Şimdi Ara

Upgrade (2018) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
5.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konusu sacma geldi sanki ama guzel filmdi. Tabi bi oblivion degil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu sıralar yeni filmler arasından izlenebilecek bir film. john wick + bilim kurgu tadında.
  • gerçekten muhteşem bir film idi.. Son yıllarda çıkan moktan kahraman filmlerinden sonra ilaç gibi geldi.Zaten artık filmin bütçesine bakıyorum düşükse izliyorum yüksek ise es geçiyorum , düşük bütçeli filmler senaryoya çok daha fazla önem veriyor.. What happened to monday , upgrade , annihilation , district 9 , The Ritual, coherence , Cargo , signal , Take Shelter , Monsters , Moon , Alien Raiders , ex machina , attack the block , Europa Report , Primer , predestination bunlar hep düşük bütçeli ama muhteşem filmler daha vardır bunlar aklıma geldi.
  • Çok iyi bir filmdi valla ilaç gibi geldi. Senaryosu ve kaliteli aksiyon sahneleri ile bilimkurgu türünde yer edecek bir yapım.
  • izledim ve çok beğendim. senaryosu güzeldi fakat mantığıma oturmayan yanları da vardı.

stem madem bu kadar hırslı bir mekanizma, neden tüm ömrü boyunca sadece Grey'i beklemiş. yardımcısı eeronun içine girseymiş ? böylelikle eeronda süper güçlü kahraman olurdu bu şekilde pısırık olmak yerine.
  • most watch !!!!!!
  • Holivud ölmedi dedirten bir bir film olmuş. Klişelere boğmuyor seyiciyi, keyifli bir seyir sunuyor ve tatmin edici bir şekilde bitiyor. Leigh Whannell rüştünü bu film ile ispatlamış. Yönetmenlik konusunda tüm birikimini konuşturmuş, aksiyon sahneleri ile kamera kullanımı uyumu harikaydı. Renk kullanımı, seçilen mekanlar, atmosfer, kurgu gayet iyiydi. Film hiç bir şekilde sıkmıyor ve level atlayarak ilerliyor sonuna doğru vites yükseltiyor. Kendine has bir atmosfer ve tarz oluşturturmayı başarıyor.

Stem tam psikopat çıktı önüne geleni gözünü kırpmadan çizdi. Teknoloji harikasıyım ama ninja değilim Grey.

• Bilim kurgu azlığında iyi geldi bu film.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden birisiydi. Tavsiye ederim pişman olan olursa çay ısmarlıyorum.
  • Güzeldi nasıl başladı nasıl bitti anlamadım bile. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, konuyu görmeseydim muhtemelen uzun süre izlemezdim. Tek sıkıntı aksiyon sahneleri beklediğimden daha azdı. En beğendiğim kısım ise kamera açılarıydı, tek kelimeyle mükemmel ayarlamışlar. Bu film kıtlığında ilaç gibi geldi.

• Fena bir film.

10/9

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Senaryo Evil Within oyunundan arak ama fena film değildi izletti kendini 10/7.9
    Evil Withinle bu ne alaka
  • Tavsiye üzerine izledim güzel filmdi .7/10

• bobsantino kullanıcısına yanıt
    STEM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

STEM
    Sadece isimleri aynı. İkisi çok farklı şeyler. Oyunu oynadığına emin misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kelimeyle muhteşem bir film izlerken zaman nasıl geçti anlamadım bile.

Ucu acık bitti, ikincisi çevirilicek gibi her halde? bu arada filmin hem yönetmen hem senaristliğini yapan kişi tanıdık korku filmlerini yapan eleman hiç beklenmedik bir film kendisinden bravo.

Bunun tarzında filmler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Film şaşırtıcı derecede güzeldi. İzletti kendini. Black Mirror esintileri hissedilmedi değil. İzlenir.
  • Film fena değil. Zaten 2001: A Space Odyssey'den beri işlenen bir konusu var. İçine bir intikam hikayesi ekleyerek aksiyonu yukarıya taşımaya çalışmışlar ve bunu da başarmışlar. Bayağı beğendim dövüş sahnelerindeki çekimleri. Yalnız filmin genelinde düşük bütçeli olduğu bas bas bağırıyordu. Görüntü ve sanat yönetmenliği zayıftı.
  • alalım listeye fena sardım uzaylı,bilimli kurgulu,gelecek temalı filmlere
  • Muhtesem, muazzam bir filmdi. Yönetmen zaten plot twist'leriyle Saw (Testere) serisinden taniniyor. 9/10 veriyorum.

Kamera kullanımı mükemmeldi. En cok bu hosuma gitti.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.