Şimdi Ara

Üsküdar Ümraniye Sancaktepe Metrosu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu Metronun Açılışı Hakkında Bilgisi Olan varmı. 10 Yıl Oldu Galiba Habire Ertelenip Duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilerek açmıyor bitin küçükleri
  • Bitmemiştir de ondan açmıyorlar. Medyada bitti açılacak diye yazar gaz almak için yazılır öyle haberler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

bilerek açmıyor bitin küçükleri

Galiba seçime hazırlık yapıyorlar toplu açılışlar felan göz boyama desene

• Acsalarda kismi acacaklar yamanevlere kadar kismini acacak diyolardi 29 ekimde bu gidisle 2023 de acikir artik

• Torunlarıma miras bırakacağım şeylerden birisi de bu metro ve banliyö hattı olacak.
  • Bi 10 yıl daha beklersin.
  • Liseye başlarken kazmaya basladilar üniversite bitti hala açılacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Bi 10 yıl daha beklersin.

Durum onu gösteriyor

• Banliyö hattı durdurulduğunda üniversitenin başındaydım. Şimdi yüksek lisans yapıyorum. Ben doktora veririm bu banliyö bitmez.
  • Ulaştırma bakanlığına, işi geciktiren şahenkin firması doğuşa ve b.şehirbelediyesi 3 er mesaj attım ayrı ayrı.. hiçbirinden cevap gelmedi; hakkını hukukunu aramasını bilmeyeni hesap sormayan böylesine kek bir millet bulmuşsanız, elbetteki zırt pırt açılış tarihlerini değiştirip, ardından hiçbir açıklama ve özür bile dilemezsiniz...

amma, hergün binlerce kişi, geciken her gün için bunların arkasından trafikte süründükleri vakit ana avrat küfür ediyorlardır, bunları bilsinler yeter
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    MİLLET YARGILAMIYOR ŞİRKETİMDD İŞİM GELİYOR

• Daha bi metro bitmeden göztepe metrosuna başladılar. İkisi birlikte 2029 da açılır artık.

• O kazı başladığında ümraniyeden ev alsık 2 çocuğum olacak hala kapalı. Torunlarım binerler inş

• 10 yıl oldu mu ya
  • Yıl sonuna kadar ümraniye üsküdar hattı açılacak geriye kalan madenler ümraniye arası ise yılbaşından sonra 2-3 ay sonra açılır
  • sarıyer de kocaman bir hastane var 3 yıldır bitti ama açmıyorlar, amacını bekliyor. yani seçimi
  • 3 durak açacaklar ve miting yapılacak bugün.Neden gecikme ve neden diğer hatlar açılmadı soran olmayacak tabi..2 yıl sonra tüm hat açılınca yine tören yine miting..

Otobüsler kaldırılmış .Açılış töreni ! pardon miting için ! önlemler alınmış vatandaşı yine düşünen yok.Sorsan hizmet yapıyoruz
  • Açıyolar ama boşuna. Ümraniye islamcı terörist kaynıyo, her gün bomba şüphesiyle kapalı olur metro

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.