Şimdi Ara

UT3 ONLİNE DH GRUP (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdslar herkes birbirini eklesin oyun içinde..bu akşam bende gelirim..uzun süredir oynamıyorum..cod dan zamanm kalmıyor açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 22 Ocak 2008; 13:02:11 >
  • Warfare yapalım en güzel haritalar o modda, ayrıca en zevklisi de Warfare yani.
  • az kisiyle en guzel vctf olur
  • millet beni de araniza alirsaniz sevinirim gerci daha hala elime gecmedi ama yarin gelecek bir aksilik cikmazsa, psn anill92 tskler
  • quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

az kisiyle en guzel vctf olur

Farketmez bir araya gelelimde.
  • isteyen olursa Action Camera olayida yapabliriz kamera ve gameplay Gears of war gibi oluyor araclar ve daha iyi grafiklerde olunca cok daha degisik bir deneyim oluyor. Ben Amerika serverlerde oynadim baya zevkli COD4u bile unutturdu

http://moddb.com/mods/10356/action-cam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 22 Ocak 2008; 21:08:13 >
  • arkadaşlar resistance klanı olarak 22:00 de toplanıyorduk onun için 22 dedim yoksa herkese uyan bir saat belirleyin o olsun farketmez benim için , ben oyuna giriyorum 22de umarım iyi katılım olur.
    warfare modu baya bi karışık incelemesinde okuduğuma göre deathmatch yada team d.match yapsak bence daha iyi olur.
  • Warfare modunda bir karışıklık yok arkadaşlar oldukça zevkli, Capture the Flag ve Warfare dışındakiler açıkçası bana hiç zevk vermiyor. Kamera açısı her iki türlüde olabilir bence sorun değil, bu akşam 22:00 ise bana uymuyor maalesef ama gelmeye bakarım. *Reaper* nikli kardeşimle bugün denk geldik biraz takıldık fena sarmadı, herkese iyi oyunlar.
  • Yapalım hadi bende varım bayadır oyun ole duruyor.
  • Oyunu az önce ani bi kararla takasladım, kusura kalmayın biraz yarı yolda bırakmış gibi oldum sizleri hakkınızı helal edin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Oyunu az önce ani bi kararla takasladım, kusura kalmayın biraz yarı yolda bırakmış gibi oldum sizleri hakkınızı helal edin...

neyle takasladin dandik bir seyse dalarim sana
  • Fifa 08 ile takasladım üstüne 15ytl alarak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

az kisiyle en guzel vctf olur

ben online da VCTF ye giremiyorum loading ekranında donuyor :S
  • ALDIM BENI DE EKLEYIN anill92 buyuk yazdim yanlislikla, silemeye useniyorum da
  • şu anda oyundayım psn: hoppustr

gelin oynuyalım beyler bi türlü oynuyamadık
  • Arkadaşlar bende oyun aldım da online için oyunu usa memberinden mi açmak gerekiyo.Çünkü normakde uk kullanıyorum ve onda iki kere denedim ve ırkı seçtkten sonra ilerki ekranda ne starta basabiliyodum nede back a.Donmadı ama bole oldu anlayamadım.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz??
  • quote:

Orjinalden alıntı: chupacabra

Arkadaşlar bende oyun aldım da online için oyunu usa memberinden mi açmak gerekiyo.Çünkü normakde uk kullanıyorum ve onda iki kere denedim ve ırkı seçtkten sonra ilerki ekranda ne starta basabiliyodum nede back a.Donmadı ama bole oldu anlayamadım.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz??

modemin nedir

philips sna6500 mu
  • hayır airties RT-102
  • quote:

Orjinalden alıntı: chupacabra

Arkadaşlar bende oyun aldım da online için oyunu usa memberinden mi açmak gerekiyo.Çünkü normakde uk kullanıyorum ve onda iki kere denedim ve ırkı seçtkten sonra ilerki ekranda ne starta basabiliyodum nede back a.Donmadı ama bole oldu anlayamadım.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz??

ut3 için gereken portları açtın mı?
  • bende dandik origo modem vardi portlari acilmamis nat 3 sorunsuz calistiriyordu philips i taktim o kadar para bayildim multi oynayamadim bile

sadece ut3 icin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.