Şimdi Ara

UT3 ONLİNE DH GRUP (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • multı oyunlarda bır fark yok...cod4 aynı... ac de renk platınden baska fark yok....bornout aynı millet ezberlemiş aynı nakaratı tekrarlıyor...şimdiye kadar ki en iyi grafık ps3 de unc ve gt5 ıle

bunlara yaklaşabılen harhangı bır oyun varmı ki?
  • Bende Xbox360'da daha iyisi oluyor grafik anlamında diyordum ama Gran Turismo 5 görünce tüm fikrim değişti (Uncharted ve Heavenly de keza çok güzel), UT3'teki grafik vasatlığını ps3'e bağlamıyorum açıkçası. Kaldıki klavye ile ekranın çok dibine girdiğim için olduğundan bir o kadar daha kötü gözükmüş gözüme, şimdi uzaklaşınca ekrandan biraz daha kurtarır hale geldi grafikler ama hala tatmin edici değil. Arkadaşlar madem Unreal Engine bu kadarını yapabiliyor o zaman neden 1,5 sene öncekini yapamıyor onu anlamış değilim. Oyunda ne GeOW'daki parlaklık ne kaplama kalitesi ne de AA güzelliği var, demekki multiplatform oyunlarda ps3'ten birşey beklemeyeceğiz bir süre daha. Xbox360 versiyonu grafik olarak herkesle bahse girerimki daha iyi olacak, adamların 360'ta neler yaptığını gördük şimdi daha da iyisini yapacaklar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Bende Xbox360'da daha iyisi oluyor grafik anlamında diyordum ama Gran Turismo 5 görünce tüm fikrim değişti (Uncharted ve Heavenly de keza çok güzel), UT3'teki grafik vasatlığını ps3'e bağlamıyorum açıkçası. Kaldıki klavye ile ekranın çok dibine girdiğim için olduğundan bir o kadar daha kötü gözükmüş gözüme, şimdi uzaklaşınca ekrandan biraz daha kurtarır hale geldi grafikler ama hala tatmin edici değil. Arkadaşlar madem Unreal Engine bu kadarını yapabiliyor o zaman neden 1,5 sene öncekini yapamıyor onu anlamış değilim. Oyunda ne GeOW'daki parlaklık ne kaplama kalitesi ne de AA güzelliği var, demekki multiplatform oyunlarda ps3'ten birşey beklemeyeceğiz bir süre daha. Xbox360 versiyonu grafik olarak herkesle bahse girerimki daha iyi olacak, adamların 360'ta neler yaptığını gördük şimdi daha da iyisini yapacaklar.

aynen kardesim ben de oyunu ilk alanlardanim ama geow un videolarini izledigimde grafiklerin pek ic acici olmadigini gordum ama warfare modu ve araclar cok iyi su port isini halleder halletmez cod4 u birakabilirsem girecem online isine

• Ben HDTV'de oynuyorum, bana grafikler çok güzel geliyor ama tabi LCD monitörde yakından nasıl bilmiyorum ama televizyonda çok güzel. Gears of War'dan güzel geldi. Sadece AA eksikliği bazı bölümlerde dikkat çekiyor. Ayrıca her bölümde grafik değişiyor, bazı bölümlerde çok güzel. Özellikle "Vehicle capture the flag" kategorisinde necropolis mi ne öyle bir bölüm var grafikler tavan yapmış. Oyunun grafik olarak eksi yanı yok bence. Bunun üzerine Xbox360'ta Saint's Row oynamaya başladım, çok kötü geldi grafik bir türlü oyuna ısınamadım ve oynayamıyorum.
  • geow la bu oyunu kıyaslamamak lazım 2 farklı turde oyun ama sonucta motor aynı ve bu motorun eksikleri artılarıda aynı..

UT3 te normal UT oyunları gibi haritalar genis bol bol acık alan baya da buyuk haritalar var..geow ise UT3 e gore cok daha kucuk mekanlarda geciyor kapalı mekanlar cok fazla..

kapalı mekanlara baktıgımızda unreal engine yine harika bir is yapmıs diyebiliriz hatta geow dan daha guzel kapalı mekan kaplamaları ama isin icine UE nin vasat kaldıgı acık alanlar eklenince oyunun grafiklerinin cok iyi olmadıgı soylenebilir hele uncharted ı oynadıysanız grafik olarak yuzune bakılmaz UE oyunlarının

sonuc olarak geow da aynı mekanlara sahip olsa oda boyle olurdu bu UE ile alakalı bir olay konsolun gucuyle alakası yok..yine de cok fazla sırıtmıyor okadar patlama aksiyon vs derken 1 kere bile duraksamıyor oyun bu da grafikten cok daha onemli zaten bir UT oyununda..

xbox360 versiyonu hakkında pek fazla iddaa ya girmeyin nisan gibi cıkınca kendinizde gorursunuz zaten UE nin yapıcakları ortada oyun ps3 uzerinden gelistirildi vs derken UT2.5 oynayınca cok sasırırmasın xbox sahipleri

weycell ps3 e yeni yeni ısınmaya baslıyo daha goremedi ps3 u yokken ps3 un neler yaptıgını yavas yavas alısacak oda

• quote:

Orjinalden alıntı: XxXsT

geow la bu oyunu kıyaslamamak lazım 2 farklı turde oyun ama sonucta motor aynı ve bu motorun eksikleri artılarıda aynı..

UT3 te normal UT oyunları gibi haritalar genis bol bol acık alan baya da buyuk haritalar var..geow ise UT3 e gore cok daha kucuk mekanlarda geciyor kapalı mekanlar cok fazla..

kapalı mekanlara baktıgımızda unreal engine yine harika bir is yapmıs diyebiliriz hatta geow dan daha guzel kapalı mekan kaplamaları ama isin icine UE nin vasat kaldıgı acık alanlar eklenince oyunun grafiklerinin cok iyi olmadıgı soylenebilir hele uncharted ı oynadıysanız grafik olarak yuzune bakılmaz UE oyunlarının

sonuc olarak geow da aynı mekanlara sahip olsa oda boyle olurdu bu UE ile alakalı bir olay konsolun gucuyle alakası yok..yine de cok fazla sırıtmıyor okadar patlama aksiyon vs derken 1 kere bile duraksamıyor oyun bu da grafikten cok daha onemli zaten bir UT oyununda..

xbox360 versiyonu hakkında pek fazla iddaa ya girmeyin nisan gibi cıkınca kendinizde gorursunuz zaten UE nin yapıcakları ortada oyun ps3 uzerinden gelistirildi vs derken UT2.5 oynayınca cok sasırırmasın xbox sahipleri

weycell ps3 e yeni yeni ısınmaya baslıyo daha goremedi ps3 u yokken ps3 un neler yaptıgını yavas yavas alısacak oda

Evet ben zaten ps3 vs. xbox360 tartışması yapmadım sadece Ut3 motoru biraz daha ileri götürmüş. Ama xbox360'ta bence de daha güzel olacak, en azından AA eksikliği olmaz. Gears of War'da yoktu.

• quote:

Orjinalden alıntı: koray.83

Ben HDTV'de oynuyorum, bana grafikler çok güzel geliyor ama tabi LCD monitörde yakından nasıl bilmiyorum ama televizyonda çok güzel. Gears of War'dan güzel geldi. Sadece AA eksikliği bazı bölümlerde dikkat çekiyor. Ayrıca her bölümde grafik değişiyor, bazı bölümlerde çok güzel. Özellikle "Vehicle capture the flag" kategorisinde necropolis mi ne öyle bir bölüm var grafikler tavan yapmış. Oyunun grafik olarak eksi yanı yok bence. Bunun üzerine Xbox360'ta Saint's Row oynamaya başladım, çok kötü geldi grafik bir türlü oyuna ısınamadım ve oynayamıyorum.

Kesinlikle NECROPOLİS, warfare modunda AVALANCHE ve DOWNTOWN haritaları grafik olarak tavan yapmış bana da çok güzel geliyor grafikler ,bunlar gibi bi kaç harita daha var ismini hatırlayamıyorum şu an

• ps3 ü alalı ben 7 ay oldu halen dudak uçurtan grafik göremedim
    :)
    Uncharted ı oynadım
    tek beni şaşırtan grafik assasin creed de oldu
  • Oyunu ps3'de daha oynayamadım ama fanı olduğum için incelemelerin hepsine baktım.

Hepsi mükemmel grafikleri gösteriyordu artı puan olarak. Neyse göreceli birşey demekki.
  • su anda varmı oynayan??aramızda deathmatch yapalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: XxXsT

Kardeş ben ps3'ü ikinci kez alıyorum yanlış anlaşılmasın, ilk aldığımda belkide sizlerde daha ps3 yoktu diyebilirim ve buna eminim çünkü o zamanlar piyasada benim aldığım fiyata ps3 almak mümkün değildi. Kaldıki alet çıktıktan 1 ay sonra almıştım. Alışmamazlık değil yani, ps3'ün ne olduğunu gayet iyi biliyorum. UT3'e grafik iyi değil dedim ama Uncharted, Heavenly ve GT5'in de hakkını verdim, nasılki Gears'daki grafik UT3'te yoksa GT5'teki kaliteli grafikte PGR4'te yok. Ve evet bazı haritalar şaşırtıcı biçimde AA ve grafik olarak çok daha iyi bende bunu anlamıyorum, ha şu da var Halo 3'ü de gördük 360'ta bitirdik UT3'ten bile daha kalitesiz grafiklere sahip olmasına rağmen kaplamalar kesinlikle UT3'ten ve hatta Gears'dan da iyiydi. Uncharted'taki kaplama ise hepsinden iyiydi.

Oyunu kesinlikle almayın diyemiyorum ama Call of Duty 4 sanki daha çok zevk verir gibime geliyor hem multisiyle hem singleıyla.

Bu arada artık toplanıp oynayalım gavur doğramaktan bıktım biraz kaliteli elemanlarla oynayalım.

Valla ben gece 00:00'dan sonra her zaman müsahitim saati siz belirleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 14 Ocak 2008; 22:46:06 >

• ben listedeki herkesi ekledim ama topu topu 3 kişi kabul etmiş
    yani kendi aramızda oynama işi tırt
  • unc deki kaplama kalitesi gercekten benzersiz mhos ben seni ekliym
  • Pal versiyonu çıksın alanlar çoğalır belki forumdan.
  • mhos u ekledim adam bana ingilizce mesaj atmis

bir daha denicem internet isini halledersem gelirim online a

unreal engine kaplamalari neden gec yukluyor ya?
  • :) Tekken vardır diye sanada davet attım :) fix bir msaj ingilizce geliyor
  • Yaw bende birçok kişi ekledim ama topu topu 3 kişi kabul etti onlarda araki online olsun, ben ne zaman online olsam onlar offline.

MHos hocam seni hiç online görmüyorum bende eklisin ama neyse artık takılıyoruz biz gavurlarla sorun olmuyor. Ama oyunun multisi hakikaten zevkli yani hakkını vermek lazım, oyun biraz daha parlak olsa ve şu AA sorunları olmasa arşivlik olurdu kesinlikle. Dünya sıralaması olarak en son 7000'lerdeydim ulen öldür öldür yükselemiyoruz du bakalım nolacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 16 Ocak 2008; 8:55:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Yaw bende birçok kişi ekledim ama topu topu 3 kişi kabul etti onlarda araki online olsun, ben ne zaman online olsam onlar offline.

MHos hocam seni hiç online görmüyorum bende eklisin ama neyse artık takılıyoruz biz gavurlarla sorun olmuyor. Ama oyunun multisi hakikaten zevkli yani hakkını vermek lazım, oyun biraz daha parlak olsa ve şu AA sorunları olmasa arşivlik olurdu kesinlikle. Dünya sıralaması olarak en son 7000'lerdeydim ulen öldür öldür yükselemiyoruz du bakalım nolacak.

ben 70000 lerdeyim :)
    akşam müsait olamıyorum o yüzden gelemiyorum

• Ben ne zaman UT3 oynadığımı söyleyeyim siz ona göre beni bulabileceğiniz saatleri bilin o zaman arkadaşlar. Gece 00:00'dan sonra mutlaka ama 1 olur ama 2 oynarım, birkaç saatten aşağı da bırakmam yani sabaha karşı ut3'te bulursunuz beni en geç benim gibi gececiyseniz.. Onun dışında sözleşeceksek yine saat 00:00'dan öncesi uymaz bana, sonrasında her saate varım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MHos

:) Tekken vardır diye sanada davet attım :) fix bir msaj ingilizce geliyor

oyunun içinden mi yolladın onu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.