Şimdi Ara

Uzun süre boyunca ejakülasyon (boşalma) yaşanmassa vücuda zararı olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nofap sürecinde olduğum için 16 gündür boşalmadın sağlık açısından sorun olur mu ?

• Yıllardır kendi sitesinde soru cevap yapan ve aynı gün soruya cevap veren Konya'da mukim Dr. Ali Hatay, aynı soruya karşılık hiç bir sorun olmaz demişti.

• Kardeş durduk yere niye kendinize işkence yapıyorsunuz ?

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt

dopamin sistemi düzeliyormuş o yüzden yapıyorum.

• HanKaĞaN kullanıcısına yanıt

Eyvallah

• up

• HAYAT BİTTİİ H kullanıcısına yanıt

Dopamin nedir ?

• HAYAT BİTTİİ H kullanıcısına yanıt
    Dopamin sistemi düzeliyormuş

28 yaşındayım. 2020 pandemi döneminde kız arkadaşıma kavuşamadığım için ve duygusal olarak beni yenen birisi olduğu için tam 84 gün mastürbasyon yapmamıştım. Ne bir azgınlık ne bir testislerde ağrı

Bi terslik olduğunu fark ediyordum. 84. Günde sırf merakımdan yapayım dedim ve oda ne? Sanki 3 gündür çekmiyomuşum gibi aman aman zevk alamadan ve yeteri kadar olmayan meniyle yaptım.

Daha sonra 2021 sonbahar ayında tam 95 gün çekmemiştim. Hayatımda 2. Kez aylarca süren mastürbasyonsuz deneyimimdi. Sonra ne mi oldu? Kız arkadaş yapmıştım ve ilk cinsel deneyimimizde başarısız bi şekilde bütün gün kalkmamıştı yanında ve aylarca ağlayarak uyandım.

Sonra bi şekilde toparladım kız arkadaşım beni yalnız bırakmadı. Tam olmasada %70 düzeldim

Nofap eziyet ve saçmalıktan başka bişey değil

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

Bence de tamamen saçmalık ve vücuda işkence

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt
    Berk karataşı takip etmesi lazım gençlerin.

bi videosunda "mastürbasyon yapmamak cinsel isteği bastırmak" demişti. Şu bilgiyi seneler önce öğrenseydim keşke.

Asıl boşalmamak, bunu aylara vurmaya çalışmak aptallıkmış. Ben acı bi tecrübeyle yaşadım gördüm
  • Askerdeyken aylarca boşalmamıştım çok nadir sertleşme olsa da hiç istek yoktu ordayken.Geldiğimde ise sanki 2-3 saat önce boşalma gerçekleşmiş gibi bir reaksiyon vardı.Dopamini tedavi ettiği doğru ancak diğer konularda faydalı olduğunu düşünmüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.