Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz daha fazla verip klima alınamaz mı? Neden vantilatör?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mèrt

Eski vantilatörüm bozulunca FLV 1690 aldım ben de. 290 TL'ye aldım arçelik bayisinden.
    Güle güle kullanın ne zaman aldınız?

• dangeraus D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bu sabah aldım.
  • Mèrt M kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsın, şehir ve semt bilgisi paylaşırmısınız

• Trendyol dan indirime girince. Flavel. 1660 aldım 200tlye. Ürünün malzeme kalitesi çok iyi iyi hava üflüyor. Bimden aldığımızda anneme verdim. Digitsu oyuncak gibi kaldı yanında

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

yok mu ucuz bişeyler ?

adam 20 yıllık vantilatörüne 100 lira istiyo
    Flavel 1660 aldım trendyol dan parasına göre ürün çok iyi

• 2-3 arçelik beko bayisine gittim flavel 1690 için bazısında yok bazısıda 350 tl dedi pazarlık dahi yapmıyorlar en sonunda 350 ye aldım gerçekten güzel aletmiş parasını hakeden bir ürüne benziyor şu anlık forumdaki arkadaşlara önerileri için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

2-3 arçelik beko bayisine gittim flavel 1690 için bazısında yok bazısıda 350 tl dedi pazarlık dahi yapmıyorlar en sonunda 350 ye aldım gerçekten güzel aletmiş parasını hakeden bir ürüne benziyor şu anlık forumdaki arkadaşlara önerileri için teşekkür ederim
    sessizlik olayı nasıl?

Bende sessiz bulduğum Raks sf 16 stn var.
    Bununla kıyaslama şansı olan var mı?

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    başka vantilatör kullanmadım hiçbir fikrim yok ama ses olayı çok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

sessizlik olayı nasıl?

Bende sessiz bulduğum Raks sf 16 stn var.
    Bununla kıyaslama şansı olan var mı?

Alıntıları Göster
    16 stn.yi bilmiyorum ama 16 rx almıştım, ilk kademesi bile sesli geldiği için iade ettim. 1690 26 kademeye sahip olduğu için çok daha sessiz ve serinletmesi de gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustophile

Bu mesaj silindi.
    Arka kapağın kenarındaki çentikli yeri orta hizaya doğru çekerken kapağın ortasındaki yere tırnağınızı sokup aşağıya doğru çekin.
  • Mèrt M kullanıcısına yanıt
    Az önce başardım da ilginç bir dizayn olmuş.
  • 250 TL satılan flavel 1690 350 400 TL olmuş. Yorum bile yapmak istemiyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Bende ORX var 6 kademeli. İstanbul Kağıthanede oturuyorum. 6 kademesi eh diyebilirim. Ürün sanırım sessizlik için tasarlanmış. Performansını pek beğenmedim. Seneler önce premier marka dandik bi vantilatörüm vardı 3 kademeli (3 yapraklı) . Onun 2. kademesine eş değerde üflüyor ORX'in 6. kademesi.

Flavel 1690 bu ORX'den daha iyi performansa sahip midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Bende ORX var 6 kademeli. İstanbul Kağıthanede oturuyorum. 6 kademesi eh diyebilirim. Ürün sanırım sessizlik için tasarlanmış. Performansını pek beğenmedim. Seneler önce premier marka dandik bi vantilatörüm vardı 3 kademeli (3 yapraklı) . Onun 2. kademesine eş değerde üflüyor ORX'in 6. kademesi.

Flavel 1690 bu ORX'den daha iyi performansa sahip midir ?
    Orx kullanmadığım için karşılaştırma yapamam maalesef. Ben 1690i haziran ayında 6. Kademede 2 metre mesafeden kullandım ve gayet yeterli idi. Ancak haziran ortasından itibaren şehir dışındayım.

26 kademe var 1690 da ve siz 6. kademeden memnundunuz doğru mu hocam ?
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Haziran ayı için evet hocam, sonra denemedim ancak illa yeterli olacaktır.

• royals R kullanıcısına yanıt
    Hayır biraz daha fazla verilip klima alınamaz. Bu konudaki arkadaşlar genelde 200-300 TL ye en ucuz işe yarar klimayı alıyorlar. Yani F/P ürünü konusu.

Klimalar 3000 den başlıyor. Biraz iyi marka olsun güçlü olsun derseniz 4000 TL yi de geçiyor.

İstinaslar kaideyi bozmaz. Küçük bir kısım ayrı tutuyorum. Çocuk, bebek yüzünden korkanlar. Benim gibi alışık olmayanlar vs.

Onun haricinde eğriye eğri doğruya doğru vantilatör fakir işidir. Öğrenci, bekar veya parası olmayanın işidir. Siz kaç kere lüks bir ev de, çok zengin bir kişinin evinden kan ter içinde otururken köşede dönen bir vantilatör gördünüz.

Lüks binaların cephesine bakın her katta klima vardır. Yalı, villa görürseniz bakın klima vardır.

Bende şu an da ikiside yok. Ama 46 yaşındayım. Eve vantilatör alacak olsam en azından kumandalı, şekilli özel bir şey almak isterim. Rowentanın gözüme kestirdim bir tane. Bütçem olduğunda alacağım.

6/26 ise Haziran ayında kullandığınız ağustosta da 20 de kullanırsınız hocam. Ben ORX'in gücünden pek memnun kalmadım. 6. kademe 2 metreden çok da etkili gelmedi bana. Flavel deneyeceğim bir de bunu iade edip.
  • 1905sss 1 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız yeni evlenecem klima alayım diyorum. Kesin çarpar beni. İş yerinde bile klimayi 20 dk çalıştiriyor 1 saat kapatiyorum. Eve de vantilatör alacağım

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.