Yarbay
11 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 1)
Gönderileri
İyi akşamlar.Samsung 40A552 model tv de hdmi da sorunum var.Tv yi ps3 ile kullanırken patlama ya da ekranın aniden parladığı sahnelerde , 3-5 saniye süresince tv hdmi modundan çıkıp geri dönüyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?Kablodan kaynaklı olabilir mi ?
http://www.sahibinden.com/15_bin_km_de_tertemiz_corolla_comfort_mmt-91WQQaXQQ15620166WQQpXQQdisplayitem

Boyasız ve değişen parçası yoktur. Kapı içlerindeki jelatinleri bile duruyor. Sigara içilmemiş. Ekstra garanti kapsamında 5 yıl garantili. Temmuz 2008 trafik çıkışlı, Multi Mode şanzumanlı olup gayet düşük yakıt tüketimine sahip bir araçtır. 9 hava yastığı bulunur.

özel nedenlerden dolayı satılıktır aracımdan memnunum.

Takas düşünmüyorum.
selamlar;

arkadaşlar samsunglarda full hd olarak hangi modelleri önerirsiniz fiyat da aşırıya kaçmamak üzere

R serisinde full hd var mı yoksa sadece tulip ler mi full hd?
son update ile online kilit kalkmis durumda belki haberi olmayanlar vardir pc den download ederken serverara girdim ve de cok akici sekilde oynadim 100 pingin altinda oda vardi ancak midway in serverlarina girerken loading kisminda takildi ve de ilk kez ds3 ile oynadim ve det itresimler de cok iyiydi
E3 2006'da gösterilen Heavy Rain demosunu kim unutabilir ki... Oyun dünyasında, macera türüne yeni anlamlar katan 'The Fahrenheit' yapımcısı Quantic Dreams tarafından PlayStation 3 için özel olarak geliştirilen oyun hakkında, Quantic Dreams patronu David Cage, Alman oyun dergisi Chief'e yeni bilgiler verdi.

İşte Cage'in ağzından oyunun grafik, oynanış, hikaye ve içereği mekanlara dair bazı detaylar;

Mekanlar,

GTA gibi gezilebilir bir şehir yapmak istemiyorum çünkü bu şekilde hikayenin akışını kontrol etmesi zor oluyor. Yine de oyuna kalabalık ve büyük mekanları dahil etmek istiyorum, mesela bir bölümler arasında bir alışveriş merkezi ve metro istasyonu olacak. Oynanışı da buna göre şekillendirmeyi düşünüyoruz.

Grafikler,

Sony grafikler konusunda bizi destekledi, Heavy Rain gerçek bir yeni nesil oyunu olacak. Grafikler üzerinde hala çalışıyor ve eşsiz birşeyler yapmak istiyoruz. Amacımız grafikleri olabildiğince fotorealistik hale getirmek, bu konuda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
Oynanış,

Fahrenheit ile macera türüne yeni bir bakış açısı oluşturduk. Bu türe yeni eklentiler getirdik. Heavy Rain ile bu yeni bakışı iyice geniştletecek ve düzenleyeceğiz.

Hikaye,

Heavy Rain, olağanüstü durumlarda yaşayan sıradan insanlar hakkında bir oyun. Ben oyunda daha çok kişisel bir hikaye olmasını istiyorum. Aklıma gelen ilk fikir 2 küçük çocuklu bir babanın oğluna karşı duyduğu sevgi temasıydı. Bu oyun dünyayı yada bir prensesi kurtarmak ile ilgili değil, en saf haliyle baba sevgisini işliyor.

Ana hikaye 4 farklı karakter etrafında dönüyor. Oyun size 'iyi ve kötü nedir' sorusunu soracak ve bu soru hakkında yeni bir bakış açısını berabetinde getirecek. Ahlaki tercihleri oyunda fazlasıyla kullanacağız. İyi yada kötü olmak ile alakalı değil belki, ama doğruyu bulmak ile ilgili kararlar vermemiz gerekecek

alıntıdır...
army of two oyunu sahipleri bulusalim

online kilit var mi onu bilmiyorum ama en fazla 4 kisi destekliyor bu yuzden oyuncu sikintisi cekilmez herhalde

ya da coop yapilabilir

eger online kilit varsa oyununuzun versiyonunu belirtmek de fayda var

ve de ds 3 ile gercekten cok zevkli oluyor

))
bu forumda niye tahrik eden arkadaslar degil de magdur arkadaslar ban leniyor buna anlam veremiyorum su ana kdar tarafsiz gozlerle baktim ve de en son esayar nickli arkadasimizin konusuna da baktim bazi piskinler olay cikariyor modlarin umrunda bile degil baslik sacmaymis neden olaki
ps3 de korsan oyun yok diye forever orjinalciler diye niye bir konu acilmiyor anlamadim ve de tartismlarda mesajlar siliniyor ama hic de kisa sureli ban lanmiyor anlasilir bir sey degil

kilitlenirse de kilitlensin anncak seyhanuygur un da belirrttigi gibi buradan da bir mod gerekir hic tarafsizlik yok
Online kilit kondu detaylar icin en alt mesaja bakabilirsiniz
arkadaslar son zamanlarda oyunlar ps3 e takili iken hiriltilar gelmeye basladi ps3 ten eskiden boyle bir ses duymuyordum

bluray imde sorun olabilir mi?
Arkadaşlar orange box ın ps3 versiyonu nasıldır?Özellikle oynayanlara soruyorum

Ana konusu da yok galiba;kirlilik deyip kaldırmazlar umarım

AA,hdr,fps stabıl mıdır? nasıldır? parayı hak eder mi ve bölge ayrımı var mıdır?online sorunsuz oynayabilir miyiz?

Ya da folklore onu da merak ediyorum turn based midir demosunu da indirmedim ;

Son olarakta bu ay içinde yeni ve hit bir oyun çıkacak mı

Teşekkürler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.920
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 51.767 (Bu ay: 98)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.