Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.174
Cevap
170
Favori
440.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ay ben dijitsu vn27 aldim 300 tlye, 12 kademeli, DC motoru var, ilk 3 kademede ses sıfır duyulmuyor yani, uzaktan kumandası da var fiyat performans olarak güzel bı model bence tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klima alim dedim 9 luklar 4k olmuş, hadi portatif bakalım belki ucuzdur dedik en dandiği 3k, hadi boşver sadece nem alma cihazı alim bari üçyüz beşyüze bir baktım 4k da onlar. Geçen sene 20 klima alabilecek paramla şimdi 7, 8 tane olmuyor. Sarım vantilatörlerde yakında 1000 2000 diye gidecek.

• hepsiburada 150ye 50 yeni üyelik indirimi devam ediyor mu?

100 liraya geliyor o çekle.
    https://www.hepsiburada.com/raks-kraus-sf16-16-2-salinimli-ayakli-siyah-vantilator-p-HBV00000VT4C0?magaza=D108

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,Tavan vantilatörü kullanışlı mıdır?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Nasıl fakirleştiğimizin özeti şuradaki fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirt -- 25 Haziran 2021; 21:8:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Arkadaşlar,Tavan vantilatörü kullanışlı mıdır?
    Nemi düşük yerler için çok iyi, yoksa hiçbir işe yaramayıp sıcak üflüyor yine...

Küçüklüğümden beri çok korkarım tavan vantilatörlerinden, montajı iyi olmazsa çalışırken tir tir titrer motor bölümü...

• Flavel'in uyduruk Çin malı olduğu yazılmış bazı yerlerde. Raks daha köklü ve kaliteli bir marka değil mi neden onun yerine bunu tercih ediyorsunuz? Buradaki yorumları biraz okuyunca iyice aklım karıştı. raks-sf-16-eco-plus bu model iyi görünüyor ancak fiziksel olarak inceleme şansım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkan1zek -- 26 Haziran 2021; 21:47:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Arkadaşlar,Tavan vantilatörü kullanışlı mıdır?
    5sene önce yaptığım en iyi yatırım
    hala kullanırım gece yatarken büyük rahatlık

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Flavel'in uyduruk Çin malı olduğu yazılmış bazı yerlerde. Raks daha köklü ve kaliteli bir marka değil mi neden onun yerine bunu tercih ediyorsunuz? Buradaki yorumları biraz okuyunca iyice aklım karıştı. raks-sf-16-eco-plus bu model iyi görünüyor ancak fiziksel olarak inceleme şansım olmadı.

Eski Raks değil ki. Markayı satın aldıklar Raks adıyla üretim yaptırıyorlar.

• Bugün Arçelik bayisine gittim Flavel 1670 modelinin fiyatına 300 TL dediler aldım. İnternette daha pahalıya satılıyor bir anlam veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Flavel'in uyduruk Çin malı olduğu yazılmış bazı yerlerde. Raks daha köklü ve kaliteli bir marka değil mi neden onun yerine bunu tercih ediyorsunuz? Buradaki yorumları biraz okuyunca iyice aklım karıştı. raks-sf-16-eco-plus bu model iyi görünüyor ancak fiziksel olarak inceleme şansım olmadı.

Hocam Flavel markası Çin malı ama uyduruk bir marka değil, en azından 1690 modeli öyle değil. Çok büyük bir üretici olan Çinli Midea firması üretiyor. Ürün ismi de Midea FS40-15AR.

Raks'ın kendi ürettiği ürün var mı yok mu emin değilim ancak Raks'ın yine popüler Raks SF 16RX modelinin üreticisi yine Midea. Midea'daki ürün kodu ise FS40-15FR.

Bu noktada marka yerine ürün kalitesi devreye giriyor. 1690'a sahibim, şu an yanımda çalışıyor, hatta mümkün değil ama 350 lira civarına bulsam bir tane daha alacağım, yedek bulunsun. Üstte yazdığım Raks SF 16RX modeli de internette çok olumlu yorumları olan bir model ancak ben beğenmedim. 3 hız kademesi var ve ilk kademe bile benim için fazlası ise sesli idi. Flavel'de ise 26 hız kademesi olduğu için üfleme gücü ve sessizlik arasında tercih yapabiliyorsunuz. Şu an PC kasası 75 cm uzağımda, 1690 ise 2 - 2.5 metre uzağımda ve 6. hız kademesinde çalışıyor; kasam çok sesli olmamasına rağmen kasanın sesini daha çok duyuyorum. Tercih sizin.

Flavel'i çok övdük, zamlandıkça zamlandı  Vantilatör Fırsatları 

• Bilgisayar masasına konulabilicek masaüstü vantilatör önerebilir misiniz?

• burakutus B kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar kullanırken çok fazla rahatsız etmemesi için ben usb fan kullanıyorum hocam tavsiye ederim.

• pakimeno kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam önerdiğiniz bir model var mı?

• Flavel 1690 iyi güzel övülüyor da, ürün var mı ki piyasada alalım? Kim satıyor, kaç tane bayi aradıysam hiçbirinde yok. Artık bayiler flavel değil de arçelik beko adıyla satışa çıkarmışlar bu sene, aynı kalitede mi gidip görmek lazım. 1690 nerede makul fiyattan gören duyan haber ediverin..

• burakutus B kullanıcısına yanıt
    Herhangi biri olabilir hocam ne çok ne az üflüyor tam kararında usb vantilatörler:)

• WinstonCode kullanıcısına yanıt

memleket bitik

• Troller burada bile vazife başında.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanh

Bugün bir arçelik bayisinden flavel 1690 ben 370 liraya aldım. Bir kaç farklı mağazaya sordum 370 ile 700 arası fiyat söylüyorlardı.

Sanslisiniz hocam.

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.