Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bir el gireyim dedim oyun çok aşırı kanser
    Küfürbaz veled tayfadan dolayı insanın oynayası gelmiyor
    Bir el spike hücum oynayıp sildim
    Bu oyunu oynayan insanın net kendisine saygısı yoktur
    Hile sorunları olsada cs go kitlesi bu oyundakinden bin kat daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul serveri listeden çıktı , frankfurt a bağlandım harita yüklenirken loading ekranında takılı kaldı alt f4 pc reset işe yaramıyor.

Bir şeyler dönüyor ya hadi bakalım.

• Solo girmek istemiyorum arada girip takılacak arkadaş varsa takılalım özelden yazsın bana

• Beyler bu son sürümde ping ayarı hangisi ya niteliklerde ağ gidiş geliş diye bir seçenek yok bayadır da girmiyordum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • RazorXmia kullanıcısına yanıt

rank mı derecesiz mi ?

İsim ve tag yaz ekleyeyim

• Bu saçma salak %80'ini veletlerin oynadığı, ego tatmin ettikleri oyunu oynayan var mı hala.

• cihanonline
    Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? 2022 Güncel
    https://cihanonline.com/valorant-sifre-degistirme-nasil-yapilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CihanSoykan -- 30 Ocak 2023; 0:47:31 >
  • Riot games firması oyuncularını umursamıyor ve haksız kazanç elde edip haksız engellemeler yapıyor.

1.09.2021 tarihinde Valorant oyunundan haksız yere aldığım donanım banını kaldırmak için defalarca kez kendilerine ulaştım fakat hiçbir sonuç elde edemedim. Haksız yere engellendiğimi defalarca kez söylememe ramen hiçbir şey yapmadılar. Her neyse tamam dedim 3 ay bekledim ve donanım engelim kalktı. Bir oyuna girdim oyun bitti ve tekrar donanım banı aldım. ???? Firmaya tekrar ulaştığımda ban yediğim hesapla tekrar oynadığım için engellendiğimi söylediler. Kendimi çok güzel bir şekilde açık açık ifade ettim. Bana bu hesaptan oyun oynarsam tekrar engellenecek olduğum hakkında bir bilgilendirme yapılmadı yani ben nereden bile bilirim. Herhangi bir argo kelime takım sabote etme veya 3. parti yazılım kullanmadım. İlk engellenme durumunda da kullanmadım bunda da kullanmadım.Her neyse sadede gelelim. Firmanın tamamen izlediği politika şu;

1.Hesaba para yatırıp oyun içinden kostüm ve yükseltme satın alalım.

2.Haksız yere hesabımız ve bilgisayarımız engellensin.

3.Hesaba erişimimiz kaybolsun.

4.Yeni hesap açıp tekrar para yatıralım tekrar kostüm ve yükseltme satın alalım. 

Sonra bu durum tekar etsin ve Riot games haksız kazanç elde etmeye devam etsin.

Gerçekten yazık. Koskoca bir firmanın düştüğü hallere yazık. Netflixde dizi yapıyorsunuz dünya genelinde milyonlarca oyuncuya hitap ediyorsunuz ama haksız kazanç elde etmeye insanları zor durumda bırakmaya devam ediyorsunuz. 3-5 TL'nin peşine düşmüşsünüz. Gerçekten yazık. Firmayla iletişime geçtiğimde dalga geçer gibi cevaplar alıyorum. 2 kişinin arasında olduğu için bu konuşmalar umursamıyorlar ama buna bir dur demeliyim. Herkes görsün yaşadığım olayı. Sadece şikayetvar.com üzerinden değil bu firmanın hitap ettiği bütün oyunculara ulaşabileceğim mecralardan kendimi ifade edeceğim. Para yatırmayın bu oyuna. Haksız kazanç elde eden firmalara paranızı kaptırmayın. Ben yaşamam demeyin. Sizde yaşarsınız. Yaşayacaksınız...

• emrekutuk99 E kullanıcısına yanıt
    Dostum bilgisayarında herhangi bir lisanssız (crackli) program-oyun var mıydı? Arka planda herhangi bir dll, exe dosyası çalışıyor muydu? Oyunu oynarken arka planda hangi uygulamaları kullanıyordun?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emrekutuk99 E kullanıcısına yanıt

haksız yere nasıl donanım banı yiyorsun?

• SpyMasterr kullanıcısına yanıt
    Nick : Ryzou #7145

Ranklar sıfırlanmış gümüş 3 ile gold arasi takılıyordum. Akşamlari giriyorum halen oynuyorsan ekle oynarız.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RazorXmia kullanıcısına yanıt

Geçen sezonu immo 3 bitirdim güncel rankım dia 3 bu aralar oynamiyorum müsait zamanda paslaşabiliriz.

• Gece pazari ne zaman gelecek bilen var mi?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

Bu gece gelecek büyük ihtimalle

• SpyMasterr kullanıcısına yanıt
    Berbat geldi bana hocam senin nasil?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

leş..

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.