Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.861
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reobig

Hocam size hakaret yada kötü bir söz söylememiş ki, bence tartışmanın zeminini siz hazırlıyorsunuz, sadece düşüncelerini yerine getirmiş ve kendine göre doğru olanı belirtmiş. Ona göre doğru olanı belirtmesi sadece kendi düşüncesidir, siz uyguna aldığınızı düşünüyorsanız oda sizin düşünceniz.

Biraz daha dikkatli okursanız, kötü niyetli bir mesaj olmadığını idrak edeceksiniz bence.

Tablet alıp bölmesine koyuyorsunuz, çok da önemli bir özellik değil.Tablet aldıktan sonra onu prize takacak cihaz da alınır.
    5670'in daha kullanışlı özellikleri var.Tabi yine de tercih meselesi, bişey diyemem.
    250 liraya kadar 5570 almak mantıklı olabilir.299 bence yüksek bir fiyat 5570 için.

İyi bayramlar.

Hay Allah razı olsun hocam.Forumda fikir belirtmek, diğer arkadaşlara yardımcı olacak şeyler yazmak ne zamandan beri tartışmak oldu anlamadım.

5570'i ben de kullanıyorum ama o paralara 5670 varken kullandığım halde, 249 liraya indirimsiz kendim aldığım aleti tavsiye etmem.
    Bunda kızacak ne var anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    Üstadım 5670 için link alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Şu mübarek günde birbirinizin kalbini kırmaya gerek yok arkadaşlar 5670 için alınabilecek bir link mevcutmudur varsa paylaşırmısınız

Forumdan birkaç arkadaş şu linkten 268 tl'ye almıştı hocam, sonra zam geldi maalesef 297 tl olmuş.Bu arada linki, ürünü alan arkadaşlar paylaşmıştı sıcak fırsat diye, site benim değil, belirteyim de ne olur ne olmaz :)
    Önceki mesajlarda linki paylaşan arkadaşları da görebilirsiniz.
    Ben 249 liraya 5570 aldıktan birkaç gün sonra 268 liraya bu linki görmüştüm, bilsem az daha verip bu ürünü alırdım.O dönem Hepsiburada sitesi de 299 tl'ye satmıştı bu ürünü.Ben 50 tl fark için 5570 almıştım.

http://www.lidyaworld.com/product.aspx/ev-elektrikli-ev-aletleri-klima-ve-vantilatorler-rowenta-row-vu5670f0-turbo-silence-extreme-kuman-32822260

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Ben de size cevap yazıyordum :)

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    N11 de yokmu acaba bu üründen malum indirim çekleri var bu aralar

• Tugayy kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 5570'i ordan almıştım ama sonuncuyu aldım, tükendi.5670 de vardı daha üst fiyata almadım.
    Ürünler az bulunuyor, n11, Hepsiburada, gittigidiyor gibi sitelerde bir bir tükendi.
    5570 mesela Hepsiburada sitesinde 240 tl idi almadım.Hatta Hepsiburada'ya tedarik eden firmada 235 tl idi tükendi.Hepsini kaçırdım karar verene kadar :)
    249 tl'ye N11'deki son 5570'i aldım.
    5670 de bir linkini verdiğim sitede var bir de tefal shop'ta 332.40 peşin 349.90 tl taksitli fiyatı orda da.Hepsiburada geçici olarak temin edilemiyor yazmış.Zaten 1 temmuzda satışa çıktı, ne çabuk bitti anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Hocam n11de 55 lira civarı ürün bugüne özel de n11 11/50 şeklinde bir kupon verdi. Mersinden bir sürü satıcı var hepsi de ova diye biryere bağlı ordaki yorumlar fena değil gibi ama burdan daha objektif bir yorum çıkar diye düşünüyorum.
    Şahsen 200 liralıklarla arasında ne kadar fark olabilir merak ediyorum. Uzaktan kumanda vb şeyler gereksiz geliyor bana 2 adım atıp tuşa basmaktan üşenilmemeli.

aynen bir vantilatöre 200 tl vermekte neyin nesi kıytırık 45 wattlık dönmekten başka hiçbirşey yapmayan bir alet 50 ,60 tl ,vantilatör alır keyfime bakarım

kumanda yüzünden alan arkadaşlara tavsiyem vantilatöre açma kapama anahtarı taksınlar bu anahtarıda yataklarının başucuna koysunlar. bence birtek yatarken kalkıp kapamak insana zor gelir zira adam uykuya dalacak ve kalkıp kapatırsa uykusu kaçabilir.

• Arkadaslar merhaba. Acil vantilatör ihtiyacım var. Ev hic esmiyor maalesef. Su buharı falan verenler oluyormuş. Öneriniz varmi

• Tavan pervanesi alacağım, yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? Kaç kanat olmalı? Çapı en az ne kadar olmalı? Marka model tavsiyelesi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

Tavan pervanesi alacağım, yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? Kaç kanat olmalı? Çapı en az ne kadar olmalı? Marka model tavsiyelesi olan var mı?

aynen bana da lazım
  • Merhaba,

Sessiz ve çok yer kaplamayan kule tipi vantilatör arıyorum. En fazla 200 TL verebilirim. Öneriniz olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Yukarıda söylediğim gibi montajı yaptık. 1,30 saat falan sürdü ama hem el feneri ile çalışmak zorunda kaldık hem dübel bulmakta zorlandık. İçinden çıkmadı.

Tüm fotoğraflar çalışır durumda çekildi.

Vantilatör Fırsatları  Vantilatör Fırsatları  Vantilatör Fırsatları  Vantilatör Fırsatları

80 TL vantilatör + 4 adet GE (General Electric) 11W (50W) tasarruf ampul ile birlikte 97 TL'ye mal oldu.
    Bu arada gittiğinizde 4'lü set bulamayabilirsiniz. 1 tane kalmış, her mağazada olmayabilir. Kıştan kalmış dedi personel. 3'lü ile aynı fiyattı.

Şu an kafamda 3. seviyede çalışıyor. Düşmezse iyidir.

Sizdeki tavan vantilatörünün markası nedir?

• Arkadaşlar,

Vantilatör almayın,

ikinci el montaj dahil klimalar 550 TL'den başlayan fiyatlarda:

https://www.sahibinden.com/elektrikli-ev-aletleri-isitma-sogutma-havalandirma-klima?price_min=500&price_max=800&query_text=montaj&sorting=price_asc

Biz iki ay önce, Arçelik marka 9000 BTU bir klimayı ikinci el 550 TL'ye taktirdik, kumandasi falan da vardi. Kiraci olmama ragmen "amaaan" dedim, "ikinci el 500 TL'ye alirim cikarken de ev sahibine hediye ederim sısısı" modundaydim alirken

Neyse yani öyle işte

• texture T kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, ben de ramazan ayının üçüncü haftasından itibaren havaların çok ısınması ile birlikte bütçeme uygun bi vantilatör arayışına girdim, estetik olarak beğenmediğim hem de yer sorunu olduğundan pervaneli olanları eledim ve kule tipi vantilatörlere yöneldim.

GöZüme önce fakirin tvl90 modelini kestirdim, baya araştırdım sesi fazla diyenlere aldırmadım ve almaya karar verdim, zaten vantilatör fiyatları fırlamamış ve n11 sahur indirimi ile 140 liraya geliyodu, ama ben sepete ekledim ve sahurda uyuyakalmam nedeniyle alamadım, zaten sonra fiyatı altından daha hızlı artmaya başladı ve ben de vantilatöre bu kadar para verilmez diye üründen vazgeçmek zorunda kaldım.

Tabii araştırmalara devam gözüme dijitsu vn10 modelini kestirdim, estetik olarak hoşuma gitti fiyatı da diğerine göre daha makul olduğundan onu aldım, bimeksten biparayı falan da kullanayım diye 180 liraya mal oldu.

Ürün benm ihtiyaçlarıma göre gayet iyi hocam, çok büyük bi alanda kullanılmayacaksa sıkıntı yapmaz, ses beni rahatsız etmiyor, öyle tvyi falan bastıracak düzeyde değil, ama en büyük sorunu malzeme kalitesi özellikle kumadası bir yılı bile çıkaracağa benzemiyor, malzeme kalitesi dışında bi yamuğunu görmedim, fiyat/estetik oranlaması yaparsak benm hoşuma gitti...
    Bi bakın derim hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jönnnn -- 7 Temmuz 2016; 20:47:17 >

• Bir pervane ve motordan olusan aletlere gereksiz para vermeyin. Plastik pervaneler sessiz. Metaller sesli. Ggidiyor ve n11 de 60 watt gucunde conti gordum. 60 tl civari. İsinizi gorur, 60 watt da guclu motor

• Mağazalarda soğuk rüzgar veren vantilatörü eve götürdüğünüzde sıcak üfler. Mağaza zaten soğuk. Aldanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Yukarıda söylediğim gibi montajı yaptık. 1,30 saat falan sürdü ama hem el feneri ile çalışmak zorunda kaldık hem dübel bulmakta zorlandık. İçinden çıkmadı.

Tüm fotoğraflar çalışır durumda çekildi.

Vantilatör Fırsatları  Vantilatör Fırsatları  Vantilatör Fırsatları  Vantilatör Fırsatları

80 TL vantilatör + 4 adet GE (General Electric) 11W (50W) tasarruf ampul ile birlikte 97 TL'ye mal oldu.
    Bu arada gittiğinizde 4'lü set bulamayabilirsiniz. 1 tane kalmış, her mağazada olmayabilir. Kıştan kalmış dedi personel. 3'lü ile aynı fiyattı.

Şu an kafamda 3. seviyede çalışıyor. Düşmezse iyidir.

Sizdeki tavan vantilatörünün markası nedir?

Koçtaştan almıştım sanırım, hatırlayamadım markasını.

• migrostan 29 liraya aldıgım tıkla bu üründen çok memnun kaldım evde tavan vantilatörü sanayi tipi ev tipi vantilatör var bu acayip bişey her türlü şekle giriyor adından anlaşılabilecegi gibi sapi 360 derece dönüyor kafasıda indilip kaldırılıyor hava sirkilasyonu çok iyi serin havayı hissettiriyor
  • RAKS SF 16 STX modeli bazı Teknosa mağazalarında görünüyor 27TL seri sonu olarak satılıyor. Bulabilirseniz iyi fırsat. Eğer birden fazla bulursanız birini de benim için alıverin :)

http://www.teknosa.com/urunler/115190944/raks-sf-16-stx-ayakli-vantilator

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buraya yeni bir a101 açıldı, 3 tane digitsu vardı, birini ben aldım. Bundan 3 sene önce migros'tan aldığımız 39.90 lık trimax'ın aynısı, sadece ayak yapısı değişik bir de üzerinde lamba yok digitsu'nun, trimax te lamba vardı :)

Neyse, trimax bozulmadan önce gayet sessiz çalışıyordu ancak bu alet bariz sesli çalışıyor, pervane adi plastikten kağıt gibi eğilip bükülüyor Trimax'in pervanesini buna takacağım olmadı

Alacaksanız hala 39.90 a trimax'i satıyorlar, bulabilirseniz onu alın
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.