Şimdi Ara

V40 Aux yok ne yapalım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba araba bölümünde ilk konum öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler

2014 model v40 D2 R-Design sahibiyim, araçta aux girişi yok, USB ve iPod seçenekleri var. USB ile iphoneu bağlayıp bu seçeneklerden Spotify üzerinden müzik oynatmam mümkün mü?

Extra soru: Kasko yaptıracağım ama aracın üzerine oto. park pilotu(sanırsam ön park sensörüyle birlikte) ve geri görüş kamerası ve navigasyon eklenmiş

• usb ile bağlamayı hiç denemedim
    bluetooth ile bağlanıyorum ben sıkıntı olmuyor.
  • Nasil bagladiniz iphone u?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,

iPhone kullandığınızı varsayıyorum;
    evet mümkün, usb den cihazı bağlayıp ipodu seçiyorsunuz sonra telefondan spotify uygulamasını açıp istediğiniz müziği çalabiliyorsunuz.

Yalnız şöyle birşey var telefonunuzda itunes üzerinden enaz bir şarkı alınmış ve indirilmiş olması gerekiyor.
  • bluetooth varken aux nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu araca bluetooth ile bağlıyoruz
    eğer telefon görüşmeleri için telefonu tanıttıysanız
    media tuşuna bastıktan sonra 4 seçenek geliyor
    ipod, usb, bluetooth, cd şeklide
    buradan bluetooth seçtikten sonra ok tuşuna basınca cihazlardan kendi telefonunuzu seçin
    bundan sonra telefon hoparlöründen çıkan her ses araca aktarılıyor.
    youtube,safari,spotfy hangi program olursa olsun sesi araçtan dinleyebilirsiniz
    tek dezavantajı müzikleri multimedia ekranından değil telefondan seçmeniz gerekiyor
    araçtan ise ileri geri ile sıradaki şarkıyı değiltirebilir ve sesine müdahale edebilirsiniz
    telefon bağlı değilse cihaz ekleme bölümünden cihazı tanıtmak gerekiyor ekranda çıkan şifreyi telefona yazmak gerekiyor
  • bt 10 numaraymış beyler sallayın aux u

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.