Şimdi Ara

Yediklerimiz ne kadar sürede dışkı olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
50.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bende merak ettim yaw yok mu bilen birileri :D
  • Yiyeceğe göre değişir, sindirimi kolan olanlar örneğin 2saat zor olanlar 6saat gibi, fark var...

Hepimiz öleceğiz, hepimiz öleceğiz, hepimiz........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 1 Ağustos 2010; 22:06:42 >
  • Yediklerimizi bilmem ama içtiklerimiz bir saat içinde idrara dönüşüyor
  • Valla g..tüne göre değişir o..

Şaka bir yana 3 günde bir yapanla günde 2 kere yapanın süreleri aynı olması lazım, aradaki fark bağırsağın tembelliğinden kaynaklı.
  • 18-36 saat arası.
  • Bu konuyu okuduğumdan beri 4 kere tuvalete gittim ve ishalim.
  • kavun üstüne su iç. 15 dakika süre veriyorum. her zaman aynısını yapıyorum ve her zamanda bu süreyi gecemedim
  • bence altı saat.
    aslında, insanın beslenmesi olayı çok önemli. üç öğün yemek yiyor. bir öğün atladığında performans düşüyor, açım açım diye ağlıyor. yani, boğazı aşağı yukarı altı saatta bir doyurmalıyız.
  • Mideye uğrucak da sindirilcek de zaman alır heralde Yağlı şeyler ise daha da zor ince bağırsak bağlangıcına kadar gitmesi lazım sindirilmesi için Artık kaç saat sürerse
  • Herkesi bilmiyorum ama benim yediklerim bir günde dışkı oluyor. Her gün s*çıyorum çünkü. Hatta birazdan gidecem tuvalete. S*çmak vücudun saglıklı oldugunu gösterir. Bagırsaklar çalışıyor demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Mideye uğrucak da sindirilcek de zaman alır heralde Yağlı şeyler ise daha da zor ince bağırsak bağlangıcına kadar gitmesi lazım sindirilmesi için Artık kaç saat sürerse

avatarındaki kızın adını söylermisin. :) biliyorsundur inşallah...

• quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Valla g..tüne göre değişir o..

Şaka bir yana 3 günde bir yapanla günde 2 kere yapanın süreleri aynı olması lazım, aradaki fark bağırsağın tembelliğinden kaynaklı.

Çok güldüm nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrutaL41

quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Mideye uğrucak da sindirilcek de zaman alır heralde Yağlı şeyler ise daha da zor ince bağırsak bağlangıcına kadar gitmesi lazım sindirilmesi için Artık kaç saat sürerse

avatarındaki kızın adını söylermisin. :) biliyorsundur inşallah...

o avatarı değiştirdim Ama kızın adını bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.