Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda yeniyim, derecesiz giriyorum. Çok iyi fps oyuncusu sayılmam. Yaş 27, akşamları bir iki el beraber oynamak isteyen varsa ekleyebilir. Nick Gewehr 98

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun yüzünden sinir hastası olmama az kaldı.Bu oyunu bırakınca çok rahatladım gerçekten.Oyun aslında çok güzel bir oyun fakat oyunda çok sıkıntı var.

1.Türkiye Sunucusunda oynamama rağmen anlık olarak 120 pinge çıkıyorum,evde internete bağlı tek cihaz benim pc,pc'de ise görev yöneticisinden her şeyi kapatıyorum sadece valorant açık kalıyor,başka bir uygulama açık kalmıyor.Herşey kapalı.Ama buna rağmen anlık aşırı ping çıkıyor.120-150 arası değişiyor.Fakat r6 cod warzone gibi oyunlar'da oynuyorum bu oyunlar gayet akıcı hiç ping yok.Ama tr sunucusu olan oyunda 120-150 ping :D ?

2.9 yaş tayfa,boş boş bağırıyorlar,toksiklik yapıyorlar.Spike toksiklik yapan birisine geliyor mesela,çocuk kurmuyor.Sırf bu yüzden kaç tane raunt kaybetmişimdir yani.Birde rakip takıma info veriyor.Sırf bunu yapan kişiler var.Allah'a bırakıyorum bu arkadaşları.Birde ajan seçimi yaparken direkt bir ajanı kitliyorlar,bir durun yav adam 2 saniye'de düellocu kitliyor.Tamam düellocu alın'da abi direkt kitlenmez la birde rank maçı kaybediyorsunuz -30 kademe puanı gidiyor,maçı kazanıyorum 15 geliyor.Böyle bir şey olabilir mi ya ?Bu sebepler yüzünden oyunu bıraktım çöprant yerine r6 oynuyorum çok rahatım.Kısacası demek istediğim sinir hastası olmak istemiyorsanız oyuna hiç başlamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliArda_ -- 11 Mart 2021; 13:11:38 >

• AliArda_ A kullanıcısına yanıt
    hocam anlik ping cikmasi.upload hi,indan kaynakli diye biliyorum arkadasin upload 0.77 pubgde felan gayet iyi ping firlamiyor ama valorantda firliyor anlik olarak belki sizin uploadda dusukse eger ondan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

hocam anlik ping cikmasi.upload hi,indan kaynakli diye biliyorum arkadasin upload 0.77 pubgde felan gayet iyi ping firlamiyor ama valorantda firliyor anlik olarak belki sizin uploadda dusukse eger ondan olabilir.

PING ms 20 DOWNLOAD Mbps 34.91 UPLOAD Mbps 5.35 hocam benim veriler bu şekilde,benim yakındığım konu şu,aslında bende ping çıkmıyor,fakat bir anda ping çıkmaya başladıktan sonra ping coşuyor,22-26 arası gösteriyor pingi genelde.Fakat dediğim gibi anlık olarak çıkınca 22 26 hiçbir şey kalmıyor deliriyor.Birde belirttiğim gibi toksik 'ler odin çekenler ajan kitleyenler rank sistemi yüzünden bu oyunu bıraktım.Rank sistemi düzelirse tekrar dönerim.R6 oynuyorum rank olarak rahatım vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: AliArda_

PING ms 20 DOWNLOAD Mbps 34.91 UPLOAD Mbps 5.35 hocam benim veriler bu şekilde,benim yakındığım konu şu,aslında bende ping çıkmıyor,fakat bir anda ping çıkmaya başladıktan sonra ping coşuyor,22-26 arası gösteriyor pingi genelde.Fakat dediğim gibi anlık olarak çıkınca 22 26 hiçbir şey kalmıyor deliriyor.Birde belirttiğim gibi toksik 'ler odin çekenler ajan kitleyenler rank sistemi yüzünden bu oyunu bıraktım.Rank sistemi düzelirse tekrar dönerim.R6 oynuyorum rank olarak rahatım vallahi

Alıntıları Göster

Beraber oyuna girdiğimiz arkadaşta da benzer sorun vardı, sonra anlaşıldı ki wi-fi ile bağlandığı için öyle olmuş, stabil bağlantı için ethernet kablosuyla internet bağlantısı şart, ethernet kablosuyla online oyunlarda ping stabil oluyor, iyi yani.

• Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Ethernet kablosu bağlı zaten 🙁 ama sadece valorant’ta ping çıkıyor
  • Arkadaşlar yaş 30, beraber oynamak isteyen var ise pm atsın oynayalım. Rank demir bu arada solo olarak oynadım hep home office çalıştığımızdan olduğundan gündüz ve akşam saatlerinde giriyorum 2 günde 1. Yada grubu olan benide alırsa sevinirim

• Merhaba

Sitemiz üzerinden Valorant VP indirimli alabilir. Aynı zamanda çalıştığımız yayıncıların dağıtıgı hediye kodlardan kazana bilirsiniz.

xgame.com.tr

• https://discord.com/invite/fba5e95qY3 Discord sunucumuzda Valorant turnuvaları düzenliyoruz. Ödüllü 5v5 turnuvamıza herkesi bekleriz. https://discord.com/invite/fba5e95qY3

• valorantın skinleri vp ye çevirecek bir sisteme merhaba demesi lazım, kullanmadığım skinler köşede çöp olacağına 400-500 vp etse direk veririm geri, bu işten valorant kazançlı çıkar, umarım bunu akıl edebilirler

• Şu kanala girin bakın, üst ligler hileci kaynıyor, bu adam da kendi takım arkadaşları da olsa ifşa ediyor:

• Çöp. Bugün bir oyuna gireyim dedim. Mal gibi takıma geldik. Birisinin fps düşük donarak oynuyor diğerde afk olup çıktı 3 kişi oynuyoruz. Teslim verdim kabul etmediler. Bir daha veremiyorum neymiş bir dahaki değişimde verebilirmişsiz dadsadasdasd.Kardeşim ben bunlarla oynamak zorundamıyım.? Zevk alma iyi vakit geçirmek için giriyoruz oyuna işkence çekmek değil. Artık şu espor saçmalığı yüzünden oyunlarda saçma sapan kurallar geliyor. alt+f4 çektim tekrar girdim aynı oyuna sokuyor beni. Şimdi bu salakları bekleyeceğiz.

• İyi akşamlar beyler bugün perma ban yedim 3. parti yazılımdan pazartesi günü yabancı bir forumda intel grafik uygulaması üzerinden duvar arkası görmenin mümkün oldugunu gördüm özel oyunda açıp screen shotları alıp geri bildirimde bulundum bugün gelen yamayla beraber anakart ban yedim bu konu hakkında ne yapmam gerekiyor riota konuyla ilgili ticket attım daha önce gönderdigim geri bildirim numarasıyla beraber sonuç çıkar mı sizce kullansam umrumda olmayacak ama geri bildirim yapıp ban yemek içime oturdu programı screen shot aldıktan sonra hemen sildim halbuki...

• quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

İyi akşamlar beyler bugün perma ban yedim 3. parti yazılımdan pazartesi günü yabancı bir forumda intel grafik uygulaması üzerinden duvar arkası görmenin mümkün oldugunu gördüm özel oyunda açıp screen shotları alıp geri bildirimde bulundum bugün gelen yamayla beraber anakart ban yedim bu konu hakkında ne yapmam gerekiyor riota konuyla ilgili ticket attım daha önce gönderdigim geri bildirim numarasıyla beraber sonuç çıkar mı sizce kullansam umrumda olmayacak ama geri bildirim yapıp ban yemek içime oturdu programı screen shot aldıktan sonra hemen sildim halbuki...

Link atman mumkun mu hocam yabanci forumun?

• StrawHatLuffy kullanıcısına yanıt

bi bardak soğuk su iç iyi gelir. geri bildirim falan hikaye anlatma burada.

• @Surfing with the Alien Hocam girip kullanmak isteyenler olabilir hiç gerek yok o yüzden 

@can_celik Ulan sabah akşam forumda takıla takıla her gördügünüzü kendiniz gibi dansöz sanmayın 28 yaşındayım işten sonra 1 saat oynadıgım oyun insanlık yapalım dedik olan bize oldu gelip burda oyun için aglayacak degilim başına gelen var mı diye sormuşum, bir bildigin yoksa boş muhabbet yapma burda, hwid spoofer kullanıp girebilirim sorun hiç kimsenin oyunu zehir olmasın diye kurup, özel oyunda gösterdikten sonra silip ss leriyle beraber geri bildirim yaptıktan sonra ban yememde, kurudugum program intelin kendi programı hile indirip kurmamışım belki anlayabilmişsindir.

• StrawHatLuffy kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz durumu tarafım fakat boyle bir seye rastlamadim. Bu tarz seyler varsa eğer büyük bir açık şahsen. Ascent Garden kapisinda bug var mesela kolun içerisinden o tarafi gorebiliyorsunuz komple.
  • @Surfing with the Alien Bakalım 3 gündür cevap gelmedi itirazıma, 1 hafta önce attıgım geri bildirimleri inceleseler sorun çözülücek ama şimdilik bir dönüş yapmadılar daha da bu tarz açıkları bildirmiyicem olan bize oldu 

• Kapalı betadan beri oynamadım. Riot games oyunlarının toxic küçük yaş kitlesinden korkuyorum ama burada gördüğüm kadarıyla 25 yaş üstü oynayanlar var gibi. FPS seven birine önerir misiniz ? Kanser olmadan küfürsüz sakin bir oyun ortamı var mıdır ? Yeni haritalar ajanlar da ilgimi çekti doğrusu ama keyif alamadıktan sonra boşuna başlamak istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.