Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
4.173
Cevap
169
Favori
439.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ürün diğer sitelerde 5 pervaneli ve uzaktan kumandalı görünüyor ama teknosada 3 pervane ve kumanda yok. Çok ilginç.

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    Evet bende onu fark ettim ama resmi yanlış koymuşlar. Resimdeki ürün vn06.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kesinse 2 adet sipariş vereceğim. Mesaj da attım ama dönüş alamadım.

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    Ben 1 adet aldım ama gelmedi mh bana vn27 gelecektir dedi. Teknosada vn06 da zaten 100 küsür tl'ye satışta o modeli gönderceklerini sanmıyorum.

• Teşekkür ederim. Ben de arayıp teyit alayım olmazsa, ne olur ne olmaz :)

• Bayberty kullanıcısına yanıt

Kusura bakmayın uygulamadan paylastim direk ondan galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

Kusura bakmayın uygulamadan paylastim direk ondan galiba

...  Vantilatör Fırsatları 

• Daha geçen haziran alsammı almasam mı diye kararsız kaldığım şu ürüne tekrar bakayım dedim 11 ay geçmiş aradan henüz..

2 haziran 2020 fiyatı

Vantilatör Fırsatları

7 Mayıs 2021 fiyatı

Vantilatör Fırsatları

Ben daha ne diyim...emeği geçen herkesin Allah bin bela..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 7 Mayıs 2021; 20:33:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt

5 mayısta 143 lira olan ürün 7 mayısta 219 lira ...  Vantilatör Fırsatları 

• arkadaşlar yok mu bir tane vantilatör fırsatı şuan biliğiniz

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    11 ay önce ayasofya cami değildi ama kardeşim, lütfen... (bunu okuyan aktrol camiye karşı olduğumu söyleyecek, hayır trol kardeş, cami bahanesiyle malı götürmeye devam ediyorsunuz.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eonur26

arkadaşlar yok mu bir tane vantilatör fırsatı şuan biliğiniz

ininal 150ye 25 var
    125'e gelir
    https://www.hepsiburada.com/rubenis-rba-05-ayakli-vantilator-p-HBV00000SW0IE?magaza=CarrefourSA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selamlar,

bi de bu hava soğutucular var piyasada. vantilatörden farklı gibi. alan deneyen oldu mu? mesela:

https://www.hepsiburada.com/raks-boreas-220-su-tankli-hava-sogutucu-p-HBV00000BHRT1

• quote:

Orijinalden alıntı: caseon

Ben 1 adet aldım ama gelmedi mh bana vn27 gelecektir dedi. Teknosada vn06 da zaten 100 küsür tl'ye satışta o modeli gönderceklerini sanmıyorum.
    Merhaba. Vn27 mi geldi size ürün? Denediniz mi? Memnun musunuz acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hrvl H kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen memnunum alt kısımın malzemesi çok kötü ama hem sessiz hemde kumandası olması iyi eğer bir yere dayamayacak veya sabitlemeyecekseniz bence başka modellere bakın bide sanki diğer vantilatörlere kıyasla kısa gibi geldi bana

• Teşekkür ederim bilgi için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Siyah vantilatörüm bozuldu.Ben de böyle birşey yaptım ufaktan.Çok ses yapıyor ama kavrulmamı da önlüyor.

Üstteki ve yanlardaki iki fanı içeri bastım, öndeki güçlü fanı dışarı verdim.Kutu ryzen 2600 işlemci kutusu.Tam fanların ebatına uygun geldi.2 amperlik de eski bi adaptörle güç verdim.0 tlye işi çözdüm  Vantilatör Fırsatları 

Vantilatör Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 9 Haziran 2021; 21:57:53 >
  • benim 5-6 yıl önce aldığım raks marka vantilatörüm var. aldıktan 1 sene sonra kafası sürekli aşağı eğilmeye başladı ön kapağı çıkarınca çözüldü daha sonra oda çözüm olmadı kafası süreki eğiliyor çok da gürültü yapıyor. bir gün komşuya gitti bir vantilatör var arçelik yada beko marka çok sessiz sapa sağlam ne kadarlık dedim on yıl dediler şok oldum bir vantilatör o kadar dayanabiliyor mu diye düşündüm şimdi bende sağlam birşey alma niyetindeyim. 3 sene yeter kafasından çıkmak lazım sürekli masraf ve sürekli araştır vs.. yeni bir vantilatör almaya niyetlendim. flvel 1690 çok övülmüş ama hiç bir yerde stok yok gözüküyor yukarıda bir arkadaş arçelik, beko markası adı altında yüksek fiyata satılıyor demiş model söylerseniz takip edelim indirim vs. geliyor mu.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.