Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.803
Cevap
97
Favori
305.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok güzel olmuş, kendine ait bir oda olması da ayrıca güzel. Güzel filmlerle iyi seyirler diliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkerdi kullanıcısına yanıt
    Yastıklar bile sinemaci yastigi . Bvs yastigi nerden buldun ?

• Tesekkurler abi. Star wars ve bvs i bimden almıstım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bim böyle şey satmısmı yahu

• Erdi güle güle kullan ahşap oda çok hoş ortam gerçekten benim de terasa böyle bir planım var ama ışık sorununu nasıl halledeceğim onu düşünüyorum

• Erdi cim güle güle kullan kardeşim

• Tesekkur ederim tugrul abicim. Mehmet abi valla hep hayalimdi müstakil evde şöyle bangır bangır film izlemek elin kumandaya gitmeden oldu çok şükür :) lambride akustiğe cok güzel etki ediyo. Allah bütün hobidaşlara müstakil ev nasip etsin :)

• Merhaba arkadaşlar, bugün kardeşime ait kullanmadıkları müzik birine vermek istediler. Ben kullanırım diyerek aldım ancak bizim ev için çok büyük geldi. Bu işlerden pek anlamam. Aşağıda fotoğraflarını attığım model. Set Sony marka 4 parçadan oluşuyor. Radyo, 5 li cd çalar, kaset çalar ve sanırım amfi ayrıca iki tane hoparlör var ahşap yaklaşık 20 cm eninde1 metre boyunda bir de kocaman bir subwoofer var. Sizce bunu bir yerde muhafaza etmeli miyim? Yoksa birine vereyim gitsin mi?

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eoktay -- 25 Ağustos 2018; 14:38:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Merhaba arkadaşlar, bugün kardeşime ait kullanmadıkları müzik birine vermek istediler. Ben kullanırım diyerek aldım ancak bizim ev için çok büyük geldi. Bu işlerden pek anlamam. Aşağıda fotoğraflarını attığım model. Set Sony marka 4 parçadan oluşuyor. Radyo, 5 li cd çalar, kaset çalar ve sanırım amfi ayrıca iki tane hoparlör var ahşap yaklaşık 20 cm eninde1 metre boyunda bir de kocaman bir subwoofer var. Sizce bunu bir yerde muhafaza etmeli miyim? Yoksa birine vereyim gitsin mi?

Bu urunu biliyorum sesi guzeldir dediginiz haporlorler ikinci elde 200tl den satiliyor yani satadabilirsiniz satiginiz paraya daha iyisini alamazsiniz. Arkadasim pc ye bagliyordu pc de muzik icin bunu kullaniyordu film icinde z5500 karar sizin satinca pek degeri yok ama piyasadaki cogu ses sisteminden iyi iş cikariyor

• Bu da benim canavar.

900 Watt RMS var Toplam 900 Wattlık uydularıyla birlikte toplam çıkış gücü 1800 WATT öyle bir bass vuruyorki kulak zarı titriyor adamın eviniz müstakil değilse kesinlikle tavsiye etmem müziği dinlemiyor resmen yaşıyorsun en ince detayına kadar tüm sesleri duyuyorsun film izlerken sanki filmin içinden bir kahramansın çığlıklar cam kırılmaları bomba sesleri düşme sesleri mermi sesleri silah patlamaları o kadar gerçekçi ki sinema halt etmiş yanında baba sistem alacaksanız böyle birşey olsun türkiye satış fiyatı 2700₺ LGnin daha önce CM8350 modelini kullanmış biri olarak söylüyorum sistemi 500 liraya satmıştım ses kalitesinin kötü oluşu yüzünden bir daha LGden ses sistemi almam diyordum fakat bu sistem çok farklı usta dinlediğim müziklere tekrar aşık olmama neden oldu bu sistem.

• Bu da benim canavar.

900 Watt RMS var Toplam 900 Wattlık uydularıyla birlikte toplam çıkış gücü 1800 WATT öyle bir bass vuruyorki kulak zarı titriyor adamın eviniz müstakil değilse kesinlikle tavsiye etmem müziği dinlemiyor resmen yaşıyorsun en ince detayına kadar tüm sesleri duyuyorsun film izlerken sanki filmin içinden bir kahramansın çığlıklar cam kırılmaları bomba sesleri düşme sesleri mermi sesleri silah patlamaları o kadar gerçekçi ki sinema halt etmiş yanında baba sistem alacaksanız böyle birşey olsun türkiye satış fiyatı 2700₺ LGnin daha önce CM8350 modelini kullanmış biri olarak söylüyorum sistemi 500 liraya satmıştım ses kalitesinin kötü oluşu yüzünden bir daha LGden ses sistemi almam diyordum fakat bu sistem çok farklı usta dinlediğim müziklere tekrar aşık olmama neden oldu bu sistem.

• Ben artik cok guclu sesleri sevmiyorum, sesdeki detayları seviyorum. Pc odam kucuktu ordaki dolby atmos keyif vermedi ama suan baska yere tasidim suan inanilmaz keyif aliyorum bazen kendimi filimin ocinde hisediyorum. Gecen filmde tiyatroda muzik soyluyordu sanki o tiyatrodaymisim gibi bir akustik hisettim bu olay daha guzel bence

• kadir.uluag kullanıcısına yanıt
    Cihazın guzelmiş güle güle kullan.bende Lambalı amfi var 16watt.yarıya kadar açamıyorum.1800watt neler yapar allah bilir

• güncel
  • merhabalar,

Konu çok eskide kalmış maalesef ama üstadlara bir şey danışmak istiyorum belki gören ve bilgisi olan olabilir.

Projeksiyonlu sistemde sabit perdeye geçeceğim ve mevcut sehpam yüksekte kaldığı için yeni bir sehpa tasarlamak istiyorum. 6 7 cm kadar sabit perdenin çerçevesi olduğunu düşünürsek sehpa hangi yüksekliğe kadar olmalı ki ideal izleme mesafesine ulaşayım.

Teşekkürler
  • kadir.uluag kullanıcısına yanıt
    İroni mi ?
  • Konuda cihaz paylaşmak için belli bir standart falan mı var acaba?
    Adam kendince sevdiği cihazı paylaşmış bunda ironi olacak bir şey göremiyorum.

• ooo bütün manyaklar toplanmış
  • satılık full sistem
    benq w1070+pioneer vsx-832+harman kardon hkts30+benq 3d gözlük

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-benq-w1070-pluspioneer-vsx-832-plusharman-kardon-hkts30-plusbenq-3d-gozluk-863647779/detay

benq w1070 3d full hd projeksiyon ( yedek ampül +10 mt hdmi+10 mt güç kablosu +sağlam duvar askı aparatı)

pioneer vsx-832 4k avr (muazzam)

harman kardon hkts30 (pırıltılı + ev camları sağlam olmalı)

beyaz + 4 adet ayağı ( bunların ayrı fiyatları oldukca yüksek)

benq 3d aktif gözlük 2 adet

bir ev sineması için gerekli herşey, dört dörtlük özenle seçilmiş ve özenle kullanılmış full home sinema sistemimi evde görmek isteyen görebilir.

•  Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

az önce öyle kurcalarken eski hesabımdaki resmimi gördüm sene 2008 biraz duygulandım ne yalan sölim şimdi yas 29 logitech z906 ve creative thx pro usb 5.1 ses kartıyla devam ileri gidicekken gerilemişim  Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)  Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)  herkeze selam olsun güle güle kullanmanız dileğiyle sistemlerinizi saygılar  Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) 

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.