Şimdi Ara

UT3 ONLİNE DH GRUP (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pitrat

quote:

Orjinalden alıntı: MHos

:) Tekken vardır diye sanada davet attım :) fix bir msaj ingilizce geliyor

oyunun içinden mi yolladın onu

evet
  • Selamlar. Ben de UT3 sahibi oldum

PSN: sururi
  • Beyler lag nasıl online oyunlarda. Bıktım beklemekten valla şu pal versiyonunu, bir çıkaramadı adamlar yahu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sfred

Beyler lag nasıl online oyunlarda. Bıktım beklemekten valla şu pal versiyonunu, bir çıkaramadı adamlar yahu.

ben 1024 k ile sorunsuz oynuyorum 100-150 ping le ,zaten avrupadan server acan cok oluyor onlarda 70 pingle oynadıklarım oldu bence sorunsuz bir şekilde oynarsız us versiyondada
  • evet sorun yok bölge kilitide yok
    ama grafiklerde sorun çok :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sfred

Beyler lag nasıl online oyunlarda. Bıktım beklemekten valla şu pal versiyonunu, bir çıkaramadı adamlar yahu.

bu konuda sana yönelik 3nci mesajım olacak bu... Ben de artık yok ama varken oynadıgımda 1.bolge oyunla 1024k ıle oynadım, hıc lagla karsılasmadım... Zaten oyun lıstelerınde pınglerı goruyorsun , ben ılk alanlardan olmama ragmen (su anda daha coktur) bır suru uygun pıng olan oyun vardı... Ama sen yıne beklemek ıstıyorsan bekle :)
  • Online da lag yok arkadaşlar ben de 1mbit bağlatıyla 200 pinge kadar olan tüm serverlarda sorunsuz oynadım.

Grafikleri gerçekten güzel arkadaşlar haksızlık etmeyin yaw
  • Eyvallah beyler cevapalr için, çok yakında gelicem.
  • bendeki ayni sorun forumdaki oguzhan arkadasta da varmis
  • sorun philips modeminden kaynaklandigi kesinlesti artik eski modemimi tekrar kurarim

sna6500 almayin
  • Hay ben sizin kuracağınız online grubun...

Daha kimseyle oynayamadık iyi mi...

Ben diyorumki bi gün ve saat kararlaştıralım artık, gerçi oyun her an elimden çıkabilir ama olsun çıkmayadabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Hay ben sizin kuracağınız online grubun...

Ben diyorumki bi gün ve saat kararlaştıralım artık, gerçi oyun her an elimden çıkabilir ama olsun çıkmayadabilir.

cikarma elinden modm isini halleder halletmez girecegim bi suspense de vehicle ctf yapariz super olur cod dan daha iyi super zevkli o harita ya da sandstorm

• quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Hay ben sizin kuracağınız online grubun...

weycell 4 kişi ile olmaz
    hadi olacak diyelim buradaki ark larada o konuda güven olmuyor
    4 kişi var desekte her an var olan kişi ben yokum demeye tenezzül etmeden olmama ihtimali ile sorun oluyor ki
    daha once rfom da çok yaşadık bu tür sorunları 30 kişi geliyoruz diyordu odada topu topu 10 kişi oluyorduk

• oyunu bende aldım ama hiç fırsat bulup oynayamadım. klan felan kuruluyorsa bi liste hazırlayalım saat belirleyelim resistance de yaz boyu her akşam 8-10 kişi katılım oluyordu unrealde de bunu sağlasak yeter zaten.
  • PC ve PS3 nickim: nash01
  • oyunu gittikce daha cok begenmeye basladim torlan cok guzel bir harita ve aracalarda cok iyi bazi haritalarda kaplamalar cok iyi iken bazi yerlerde kotu durmus ama kesinlikle cok begendim grafiksel anlamda doyurucu olmus oyunu begenmeyen arkadaslar neresini begenmedi acaba

hdr biraz az kullanilmis snirim......... xbox versiyonunda grafiklerin daha iyi olmasi muhtamel
  • Aslına bakarsanız oyunu bende ilk zamanlara göre daha çok sevmeye başladım, grafiklerde ilk zamanki gibi vasat gelmiyor artık ama bunun sebebi haritadan haritaya değişkenlik göstermesi. Bazı haritalar hakikaten çok güzel, özellikle Warfare modunda mükemmel haritalar var ve en zevklisi de Warfare modu bence. Ama oyundaki en genel eksiklik hiç parlak olmaması, aşırı derecede bir solukluk var renklerde...

Online klan kurmaya gerek yok bence, belirli birgün ve saat belirlesek yeter...Bunu zamanla devamlı hale getirebiliriz ama önce kimlerin istikrarlı olduğunu görmemiz gerek. Mesela yarın saat kaç gibi uygunsunuz diye gireyim ben olaya.
  • saat 22 diyelim meseala uygun olur mu? oyunu hiç oynamadım direk onlinedan girecez olaya ama olsun.

ilk mesajda zaten varmış liste turkopol benide ekleyiversin.
  • 22 cok gec olur bence 20 ve oncesi olsa daha iyi.. team deathmatch, normal ve vehicle capture flag yapalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 22 Ocak 2008; 8:49:27 >
  • Aslında ben gece yarısına doğru müsahit oluyorum genelde, 22:00 neyse de 20:00 hiç uymaz maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.