlere bakın
    CHP, MHP ve HDP ruh ikizidir deyip apoya övgü düzenlere bakın
    Ondan sonra bir daha sorun ;

Düne kadar Bekaa vadisinde apo ile beraber it teftişine çıkan Perinçek'ten bu vatana cacık olur mu diye
  • kamucan kullanıcısına yanıt
    kardeş sen trol müsün Perinçek apocu olsa neden APO'yu sorgulayan Albay Hasan Atilla UĞUR VATAN PARTİSİ'ne katılsın neden Yaşar Okuyan Soner Polat katılsın.Sen onlardan daha mı milliyetçi ve vatanseversin

https://www.youtube.com/watch?v=WAQ-OVGN7Vo
    https://www.youtube.com/watch?v=I_56ORMTz_M

Burda icraatları konuşalım politikaları konuşalım.

• lolobayram L kullanıcısına yanıt
    İlle de bir trol arıyorsan aposundan Erdoğan'a kadar dolaşmadığı kucak kalmayan Doğu Perinçek'e bakacaksın
    Herif yıllardır ülkeyi trollüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kamucan

İlle de bir trol arıyorsan aposundan Erdoğan'a kadar dolaşmadığı kucak kalmayan Doğu Perinçek'e bakacaksın
    Herif yıllardır ülkeyi trollüyor

sen biraz kitap oku okuda öğren

http://www.dr.com.tr/ekitap/abdullah-ocalan-le-gorusmeler

HDP yi kapatma başvurusunu Vatan Partisi yaptı

https://www.youtube.com/watch?v=WAQ-OVGN7Vo

• Türkiye'nin çıkarından çok Rusya ve Çin'in çıkarını düşünen rüzgar gülü Doğu Perinçek 'in Vatan Partisine muhalif parti demek kadar saçma bir iş olamaz.

Doğu Perinçek denen zat ülkede adalet kalmadığı halde "Türk adaleti altın çağını yaşıyor" diyen bir adamdır. Ülkede onlarca sorun olmasına karşın hükümeti eleştirmeye çekinen bir nevi yeni hükümet ortaklarındandır. Kendi kirli geçmişine bakmadan her yeni oluşuma "fetöcü", "pkklı" diyecek kadar karaktersiz bir adamdır.

Atlantikçi lafını ağzından düşürmeyen bir rusyacıdır kendisi. Sanki ABD emperyalist devlette Rusya veya Çin emperyalist devlet değil.

• El Fuego kullanıcısına yanıt
    CHP bugün Atatürk ün çizgisinde değil mi halka umut oluyor değil mi?

https://www.youtube.com/watch?v=DNKK2jel-Oo

https://www.ulusal.com.tr/gundem/chp-balikesir-milletvekili-namik-havutca-partimiz-2019-icin-iktidar-umudu-yaratamadi-h192522.html

Peki adalet yürüyüşü sonuç?

Vay be
    Demek HDP'nin kapatılması için başvuruyu Vatan Partisi yaptı öyle mi

Bu mantığa bakınca " ne istediler de vermedik " diyenlerin feto ile savaşı kutsal bir hal alıyor desene

Yani dün kullanım süreleri vardı ama bugün son buldu diye düşünmemize gerek yok
    Amerika'da senin gibi düşünüyor bu aralar

İsterseniz PYD'yi PKK'ya karşı savaştırabilirim diyor
    Yani zaten bitmek üzere olan PKK'yı bende çizdim demiyor

Dün öyle, bugün böyle
    Tek kurnaz sizsiniz değil mi
    Tatlı su kurnazları sizi
  • quote:

Vay be
    Demek HDP'nin kapatılması için başvuruyu Vatan Partisi yaptı öyle mi

Bu mantığa bakınca " ne istediler de vermedik " diyenlerin feto ile savaşı kutsal bir hal alıyor desene

Yani dün kullanım süreleri vardı ama bugün son buldu diye düşünmemize gerek yok
    Amerika'da senin gibi düşünüyor bu aralar

İsterseniz PYD'yi PKK'ya karşı savaştırabilirim diyor
    Yani zaten bitmek üzere olan PKK'yı bende çizdim demiyor

Dün öyle, bugün böyle
    Tek kurnaz sizsiniz değil mi
    Tatlı su kurnazları sizi

dediklerinde tek bir mantık varsa

bak işine kardeş ben parti desteklemiyorum beyin fırtınası yapalım dedik ortamın içine ediyorsun

Bireysel eylemleri 12 milyon insan üzerine yıkamazsın. Videoyu da izlemedim. Ben sana hem ppk lı hem de uyuşturucu baronu akp li milletvekillerini söyleyeyim. Açılım sürecini, 29 ekim de ülkeden geçmesine gözyumulan teröristleri, hendekleri, açılan pkk bezlerini, Türk bayrağı satan işportacının polisten dayak yemesini söyleyeyim. Kaldı ki Atatürk'ün partisi falan yok ortada. KK yı yıpratmak için lağım mdyasının düzmece ve uyduruk haberlerinae inanan bir kitle ve bunları yaymakla görevli maaşlı şerefsizler var.
  • Şimdi bazı zır cahiller yazmışlar yine.Chp ulusalcı yapıyo dönerse alacağı oy oranı max 10.
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    şuanki chp savunman çok gülünç.Delege yapısına bak (örnek:CHP, Edirne'de 150 bin oy alıyor 4 delegesi var, Diyarbakır'da 12 bin alıyor 20 delegesi var)çok mu adil.CHP bu ülkenin kurucu partisidir.PKK yı savunanlarla PYD ye terör örgütü diyemeyenlerle Ermeni Soykırımı vardır diyenlerin bu partide işi olamaz ama oldu neden neden?

KK bugüne kadar karagöz e hacivat olmaktan başka ne yaptı.Verdiği bütün kozlar CHP karizmasını altüst etti.

Doğu Perinçek Ermen Soykırımı yalanını Dünya ya kanıtlamış birisidir.Perinçek in siyasi bilgisiyle Kk siyasi bilgisi kıyaslanamaz. Dün Tillerson u protesto eden tek parti Vatan Partisi dir.CHP yönetimi abd çıkarlarını gözetiyor bunu küçük çocuk bile görebilir.

Onur Öymen birçok kez açıkladı KK Amerikan projesidir diye neyi kimi nasıl savunuyorsun anlamıyorum.CHP yi çok seviyorsan eleştirirsin geliştirirsin ama partizanlığın kimseye faydası yok.CHP çok güzel ve nitelikli siyasetçileri kaybetti maalesef.Yeni bir ekmeleddin çıkarırsa KK şaşma.

• quote:

İsimler yada ideolojiler hiç fark etmiyor
    Al birini vur ötekine

Hesap sormazsam namerdim diyenlere bakın
    Harun gibi geldiniz karun gibi zengin oldunuz diyenlere bakın
    CHP, MHP ve HDP ruh ikizidir deyip apoya övgü düzenlere bakın
    Ondan sonra bir daha sorun ;

Düne kadar Bekaa vadisinde apo ile beraber it teftişine çıkan Perinçek'ten bu vatana cacık olur mu diye

Chp mhp hdp yi saymışsın al birini vur ötekine demişsin ama niye bunların içine Akpyide atmadın? akpnin o saydıklarından farkı ne? Bende aynı düşünüyorum hemen hemen akp hdp bikere "kesinlikle" iktidar olmaması gereken iki parti mhp ak parti buyruğunda mhpyide eledik chp desen son dönemde ciddi bir işgal altında partililerden chpye yakışmayacak çok isim var bu yüzden chpyide eledim bidahaki seçime oyum İYİ partiye iktidar olacağını bilsem Osman Paşanın partisi Hepar'a oy veririm.

• AsterixOburix A kullanıcısına yanıt
    politika yaparken ülkenin durumuna bakmak gerekir.Dünya şuanda 2 kutupta doğu batı ve biz batı tarafından tehdit altındayız bu süreç 1950 lerden beri altımız oyula oyula oldu natosu yardımlar darbeler fetö pkk. Türkiye bu çıkmazdan ancak çıkarları doğrultusunda doğu ile ittifak ederek çıkabilir bu kaçılınmazdır.Türkiye süper güç değildir bir S400 yapamıyoruz uçak araba fabrikalarımız yok daha.

Perinçek fetö ile en başından beri mücadele etmiştir hapis yatmıştır ve silivri duvarlarını da yıkmıştır.Fetöcülerin yargılanması olayını kasteddiği için böyle bir söylemi var.

Her ülke kendi çıkarlarına göre hareket eder dün dost olduğuyla bugün savaşa bilir.Önemli olan ülke menfaatlerini göz önüne alarak adım atmaktır.
  • Perinçek'in, Bahçeli'den pek farkı kalmadı. Malum zat ikisini de hizaya getirdi sıkıyorsa tersini söylesinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Dikkatli okursan "CHP, MHP ve HDP ruh ikizidir deyip apoya övgü düzenlere bakın " diye bir ifade kullandım
    Seninde hatırlayacağın üzere ifadeyi kullanan AKP'liler ve onun genel başkanıdır.

Zaten yazının en başında " İsimler yada ideolojiler hiç fark etmiyor " diye bir ifade daha kullandım
    Kısacası AKP'nin yada adını anmadığım öteki siyasi partilerin olmaması onları bu düzenin dışında tuttuğum anlamına gelmiyor

En başında dediğim gibi al birini vur ötekine
    Yani kızım sana söylüyorum AKP'em sen anla hesabı
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    Vatan cehphesi bunlar Perinçek rahatça eleştiriyor
  • CHP saçma şekilde Kılıçdaroğlu'nda inat ediyor, yoksa kadro kalitesi, ülke için istedikleri genelde makul.

Yalnız inanılmaz beceriksizler. Ve rant partisi oldular.

Vatan partisi ise trollün teki taraf yönetilen saçma sapan bir oluşum.

Ülke Kuzey Kore'nin şeriat ile yönetilen versiyonu olsun halen mutlu olacak bir yığın düşünce özürlüden ibadetler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.