Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
475
Cevap
17
Favori
21.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 216
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Daimon88 (28 mesaj) b0Ni (17 mesaj) ORGANIKHOSAF (17 mesaj) FORZAFATHER (11 mesaj) Winter Is Coming (11 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (366 mesaj) Mobil (72 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (26 mesaj) (1 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Valorant >> Valorant [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7157 Mesaj
    aimi ortalama üstü iyi olan 25 yaş üstü arkadaş var mı oynayalım beraber
  • Yarbay
    3450 Mesaj

1. Kriter var ama aim olayı ortalama üstü mü bilemiyorum. Eklemek istersen mesaj atabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7157 Mesaj

cıvık laubali küfürlü ortam yoksa atayım ?
    |
    |
    Ciclista kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Bence oyun fena değil cs ye benzemiş ama oynamanın bedava olması güzel birşey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2371 Mesaj

bende i5 4690k var eski fakat çok çok kötü bi işlemci değil, sadece valorant ve discord açıkken %100 lere çıkıyor cpu kullanımı, 90-100 arası seyir ediyor.
    başka hiçbir oyunda yaşamıyorum bu sorunu, bazen discorddaki sesler falan takılıp keslimeye baslıyor cok garip.
    oyunda 140-170 arası fps alıyorum bu arada orta-düşük ayarlarda.
    |
    |
    pqrst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj

Aynı sorun.Discord açıkklen sesler takılıyor cızırdıyor

|
    |
    Mânâlùx Râpérâ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    131 Mesaj

Ne hilesi hocam. Sana öyle geliyordur

|
    |
    Aragonit. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5001 Mesaj
    Takip.

|
    |
  • Yüzbaşı
    473 Mesaj
    Arkadaşlar kablolu mikrofonlu kulaklık ile konuşabiliyor muyuz Bluetooth kulaklık ping yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    12348 Mesaj
    DH'de Valorant için yapılmış tüm haberleri bölüme yansıttım:
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_2701/tt.htm
    |
    |
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    Aşırı hile mevcut sağlam oynayıp yendiğimiz zaman direk hilelere atıyor. Kesinlikle saçma algoritması var

• Binbaşı
    1848 Mesaj
    oyunu beğendim ama öncelikle çok fazla çöküyor, harita vb gelişmesi lazım şu an ki haliyle cs go ya rakip filan olamaz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    684 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Aşırı hile mevcut sağlam oynayıp yendiğimiz zaman direk hilelere atıyor. Kesinlikle saçma algoritması var
    Sadece ilk oynadığım 3-4 maç yakın bitti.

Sonrasında artık valorant tanrılarını mı kızdırdım ne yaptım bilmiyorum daha haritayı tanıyamadan bp skinlerini fullemiş adamlara karşı oynamaya başladım. Önüme gelen hs atıyor arkadaş oynamak mümkün değil.

Dereceliye girerim seviyemi bulurum dedim ama eşleştirme sistemi yüzünden 20 maçı tamamlayamadan bıraktım oyunu.
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Sadece ilk oynadığım 3-4 maç yakın bitti.

Sonrasında artık valorant tanrılarını mı kızdırdım ne yaptım bilmiyorum daha haritayı tanıyamadan bp skinlerini fullemiş adamlara karşı oynamaya başladım. Önüme gelen hs atıyor arkadaş oynamak mümkün değil.

Dereceliye girerim seviyemi bulurum dedim ama eşleştirme sistemi yüzünden 20 maçı tamamlayamadan bıraktım oyunu.

Alıntıları Göster
    Hocam plat'tan silver düştüm sen tahmin et :) 1-2 gibi gireriz kanser oluruz yine infosuz oynayan mı dersin takımı taşıdığım halde laf söyleyen bebeler mi dersin çok enteresan kitlesi var.

Edit : en az 3-4 kişi girin kanser olmak istemiyorsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 8 Temmuz 2020; 23:7:28 >
    |
    |

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    Valorant çok basit bir oyun, üstelik yaş kitlesi ufak, ilkokul çocuğu bile mikrofondan küfür ediyor, gülme krizine giriyom 😄 Şundan eminim ki oyundaki en büyük oyuncu benim 😄 (yaş 33). Battlefield 1'deki gibi 40 yaşlarındaki oyunculara rastlamak imkansız Valorant'ta, en büyük oyuncusu üniversite öğrencisi benim haricimde 😄 E zaten ücretsiz oyun. Fakat BF1'deki hile yoğunluğu bıktırdı beni, ben de hile konusunda mücadele eden oyun şirketlerini araştırayım demiştim, bu konuda açık ara en iyisi Riot Games şirketi imiş (League of Legends [lol] oyununun da yapımcısı), o yüzden o şirketin FPS oyunu olan Valorant'a başladım, gerçekten de hile sıkıntısı sıfır, efsane yazılımları var, tek kötü yanı yaş ortalamasının çok kötü olması. Ping açısından da çok iyi; ortalama 32 pingle oynuyom, yani serverlerı da kaliteli. Keşke BF ve CoD oyunları da hile konusunda bu kadar iyi iş çıkarabilseler...

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Valorant çok basit bir oyun, üstelik yaş kitlesi ufak, ilkokul çocuğu bile mikrofondan küfür ediyor, gülme krizine giriyom 😄 Şundan eminim ki oyundaki en büyük oyuncu benim 😄 (yaş 33). Battlefield 1'deki gibi 40 yaşlarındaki oyunculara rastlamak imkansız Valorant'ta, en büyük oyuncusu üniversite öğrencisi benim haricimde 😄 E zaten ücretsiz oyun. Fakat BF1'deki hile yoğunluğu bıktırdı beni, ben de hile konusunda mücadele eden oyun şirketlerini araştırayım demiştim, bu konuda açık ara en iyisi Riot Games şirketi imiş (League of Legends [lol] oyununun da yapımcısı), o yüzden o şirketin FPS oyunu olan Valorant'a başladım, gerçekten de hile sıkıntısı sıfır, efsane yazılımları var, tek kötü yanı yaş ortalamasının çok kötü olması. Ping açısından da çok iyi; ortalama 32 pingle oynuyom, yani serverlerı da kaliteli. Keşke BF ve CoD oyunları da hile konusunda bu kadar iyi iş çıkarabilseler...
    Konuşanları susturma özelliği var. Direk onu kullanırsan bir sıkıntı yaşamazsın. Boşver kitleyi sen oyun keyfine bak.
    |
    |

• Yüzbaşı
    647 Mesaj
    gençliğinde çok fazla counter oynamış ama uzun sure pc oyunlarından uzak durmuş, şimdilerde yeni bir sistem toplamış ve pc oyun dünyasına dönmeyi planlayan birine bu oyunu tavsiye eder misiniz? etmezseniz neyi tavsiye ediyorsunuz?

• Yüzbaşı
    444 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: girdap7

gençliğinde çok fazla counter oynamış ama uzun sure pc oyunlarından uzak durmuş, şimdilerde yeni bir sistem toplamış ve pc oyun dünyasına dönmeyi planlayan birine bu oyunu tavsiye eder misiniz? etmezseniz neyi tavsiye ediyorsunuz?
    Uzak dur bence kanser olursun :D yaş kitlesi çok düşük 1$ rus sitelerinden hile alıp ranked kasmaya çalışan çok
    |
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Valorant'a başlamayın bence de cidden leş gibi bir kitleye sahip. 5 kişiyseniz başlayın. 4 bile kurtarmaz.
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Hocam cs den sonra yetenekleri olan karakterlerin olduğu bir oyun farklı gelebilir ama oyuna alışınca çok zevkli bence. Ama kitlesi gerçekten çok kanser kendinize pre bulmanız daha iyi olur

|
    |
    girdap7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,071
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.