Şimdi Ara

UT3 ONLİNE DH GRUP (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekleyebilirsiniz oyun bugün elime ulaştı...PSN: Weycell61

Ama single bitirmeden online oynamama gibi bir prensibim var yani birkaç gün offline takılırım, zaten USB klavyeyi de yarın alacağım kısmetse.
  • benide ekleyebilirsiniz oyunu dün aldım

ama oyun da bir sorun var online da vehicle ctf ye girdiğimde loading ekranında donuyor sizde de oluyormu bu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

action mod cıkmıs arkadaslar yanı ben oyundayken oyun onla kuruluydu oyundayken cektı dosyayı 43rd person kameraan oynuyorsunuz oyunu geliyor yawas yavas modlar bide sitesine bakayım neler war

43. kamera açısı devrim yarattı adamlar vay be :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: MHos

quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

action mod cıkmıs arkadaslar yanı ben oyundayken oyun onla kuruluydu oyundayken cektı dosyayı 43rd person kameraan oynuyorsunuz oyunu geliyor yawas yavas modlar bide sitesine bakayım neler war

43. kamera açısı devrim yarattı adamlar vay be :)

walla öle çoşmus adamlar
  • keske oynayabilsem ama action cam gercekten cok hos olmus kaliteli kapllamali haritalar ciksa cok iyi olacak
  • Dün portları açmam ile birlikte LAG falan kalmadı çok şükür ping seviyesi 300 altı olduğu zaman hiçbir sorun yok ki böyle düşük pinglerde dolanan pek çok server var, dün 4 saat 10 kişi iki takım halinde "capture the flag" oynadık inanılmaz zevkliydi.

Benden başka TUNA diye bi türk arkdaş daha vardı bizim takımda sonradan mesaj attım listeme ekledim sizleride beklerim
  • Evet oyunu dün sabaha kadar oynadım valla inanılmaz zevkli kardeşim. Ama maalesef grafikler hayal kırıklığına uğramama yettide arttı bile ama olsun napalım ps3'te bu kadar oluyor demekki bu işler, grafik dedinmi bir süre daha 360 gelecek akla kimse darılmasın ama öyle....Yine de inanılmaz zevkli üstelik single oynadım hiç multiye girmedim daha, hele hard modda bi single takılın oyunlar hep kafa kafaya gidiyor bitmek bilmiyor valla. Klavye de hiç kullanmadım sixaxis ile gayet iyi coşturdum. Sonuç olarak alınmasını tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar 25 Modu da yükledim oyuna, bu akşam multi yapmak isteyenler şimdiden girebilirler, değişik haritalarda ve özelliklerle yaparız maçları...
  • akşam ut 3 teyim
    weycell herşey grafik değil ama :)
  • grafikler bana o kadar kötü gelmedi aksine güzel geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad skillz

Arkadaşlar 25 Modu da yükledim oyuna, bu akşam multi yapmak isteyenler şimdiden girebilirler, değişik haritalarda ve özelliklerle yaparız maçları...

oyuna girebilmesi icin diger arkadaslarin da senin indirdigin haritalari indirmis olmasi gerekir
  • quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

quote:

Arkadaşlar 25 Modu da yükledim oyuna, bu akşam multi yapmak isteyenler şimdiden girebilirler, değişik haritalarda ve özelliklerle yaparız maçları...

oyuna girebilmesi icin diger arkadaslarin da senin indirdigin haritalari indirmis olmasi gerekir

İlk o benim de aklıma geldi ama sonra bazı forumlara baktım, birisi bu şekilde bir cevap yazmıştı. O zaman indirin siz de arkadaşlar...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

quote:

İlk o benim de aklıma geldi ama sonra bazı forumlara baktım, birisi bu şekilde bir cevap yazmıştı. O zaman indirin siz de arkadaşlar...

ben birine gireyim dedim shrine adli haritayi indirmen gerekir dedi

• Yani aslında hepsini demiyorum, isterseniz hepsini indirin ama bazı haritalar gerçekten hoş. Özellikle Kronos ve Bathroom çok yaratıcı olmuş. Tavsiye ederim...
  • gördüğüm kadarıyla unreal3 forumda gereken heyecanı yaratamadı. lag mı oluyor? bölge kilidi mi var? pal versiyon mu bekleniyor? resistance ve cod4te herkes oyunu aldı, forumca oynandı ama unrealde bu klan işi filan olmayacak gibi?
  • Lag yok, bölge kilidi yok ve multi acayip zevkli aslında. Arkadaşlar bu gece bi maç çevirelim mi ne diyosunuz, saat 12'den sonra?
  • Ben varım 12den sonra olursa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

Lag yok, bölge kilidi yok ve multi acayip zevkli aslında. Arkadaşlar bu gece bi maç çevirelim mi ne diyosunuz, saat 12'den sonra?

hocam ut 3 e ozel (!) internet sorunum olmasa ben de girecem ama 5dk sonra atiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: medeni conan

gördüğüm kadarıyla unreal3 forumda gereken heyecanı yaratamadı. lag mı oluyor? bölge kilidi mi var? pal versiyon mu bekleniyor? resistance ve cod4te herkes oyunu aldı, forumca oynandı ama unrealde bu klan işi filan olmayacak gibi?

oyun sadece online diyebiliriz
    campaign modu dandik
    hikaye modu yok
    eklentileri güzel
    ps3 te online için ideal bir oyun
  • arkadaşlar tekrar port açayım dedım yaptım ama sonra global ıp yazmak gerekıyormus oyle bır bosluk var;

oraya 192.168.1.1 yazdım ınternet coktu ne yazmam gerekıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.