Şimdi Ara

İdealtepe Maltepe Bostancı Sahil Dolgu Çalışmaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • idealtepe bostancı sahil anroşman dolgu çalışmaları yüzünden, idealtepe sahil yolu-e5 baglantısı resmen çamur deryası ve buzlu yoldan daha kaygan bir hale geldi. Hele o harfiyat kamyonlarının birbirleriyle yarış edercesine yarattıkları tehlike ve sebep oldukları kazalar artık bu yolu kullananların kabusu oldu. Tüm şikayetlere ve hergün meydana geken kazalara rağmen hiçbir önlem alınmıyor. Bununla birlikte sözde yolu temizlemek için görevlendirilen belediyenin temizlik araçlarının arkasındaki işaretler yanlış, çalışmayan ışıklı tabelalar, gece çalışmalarında farları yanmayan araçlar, çakma xenonlu resmi araçlar herşey var. Bu yolu kullananların dikkatli olması gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bazen temizliyorlar ama biz yinede kullanmamaya çalışıyoruz.Maltepenin içinden gidiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısı kurtköy denen yerde başıma gelmişti, asfaltın üstünde cam gibi kaygan bir balçık tabakası vardı ve araba resmen buz üzerindeymiş gibi kayıyordu, çok dikkatli olun o halde ...
  • başıbüyük ten gelen köprüden sahil yoluna cıkısta cok dikkatli olun kamyonlar tam hızla geliyorlar hiç yavaşlama yok...sağ şeritteki bütün kamyonlar bildiğin katiller geçen çukura girmemek için üstüme sürdü kamyonu..ne malum bnm solumdada bir arac olmadığı?? gerekli yerlere bildirdim şikayetimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi confusion. -- 29 Ocak 2013; 12:45:50 >
  • Aman çok dikkatli olalalım.Aynı yerde 2 ay önce motosikletim ile bir kaza yaptım.Artık o yolu kullanmıyorum.Sizde kullanmamaya gayret edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.