Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.173
Cevap
169
Favori
439.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flavel FLV 1660 AV bugün geldi. Geçmiş yıllarda aldığımız eski tip modelini kullanıyoruz. Geçen senede Raks 16 Stn almıştım. Malzeme kaliteleri aynı, kaliteli. Flavel sessizlikte bir tık önde. Raks stn modelini artık üretmiyor. Bu fiyat aralığında olsaydı yine tercih ederdim..Eco modellerini üretmiş. Birşeyleri kısmışki fiyatı düşük tutmuş. Bu nedenle tercih etmedim. Daha öncesinde Rubenis vantilatör tecrübem oldu. Kafanın dönmesi bozuldu kısa sürede. En son fişini takarkende fişin ucu elimde kalmıştı. Malzeme kalitesi çok kötüydü. Piyasadaki Rubenis, Dijitsu gibi markalardansa biraz daha ekleyip bu cihaz alınmalıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Foruma bi katkım olsun. Flavel 1690 kullanıcıları yalpalama olduğundan bahsediyordu. N11'de alttaki yorumu okudum.
    Pervanesinde 8. Kademeye kadar salınım vardı, hatta mağazaya sorduk, beko servisini önerdiler. Sonra sikkat ettimki, evet pervane de küçük bir yalpa var ama sabitleme vidasında da var, evdeki başka bir vantilatörden pervane önündeki plastik vidayı alıp flavel'in pervane önüne taktım, yalpalama bitti. Çok sessiz ve 26 ya kadar olan hız ayarı çok iyi, bu fiyata süper bir ürün.

Eğer elinizde başka bir vantilatörden alınacak, plastik sabitleme vidası var ise deneyebilirsiniz. Ürün bende de var, ancak evde olmadığım için deneyemiyorum.
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Daha önce denedim, bende işe yaramamış tı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijitsu VN27 alınır mı?
    Sessiz diyorlar...
    https://www.hepsiburada.com/dijitsu-vn27-sessiz-dc-ayakli-vantilator-pm-HB00000OU6UH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 23 Ağustos 2020; 22:3:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

Dijitsu VN27 alınır mı?
    Sessiz diyorlar...
    https://www.hepsiburada.com/dijitsu-vn27-sessiz-dc-ayakli-vantilator-pm-HB00000OU6UH
    https://www.amazon.com/Pelonis-Pedestal-Efficency-Adjustable-FS40-19PRD/dp/B07SFJF3P4
    Hocam ürün çok büyük ihtimalle tabanı hariç Amazon.da satılan bu model. Hb.deki yorumlar az olduğu için bu ürünün yorumlarına da bakabilirsiniz. Ürünü üreten firma yine büyük ihtimal ile Midea. Son bir kaç aydır forumda popüler olan, benim de aldığım Flavel 1690 modeliyle aynı motora sahip olup, 12 hıza ayarlanmış hali gibi görünüyor. Eğer öyle ise, Flavel 1690 gerçekten sessiz bir model. Haziran ayında 6. Kademede 2 metre mesafeden gayet yeterli ve sessiz ise. Bu modelde de karşılığı 3. Veya 4. Kademe olabilir. Elbette bunlar benim güçlü tahminlerim. Eğer bu ürün de görünüş olarak güzel ise, Flavel 1690.a ve ürün popüler olunca fiyat artıran çakal satıcılara karşı elimizde bir alternatif daha olur. Ancak öyle olursa bile hemen almak lazım, malum bunun da fiyatını artirirlar.

• Ev taşırken teknosada rastlamistim geç oldu biraz teknosa mağazalarında vantilator fiyatlari çok ucuzdu 40 civari normal vantilatör vardı ben raks sf 160 orx modelini 159 TL ye aldım vandan ıstanbulda bir kaç kapalı kutu vardi çekerler kampanyalarla daha ucuza gelebilirdi ama tek kalmıştı acelem de vardi.
     Vantilatör Fırsatları

Bu arada kurulumu kolay 6 kademe özellikle ilk 3 kademe sessiz sonra haliyle ses oluyor ama rahatsız etmiyor ilk iki kademede duyulmuyor nerdeyse bu fiyata gayet iyi ve şık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer61 -- 30 Ağustos 2020; 18:1:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyer61

Ev taşırken teknosada rastlamistim geç oldu biraz teknosa mağazalarında vantilator fiyatlari çok ucuzdu 40 civari normal vantilatör vardı ben raks sf 160 orx modelini 159 TL ye aldım vandan ıstanbulda bir kaç kapalı kutu vardi çekerler kampanyalarla daha ucuza gelebilirdi ama tek kalmıştı acelem de vardi.

Bu arada kurulumu kolay 6 kademe özellikle ilk 3 kademe sessiz sonra haliyle ses oluyor ama rahatsız etmiyor ilk iki kademede duyulmuyor nerdeyse bu fiyata gayet iyi ve şık.
    Şuanda var mı hocam teknosa da bu ürün
  • Flavel 1690 kullanıyorum da vantilatör en sağa dönerken baya ses geliyor acaba WD-40 sıksam bir işe yarar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ray2

Arkadaşlar, ufak bir sorunum var. Belki sizlerin başına da gelmiştir ve çözüm bulunmuştur diye buraya da yazıyorum. Flavel 1690'dan aldım iki tane. Cihazdan gerçekten memnunum. Fakat ufak bir sorunum var.
    Cihazı sağa sola dönme moduna alınca, dönerken en yan (uç) noktalara geldiğinde sesler çıkıyor. Bir tanesinde tık tık tık diye ses çıkıyor, berikinde ise ona benzer ama biraz daha farklı bir ses var.
    Benzer bir sesi daha önce Raks ORX'te de yaşamıştım. Yukarı aşağı harekette içerideki bir kablonun gerilip sürtünmesi sese sebep oluyordu ve dıştan çok az bir yağ sürünce sesten kurtuldum fakat flavelde şimdilik bir çözüm bulamadım. İki cihaz da farklı zamanlarda alındı ve montaj yapıldı. Belirgin bir montaj hatası yaptığımı sanmıyorum ama ses sorunu bunun ihtimal dahilinde olduğunu gösteriyor. İki cihazdaki ses de az birşey farklı olduğu için fabrikasyon bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Öte yandan bu ses, fanın dönüş sesi değil, ünitenin sağa sola dönüşünde sınır noktalarda karşılaşılan bir ses, onu tekrar belirteyim. Yoksa fan dönüşü gerçekten sessiz.
    Karşılaştığım bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı aramızda? Gece uyurken o ses biraz rahatsız ediyor çünkü :(
    Bende de aynı sıkıntı var. Flavel 1690'da bu sorun kronik sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Şuanda var mı hocam teknosa da bu ürün

Alıntıları Göster
    Hocam o tarihte vanda sadece bir tane vardı onu aldım ama istanbulda vardı ev tasidigim için unuttum o gün yazmayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

https://www.amazon.com/Pelonis-Pedestal-Efficency-Adjustable-FS40-19PRD/dp/B07SFJF3P4
    Hocam ürün çok büyük ihtimalle tabanı hariç Amazon.da satılan bu model. Hb.deki yorumlar az olduğu için bu ürünün yorumlarına da bakabilirsiniz. Ürünü üreten firma yine büyük ihtimal ile Midea. Son bir kaç aydır forumda popüler olan, benim de aldığım Flavel 1690 modeliyle aynı motora sahip olup, 12 hıza ayarlanmış hali gibi görünüyor. Eğer öyle ise, Flavel 1690 gerçekten sessiz bir model. Haziran ayında 6. Kademede 2 metre mesafeden gayet yeterli ve sessiz ise. Bu modelde de karşılığı 3. Veya 4. Kademe olabilir. Elbette bunlar benim güçlü tahminlerim. Eğer bu ürün de görünüş olarak güzel ise, Flavel 1690.a ve ürün popüler olunca fiyat artıran çakal satıcılara karşı elimizde bir alternatif daha olur. Ancak öyle olursa bile hemen almak lazım, malum bunun da fiyatını artirirlar.

Alıntıları Göster
    Flavel 1690 261tl iken kaçırdık. Şimdi yazlıktan döndüm vantilatör ihtiyacı yeniden ortaya çıktı.

Flavel fiyatı çok artınca yalpalama ve ses şikayetleri olunca Dijitsu vn27 aldım biraz önce. Yakında teslim edilir incelerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Flavel 1690 261tl iken kaçırdık. Şimdi yazlıktan döndüm vantilatör ihtiyacı yeniden ortaya çıktı.

Flavel fiyatı çok artınca yalpalama ve ses şikayetleri olunca Dijitsu vn27 aldım biraz önce. Yakında teslim edilir incelerim.

Alıntıları Göster
    Tahminlerime göre aynı motorlu bir model hocam. İncelemenizi bekliyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    290tl ye aldım hemen ardından 349tl olmuş. İnceleme yapmam beğensek talep artsa 500tl olacak herhalde. Neyse ki “winter is coming.”

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin Flavel' in de kumanda pili çabuk bitiyor mu?
  • -JonTurk- - kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin Flavel'in de kumanda pili çabuk bitiyor mu?
  • Dijitsu VN27 vantilatörü teslim aldım. Paketi açar açmaz inanılmaz kötü plastik kalitesine sahip ayaklar ile karşılaştım. Borusu da yine öyle. Hemen iade talebi oluşturdum.
    100 liralık ürünün ayakları bile bu kadar kötü olamaz.
    Bu ürünü bu ayaklar nasıl taşıyor anlamak güç.

Vantilatör Fırsatları

• biuu kullanıcısına yanıt
    Flavel FLV 1660 modelini alın, 199 TL fiyatinda. Kalitesni görünce farkını anlayacaksınız. Biraz yukarıda ürün hakkında yorum yapmıştım. Bu fiyat aralığında dijutsu, rubenis vs hikaye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 29 Eylül 2020; 8:14:50 >
  • merhaba arkadaşlar flavel 1690 mevcut elimde bugün sokup kaldırmak istedim fakat sokmekte zorlandım. bu pervaneyi asagi yukarı egerken tik tik ederdi o ses kayboldu bide bazen pervane kismi tam ortada kalsin isterken durmayip asagi egiliyor geri takarken merde hata yaptim acaba bi parcasi mi bozuldu yada kirildi gerci bisey kirilmadi ama

• Yeni fiyat var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sessiz bir vantilatöre ihtiyacım var bana çok uzak olmayacak bir yere koyacağım 1-2 metre civarı bütçem en fazla 350 olabilir önerilerinizi bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.