Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuda araştırırken flaveli buldum ve aşırı pahalı olmuş 400-700 arası bir fiyatı var alternatif bir ürün var mı alınacak yoksa kışı mı beklemeliyim ürünler ucuzlaması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lastfilth -- 24 Kasım 2020; 21:19:7 >
  • Ürünü 2 yıllık deneyim ile yazayım. Ürün ilk aldığım gibi halen, hiç bir problem yok. Fakat dailma sesli çalışıyor, sanayi tipi olduğu için sesli olacağını düşünerek almıştım. Önemli olan hava akışını düzgün sağlaması benim için
  • Yer tipi vantilatörlerden 200-250 liralık falan bir model var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vantilatör sezonu açıldı. Var mı yeni fırsatlar? Geçen yılın favorisi Flavel korkunç fiyatlara gelmiş. GGidiyor da raks eco plus 219 tl. Günlük fırsatmış

• Arkadaşlar selamlar,

Vantilatör hariç klimaya en yakın alternatif olarak ne önerirsiniz? Portatif bir şey düşünüyorum, siz ne kullanıyorsunuz.

• Geçen sene Flavel 1690’ı kaçırdık. Sonra siyah olan flavel 1670’i kaçırdık.

Flavel artık beko ya da arçelik adını almış, fiyatlar iyice tavan yapmış.

Acil ihtiyacım var. Beko 1670 modelinde aklım ama gurur yaptım 400-450tl veresim yok. İndirim gelir mi diye beklerken , evde isilik çıkarmaya devam.

• Bu zamanda alabileceğiniz bence en fiyat performans ürün bu : https://www.teknosa.com/dijitsu-vn27-sessiz-dc-ayakli-vantilator-p-115191975

Bir çok vantilatöün gün ve gün fiyatı artacak malezme kalitesi olarak üst kısım iadre eder ama boru ve ayaklar cidden kötü bir yere sabitleyebilirseniz alın. Tabi bir flavel değil ama ses ve serinletme konusunda uçurum bir fark yok

(banka kampanyaları için teknosa link'i attım aynı fiyattan gittigidiyorda da satışta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 3 Mayıs 2021; 18:19:1 >
  • Bu yaz da çok sicak olacakmış. Konuya ihtiyaç iyice artacak gözüküyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vantilatör bakma mevsimi geldi yine, işin yoksa araştır dur ...  

• Konu üstlere çıktıysa yaz gelmiş demektir
  • Bakalım bu yaz hangi ürün favori olup 5 katı fiyat çıkacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 3 Mayıs 2021; 18:27:45 >
  • Beko bayinde Flavel 1690 teşir ürüne 500 TL istiyor

• Ben de 2 tane alacagim. Bir turlu karar veremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğum yerdeki Arçelik bayilerini telefonla aradım.
    Elinizde flavel 1690 varmı diye, iki bayide vardı biri 350 diğeri 300 dedi. Sizde aynı yöntemle bulabilirsiniz belki.
    Ürüne gelince malzeme kalitesi güzel
    Biraz yalpalama var ama göze batmıyor-
    Zamanlama ayarını kumanda harici yapamıyoruz-
    Ben memnun kaldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce Migros tam rowell marka 5 kanatlı 140 TL ye almıştım. Şimdi n11 en uygun 200 TL diyorlar. Çok memnun kaldım 1 tane daha almak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sueldem

Bulunduğum yerdeki Arçelik bayilerini telefonla aradım.
    Elinizde flavel 1690 varmı diye, iki bayide vardı biri 350 diğeri 300 dedi. Sizde aynı yöntemle bulabilirsiniz belki.
    Ürüne gelince malzeme kalitesi güzel
    Biraz yalpalama var ama göze batmıyor-
    Zamanlama ayarını kumanda harici yapamıyoruz-
    Ben memnun kaldım

Bu sene için 300 bu piyasa şartlarında güzel fiyat. Eğer teşhir ürünü değil ise hatta teşhir olmasına rağmen çizik vs. yok ise yine alınır.

• Bugun yakin cevredeki bir beko bayi ile konustum flavel flv1690 stokta 2 tane sifir var tanesine 375 lira istiyor alinir mi 400 e kadar daha iyi baska alternatif varmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 4 Mayıs 2021; 20:13:1 >
  • Vantilatörler de kara borsa olacak. Demedi demeyin.

Mining yapanlar kartları soğutmak için kapış kapış vantilatör alıyorlar.

• W O M B A T kullanıcısına yanıt

Pazarlık imkanın varsa 350 teklif et anlaşın ve kaçırma  

• alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam tesekkur ederim
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.