Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.173
Cevap
169
Favori
439.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rowenta 5670 aldımç Tefalshopta alacağınız ürün ile ilgili indirim kodu talebinde bulunun ya da sitesinde gezinde indirim kodu karşınıza çıkıyor. 50 tl indirimle aldım. 299
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

quote:

Orijinalden alıntı: export20

şöyle 50 liralık bir şey lazım varmı beyler ?

50 ila 60 tl aralığında seçenekler var bakınız akakçeden derlenen ürünler (ayaklı modeller)
    ----->
    http://www.akakce.com/vantilator,1,2.html/31039

ayak yapısı ile o aralıkta kumtel farklı duruyor tercih edilebilir, ama yakınlarda koçtaş var ise blyss marka olanda alınabilir 49 tlye
    hem görerek alınmış olur hem kargo verilmemiş olur.

kumtel 54 tl kargo dahil ----->
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-ktf-285-ayakli-vantilator-231829938?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

daha dün aynı ürünü 59,90 dan aldım. :)
  • Yuvarlak ayaklı, zaman ayarlı bir vantilatör arıyorum ne önerirsiniz ?
  • mebust M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oyle ufak bisi alcam bulursaniz p/f urunu alintilarsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    Iki gün önce burdahttp://www.hepsiburada.com/everest-usb-metal-masa-ustu-vantilator-efn-482-p-BS00401?magaza=Nly%20Store 17 küsür e kargo bedava almıştım. Şimdi değişmiş fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: erhun1988
    Hocam bende oyle ufak bisi alcam bulursaniz p/f urunu alintilarsaniz sevinirim

24,99 tl

TEKZEN mağazasında bu fiyatla satılmakta ama yakınlarda TEKZEN yok diyorsanız 5 tl daha pahalı olarak
    MİGROS tan alabilirsiniz 29,90 tl ye farklı bir modelini

ürün linki 1 -----> TEKZEN
    https://www.tekzen.com.tr/zen-home-fj05-620-klip-fan-vantilator-8-watt-191060

ürün linki 2 -----> MİGROS
    https://www.migros.com.tr/touch-me-akrobat-vantilator-j500-3-p-2556326

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 21 Temmuz 2016; 2:07:05 >
  • zfrbyndr Z kullanıcısına yanıt
    Tefalshopun sitesinde gezince indirim kodu karşınıza çıkmıyor, telefon ile indirim kodu talebinde bulununca da öyle bir uygulamamız yok diyorlar..
    Hocam zannederim bu size özel olmuş nasıl oldu bilmiyorum ama....
  • King p 1611 carrefourda 30 tl alisverise 70 lira. Kumandasi da var.

• Olur mu ben iki farklı bilgisayarda sitesinde kod buldum hatta farklı ürünler için de... İsterseniz fazladan aldığım kod hala geçerli ise ücretsiz verebilirim. 50 Tl indirimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zfrbyndr -- 24 Temmuz 2016; 6:04:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ferhat

King p 1611 carrefourda 30 tl alisverise 70 lira. Kumandasi da var.

King marka ütü almıştım realden. 20 tl ye.
    Aldiktan 2 sene sonra bozuldu. 4 sene garantisi vardı. Servisine bıraktım. Tamamen yenisini verdiler 1 hafta sonra. Ben de çok sasirmistim.
    Vantilatör f/p hakkında bilgim yok ama bugün carfoura gidip almayı düşünüyorum.

• Önermiyorum hocam ben aldım pisman oldum ayni ürünu gecen sene hemen iade etmiştim. Onun yerine arzum windream ar037 aldim 108 tl ye bulursanız oneririm hemen alin cok saglam cıktı ve 60watt a göre gercekten iyi performans veriyor.
    Veya masaüstü istiyorsanız tekzendeki 45 tlye zen home 40watt vatilatorhttp://m.tekzen.com.tr/Home/ProductDetail/216528 var ikisinide kullaniyorum ikiside süper.
    Hatta küçük olana eski vantilatörün 16 inclik pervanesini taktım daha iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhblack -- 24 Temmuz 2016; 11:41:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilayturk

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Ferhat

King p 1611 carrefourda 30 tl alisverise 70 lira. Kumandasi da var.

King marka ütü almıştım realden. 20 tl ye.
    Aldiktan 2 sene sonra bozuldu. 4 sene garantisi vardı. Servisine bıraktım. Tamamen yenisini verdiler 1 hafta sonra. Ben de çok sasirmistim.
    Vantilatör f/p hakkında bilgim yok ama bugün carfoura gidip almayı düşünüyorum.

Kumandali olup bu fiyatin yakininda olan bile yok.

• Az önce aldım Carrefour dan oldukça beğendim. Low modda bile salonda iyi performans veriyor. 4 yıl garanti olması çok iyi. kumanda basit, zaman aralıkları çok iyi 7 saate kadar yarım saatlik aralıklarla ayarlayabiliyorsunuz. 30 dk 1 saat 1.5 saat 2 saat gibi...

Uyku modu pek kullanışlı gelmedi bana ama tam kurcalamadım o sırada.. Gene de standart bir vantilatör göre 5 üzerinden 4 veririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Az önce aldım Carrefour dan oldukça beğendim. Low modda bile salonda iyi performans veriyor. 4 yıl garanti olması çok iyi. kumanda basit, zaman aralıkları çok iyi 7 saate kadar yarım saatlik aralıklarla ayarlayabiliyorsunuz. 30 dk 1 saat 1.5 saat 2 saat gibi...

Uyku modu pek kullanışlı gelmedi bana ama tam kurcalamadım o sırada.. Gene de standart bir vantilatör göre 5 üzerinden 4 veririm.

Elma mı armut mu hocam? Marka model nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

RAKS SF 16 STX modeli bazı Teknosa mağazalarında görünüyor 27TL seri sonu olarak satılıyor. Bulabilirseniz iyi fırsat. Eğer birden fazla bulursanız birini de benim için alıverin :)

http://www.teknosa.com/urunler/115190944/raks-sf-16-stx-ayakli-vantilator

Geç de olsa bir teşekkür edeyim istemiştim.

Bayram sonrası Ankara Panora Teknosa ile biraz uğraşarak bir tanesini (2 taneden) almayı başardım.
    Malum teknosalarda sıkıntı var bu tarz uygun fiyatlı ürünlerde. "çalışmıyor" "parçası eksik" gibisinden bahaneler uyduruyorlar.
    Barkod numarasını vs söyleyip zorla depodan kutusu açık olan ürünü getirttim. Baktım kullanılmamıştı.
    Evet eksik parçası vardı. Fakat çalışmayı engelleyen değil, vida ve sabitleme kapağı gibi birkaç ufak parça yoktu.

Raks'ın internet sitesinden kullanma kılavuzunu bulup, oradaki tam parça adı ve kılavuzdaki numarası ile raks müşteri hizmetlerine konuyu ilettim.
    Sağolsunlar hiçbir bedel almadan eksik parçaları tarafıma ücretsiz olarak gönderdiler.
    Kendilerine ayrıca teşekkür ettim, bir de buradan etmiş olayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jordi

quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

RAKS SF 16 STX modeli bazı Teknosa mağazalarında görünüyor 27TL seri sonu olarak satılıyor. Bulabilirseniz iyi fırsat. Eğer birden fazla bulursanız birini de benim için alıverin :)

http://www.teknosa.com/urunler/115190944/raks-sf-16-stx-ayakli-vantilator

Geç de olsa bir teşekkür edeyim istemiştim.

Bayram sonrası Ankara Panora Teknosa ile biraz uğraşarak bir tanesini (2 taneden) almayı başardım.
    Malum teknosalarda sıkıntı var bu tarz uygun fiyatlı ürünlerde. "çalışmıyor" "parçası eksik" gibisinden bahaneler uyduruyorlar.
    Barkod numarasını vs söyleyip zorla depodan kutusu açık olan ürünü getirttim. Baktım kullanılmamıştı.
    Evet eksik parçası vardı. Fakat çalışmayı engelleyen değil, vida ve sabitleme kapağı gibi birkaç ufak parça yoktu.

Raks'ın internet sitesinden kullanma kılavuzunu bulup, oradaki tam parça adı ve kılavuzdaki numarası ile raks müşteri hizmetlerine konuyu ilettim.
    Sağolsunlar hiçbir bedel almadan eksik parçaları tarafıma ücretsiz olarak gönderdiler.
    Kendilerine ayrıca teşekkür ettim, bir de buradan etmiş olayım.

digeri nasildi hcm?

• Carrefourdan 2 adet King 1611 Uzaktan kumandalı vantilatör aldım. Adedi 69,90 TL. Tavsiye ederim
  • cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    Geç gördüm mesajı, king marka..

• wntln kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun cihazdan memnun musunuz? Bundan almaya niyetim var ama 2 bayiye sordum yok dediler. Aynısının Raks olanı var ama o da bulunmuyor. Bakalım birkaç yere daha soracağım.
  • enarr kullanıcısına yanıt
    sağolun, vantilatör gayet güzel, yukarıda yazdıklarıma ek olarak, kafa sağ sola dönüşlerde hiç bir hız kademesinde ve yukarı aşağı hiç bir açıda ses yapmıyor, genelde 1-2 hızında kullanıyorum, ihtiyacım olan serinliği fazlasıyla sağlıyor. gece yatarken 1 saat sonra kapanacak şekilde ayarlıyorum büyük rahatlık sağlıyor, ama keşke otomatik çalışmaya da başlasaymış kullandığım odada sabah güneş vuruyor, uyku sersemiyle kalkıp açmak zorunda kaldım birkaç kere...
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.