Şimdi Ara

UT3 ONLİNE DH GRUP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
0
Favori
3.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu alan ve online kapışanlar psnlerini açsın kendi armızda warfare gibi görevli modlar açalım..psn listeniz doluysa oyun içindeki arkds listesine birbirimiz ekliyelim

kendi aramızdaki oyunlara sifre olarak herzaman dh koyalım..

1.turkopol

2.pitratfelix

3.margorn

4.celalholiday

5.NextGenTR

6.SolidBlue

7.pelekus

8. By_e

9.hakao

10.SPYdır

11.punishersadi

12. RamboTr

13. dreamon360

14. Joven24

15. ReSTeR-X

16. Weycell61

17. TekkenPlayer

18. altar3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 22 Ocak 2008; 13:00:51 >

• Beni de ekleyebilirsin ama PSN'imde TR kısmını kalın olarak buraya yaz çünkü bu kelime -niye hala bilmiyorum- forumda yasaklı...
  • Beni de ekleyin. :) PSN: SolidBlue
  • saol kaya oldu walla bütün portları açtım oldu yeniden çok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: koray.83

Beni de ekleyin. :) PSN: SolidBlue

Senle oynanan oyunlar güzel oluyor adamım...

(Optimist olduğum için yenilmek bile güzel benim için; tecrübe kazanıyorum...)

Bu arada ps4, isim yanlış olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therev -- 29 Aralık 2007; 20:36:51 >
  • Beni de madara ediyorlar. :) bu arada ps4 seni ekleyemiyorum, friend listi dolu diyor. :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray.83 -- 29 Aralık 2007; 20:40:32 >
  • klavye özürlüyümde biraz..bazen bazı harfleri atlıyorum..
  • benıde ekleyebilirsiniz ama bu aralar cod dan zaman bulamıorum
  • Bir de küçük/BÜYÜK harf farkediyor diye biliyorum, sonradan bir karışıklık çıkmasın diye onları da bir düzeltiverir misin zahmet olmazsa?
  • benide ekleyin:)
  • Yakında bende geleceğim inşallah bu arada yavaş yavaş büyüyor başlık çok zevkli maçlar oalcak gibime geliyor hatta kesin eminim muhteşem ötesi maçlar olacak
  • Benide ekleyin.

By_e
  • ben bir turlu oynayamiyorum ut3 online arkadasa verecegim o da deneyecek bakalim ne olacak o zaman ya da patch in cikmasini beklerim

bu arada warfare in tadini cikarmak icin en az 12 kisi olmak gerekir bence

• PAL versiyonu çıktığında ben de geleceğim. Aylardır bekliyorum , biraz daha beklemekten zarar gelmez.
  • turkocan ekle benide, oyunu ciktigi gun aldim bre
  • dostum ne biliyim yazıcaktım ama fazla gözükmüyorsun
  • hala server ayrımı kalkmadı mı ?
  • server ayrimi yok, pal beklemenizi de ...

Bir suru oyundan dusuk pingli ile (ben Amerika serverlarinda da oynadim sorun yok) oynarsaniz sorun hic olmuyor... Kaldi ki burdakiler host olursa hic olmaz...
  • arkadaşlar ben hala ps3'e hiç bir güncelleme yapmadım. versiyon 1.55... biraz daha bekleyip sorun çıkarmayan bir versiyon çıktığında güncelleme yapayım diye düşünüyorum. hata mı ediyorum dolayısıyla şu an online oyun da oynayamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 30 Aralık 2007; 14:52:47 >
  • versiyon yukseltmeden dolayı bir sorun görmedım ben yani yenı versıyonlar oncelikle eskilerin açıklarını kapatıyor ayrıca sen 1.55 de kaldıysan bir şey yapamıyorsun demektır onlıne oynayamıyorsun yenı demoları cekemıyorsun oyunları oynayamıyorsun belkı resıstance la bypass yapıyorsundur ama oda her oyunda olmuyordu ayrıca ugrastırıyor yani ne anlamı kaldiki ps3 un ozaman

edit: laptopun kalvyesınde takılma oluyor bazen tuslara basmıor bı okudumda katletmişim türkçeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamman115 -- 30 Aralık 2007; 15:11:43 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.