Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mağazadan sadece ilerde lol gibi kutu felanda getirebilirler

• RidvaNGediK kullanıcısına yanıt
    Bende haksız yedim ticket açtım bot cevap attı
  • artık hilecilerden ve veletlerden sıkılıp sildim oyunu. nasıl bir hileyse smoke içi falan fark etmiyor. şu oyunu ayda 20-30 lira yapsalar hilesiz, veletsiz deli gibi oynardım.

• zifiri34 kullanıcısına yanıt

hmm cs gibi para veya seviye ile açılan prime hesap getirmeden hilenin önünü alamazlar sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 17 Şubat 2021; 10:52:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zifiri34

artık hilecilerden ve veletlerden sıkılıp sildim oyunu. nasıl bir hileyse smoke içi falan fark etmiyor. şu oyunu ayda 20-30 lira yapsalar hilesiz, veletsiz deli gibi oynardım.

Bende veletler yüzünden sildim... Oyun çok güzel ama kendi arkadaş ortamın ile takım kurup ilerleyeceksin, solo girince saçma sapan insanlarla zevk vermiyor ve rank işi zorlaşıyor. Oyunu %70'i muhtemelen 18 yaş altı oynuyor... Allahtan ps4 cod warzone felan oynuyoruzda velet görmüyoruz.

• Solo girmek istemiyorum var mı dh nin bi grubu yada dc si

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Valorant'da 2 kişiyiz yeni başladık daha 10-15 gün oldu Silver olduk beraber oynamak isteyen arkadaşlar var mesaj atsınlar beraber oynayalım daha keyifli olacaktır.

• Yaş 30 ve üstü olan varsa dm atsın, ha bir de noob varsa, çünkü bir arkadaş var tamamen kolsuz, maçı 3-4 killle bitiriyor, rütbe demir, benim rütbe bronz (yaş 33).

• riot burayı okuyorsa acilen eşleşmelere yaş sınırı gelsin 18 yaş altı ve üstü birbiriyle eşleşsin bıktım veletlerden...

• Frankfurt serverlarına girin 0 sinir stres.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 21 Şubat 2021; 20:36:30 >
  • arkadaşlar hesap arayan varsa dükkanıma bakabilir kendi hesabım uygun fiyata veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Yaş 30 ve üstü olan varsa dm atsın, ha bir de noob varsa, çünkü bir arkadaş var tamamen kolsuz, maçı 3-4 killle bitiriyor, rütbe demir, benim rütbe bronz (yaş 33).

Hocam oynuyormusunuz ekleşelim benim rank a 3 galibiyet kaldı oyunu sildim kurdum tüm verilerim gitmiş fayanamadım geri kurdum yaş 30 nick GÖKAYBEY

Valorant [ANA KONU]
    Valorant [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 22 Şubat 2021; 19:52:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Arkadaşlar Valorant'da 2 kişiyiz yeni başladık daha 10-15 gün oldu Silver olduk beraber oynamak isteyen arkadaşlar var mesaj atsınlar beraber oynayalım daha keyifli olacaktır.

pm gönderdim

• sessiz sakin veletler toxic tiplerden daha iyi. her kaybettiğimiz maçta kavga çıkıyor herkes birbirine sövüyor. neyse bende sildim. altın balta altın phantom adları her neyse skinli hesabım var 80 tlye bırakıyorum.

• Immortal elo 300 puanım. Maç kazanıyorum 19 geliyor az önce 7-13 maç kaybettim top fraggerım 34 puanım gitti. Riot rezaletsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meTenet -- 26 Şubat 2021; 23:9:51 >
  • CoreGame kullanıcısına yanıt

kesinlikle. ama bu toxic türkleri görmemi engellemedi maalesef. 8-3 öndeyiz, kendisini kaldırmadığım için laf ediyor. takım lütfen İngilizce konuş demesine rağmen hala benle Türkçe konuşuyor falan. deli etti, muteladım.

varşova fena değil. 80 ping alıyorum gayet iyi. polonyalı tanıdım ilk defa,

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dıptıs1907 -- 27 Şubat 2021; 11:35:10 >
  • eklemek isteyen varsa pm atsın. b1'im ama öyle iyi oynadığım falan söylenemez işin açıkçası eheheh. iyi oynadığınız değilde takımda lider ruhlu olup moral bozmamak bence daha önemli. oyundan sonra ruh halimiz devam ediyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: meTenet

Immortal elo 300 puanım. Maç kazanıyorum 19 geliyor az önce 7-13 maç kaybettim top fraggerım 34 puanım gitti. Riot rezaletsin.

Hicbir rekabetci oyun elo kazanirken veya kaybederken fragina bakmaz kverwatch rai biw six dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Hicbir rekabetci oyun elo kazanirken veya kaybederken fragina bakmaz kverwatch rai biw six dahil

Alıntıları Göster

nasıl bu kadar eminsin kendinden? cs:go mm ve valorant fraga bakıyor. cs:go'da berabere biten maçta ben rank atladım, pre girdiğim arkadaş rank düştü mesela. valorant'ta da galibiyette verdiği puan fraga göre değişiyor. rank yükseldikçe kazanılan puan azaldığı için fragdan kaynaklı puan farkı da azalıyor. yenilgilerde yaklaşık aynı puan gidiyo herkesten.

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt

Daha dün arkadaşim valarontta smurf hesapta gümüş 1 eloda 40 vurdu +50 puan geldi 2 rank atladi gümüş 3 oldu aynisi 2 kerede benim başima geldi ayrica mac mvp olursa 30 puan +5 mvp yaziyor sari renkte.

Cs go da böyle bi kac kere oldu bana nova 2 ken muhafiz 1 oldum muhafiz 1 ken cift keleş oldum hepsinde de 30-40 kill almişimdir.

Biraz daha dikkat edin lütfen valorantta ne kadar cok kill alirsaniz o kadar çok puan geliyo mac mvp veya takim mvp olursaniz ekstra puan geliyor.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.