Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saat gece 2. sessizce küfür eden 16 yaşında veleti duyunca sildim artık dayanamayıp. babası diğer odada duysa ensesine yapıştıracak biliyo tabi. her el birbirine adres ver lan diyenler. aboov zula v2

ruslara mik kapatılmış keşke tr ye de kapatılsaydı.
  • Vakit kaybı olan oyun oyunun neresinden tutarsan elde kalıyor . ağ problemi ve oyundan atma sorunu sürekli olarak yaşanıyor üstüne üstlük bu durumdan dolayı cezayı alan siz oluyorsunuz . hem sorunlu oyun yapın hem oyuncularınızı suçlayın
  • >> Çok kişili FPS Oyunları >> Diğer Çoklu FPS Oyunları
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_207/tt.htm

bölümüne yansıma yaratıldı.

(>> Pc Oyunları >> FPS/TPS bölümünde zaten bir yansıma mevcut.)
  • Denedim ve beğenmedim. Bence yaşı küçük olanlara hitap eden bir FPS oyunu. Bağlandığı endpoint'lere traceroute/ping attığımda 1ms alıyorum. Fakat oyunda 7ms falan görünüyor. Herhalde haksız rekabet olmasın diye ping'i belirli bir sınıra limitlemişler.

Valorant [ANA KONU]
    Valorant [ANA KONU] Valorant [ANA KONU]

• Cod mw den sonra bu oyuna girince direk çıkış yapıp sildim. Vuruş hissi yok. Ama tebrik ederim Türkçe seslendirme var helal olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vallaha RP ile bakiye alınması harika oldu.

Valorant oynamayı baya seviyorum eğleneli cS:GO içinde baya baya rakip.
    https://Epin.com.tr 'den ucuz RP çekiyorum abicim oyunda da kütür kütür takılıyorum. Bence eğlenceli oyun net söyleyeyim.
    Şu duvar arkasını görme biraz garip geliyor birde renkler ama CS:GO'ya para kaptırmaktansa kendi halimde takılırım bunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi horus702 -- 19 Haziran 2020; 18:42:47 >
  • horus702 kullanıcısına yanıt
    siten hayırlı olsun.

şu tarz f2p oyuna para veren enayidir gözümde
  • CS'de globalim. Aşağı yukarı 4-5 gündür oynuyorum valorant, aimi csci biri için gayet kolay. Spray yok zaten ilk 4 mermi direk gidiyor sonra random. Karakterler gerçekten dengeli,çöp denilebilecek bir karakter yok. Organize bir takımla çok kolay rank kasılır. Sistem gereksinimleri de oldukça düşük. Ben beğendim oyunu açıkçası.
  • Bu çöp oyun neden sürekli youtubede reklam olarak karşıma çıkıyor ? herkesdemi durum böyle yoksa sadece bana özel bir durum mu ? adguard falan var youtube da reklam çıkmıyordu önceden ama şimdi bu oyunun reklamı çıkıyor her video öncesi. asabım bozuldu girmek istemiyorum youtuba.
  • Oyundaki sıkıntı kafadaki hitboxlar çok büyük, HS atmak aşırı kolay. Deaglela CS'de vuramadıklarımı burada Sheriff'le çerez niyetine vuruyorum aim almak zorlayıcı değil ve spray diye bir şey yok. CS serverları ve hileleri düzeltirse bu oyun rakibi olamaz.
  • 5 arkadaş sürekli oynuyoruz ama Hile kaynıyor karşıya sıkça geliyor.. Bu vanguard ne işe yarıyor?
  • random olarak anlık ping 300 lere çıkıp 2-3 sn sağ üstte ağ sorunu vs diyor sadece bende mi oluyor mu yoksa genel sorun mu ?

bazen shooting areada da oluyor attıgım gitmiyor 1-2 sn sonra işliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Denedim ve beğenmedim. Bence yaşı küçük olanlara hitap eden bir FPS oyunu. Bağlandığı endpoint'lere traceroute/ping attığımda 1ms alıyorum. Fakat oyunda 7ms falan görünüyor. Herhalde haksız rekabet olmasın diye ping'i belirli bir sınıra limitlemişler.

sunucu işlem gecikmesini de ekleyip oyunda gösteriyordur muhtemelen.

• cs go'ya saçma diyordum da bu adamlar çıtayı çok yükseltmişler, tutorial kısmından sonra sildim
  • son güncellemeden sonra oyuna girebilen var mı? ben de bağlantı hatası veriyor istenciyi yeniden başlatın falan diyor. defalarca yeniden başlattım ama nafile.
  • Bugün daha yeni indirdim gayet güzel oyun
  • son güncelleme ile beraber anlık takılmalar baya arttı bende, var mı aynı sorunu yaşayan acaba? sistemim kötü değil anlayamadım
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    riot vanguard açık mı?
  • pqrst P kullanıcısına yanıt
    açıktı, hatta vanguardı sildim yeniden yükledim, ağ ayarlarımı sıfırladım haladır aynı hatayı veriyor. çözümü konusunda yardımcı olabilcek var mı?
  • Oyun velet kaynıyor aga :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.