Şimdi Ara

UNUTAMIYORUM(LÜTFEN YARDIM)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler uzun diyip okumamazlık yapmayın lütfen.Ben çok nadir sevebilen sevince de kolay unutamayan biriyim.18 yaşındayım ve bu sene 2.kez birini sevdim 2 yıl aradan sonra.Bu sene sınav senesi olduğu için pek yakınlaşamadım.Bu kısmı detaylı anlatmayacağım.Özetle bu kızı sevenler vardı,kızın eski sevgilisiyle arkadaşız diyip sürekli gezme durumu vardı,yakın bi arkadışımın bu kızı sevmesinden şüphelenme olayım vardı.Kısacası hem üniversite sınavına hazırlık hem bu olaylar derken çok yıprandım,çok üzüldüm beyler.Kıza gelince kız çok güzel ve zeki,öyle sıradan kızlardan falan değil çok farklı.Kız her şeyi biliyor ve cevabı seneye farklı şehirlerde olacağız,benim için çok değerlisin ama sence bu mantıklı mı dedi.Dediği gibi de odlu farklı şehirlere gideceğiz ama beyler ben bi türlü unutamıyorum.İlk defa bi kız bana bu kadar değer verdi ve aynı zamanda canımı yaktı,kırdı.Arkadaşlarla çok güzel vakit geçirdiğimiz,kahkahalar attığımız günlerin akşamında bile saçma bir üzüntü çöküyor.Haddinden fazla uyuyorum,gereksiz yere mutsuzum,hayat enerjim yok.Bana bi yardım edin lütfen halim hal değil.

• :))) Çok uzun oldu ama napayım

Senin durumuna çok yakın bi durumdaydım 2-3 hafta önce bu yüzden yazmak istedim.

Ben de son sınıftım bu sene seneye üniversite hazırlık.Sene başından bir kız vardı ekim kasım ayında muhabbetimiz başladı aralık ayından ocak sonuna kadar gittikçe arttı ve ocak sonu beraber olmaya başladık.Emin ol ben de senin gibi düşünüyordum benim 2.sevgilimdi bu kız ve aynı senin gibi 1-2 yıl sonra birini sevdim ilk defa.Ama bu kız çok farklıydı deli gibi sevdim cidden kalpten sevdim.Ailevi probleminden okula kadar derslerinden arkadaşlarına kadar herşeyiyle ilgilendim resmen hem abisiydim hem babasıydım hem sevgilisiydim.

Benim gözümde cidden çok farklıydı.İlk defa bir kızı bu kadar severken aynı zamanda çok düzgün,efendi,saygılı ve güzel bir kız bulduğum için aylarca mutluluk sarhoşuydum.Ondan başka kimseyi sevemem diyordum,sevmeye de çalışmam diyordum çünkü unutamam diyordum.O mu ? O da benim kadar seviyor diye düşünüyordum.Kavgalarımızdan sonra ortak arkadaşlarımızı arar ağlardı,beni çok sevdiğini söylerdi,senin gibisini bulamam evlenicez vs vs neler neler...

Bu ilişki süresinde dersler hiç umrumda olmadı.Büyük aptallık ettim.Çünkü diyordum bu kız var yanımda seneye mezuna kalırım yaparım vs.Resmen kör olmuştum.Mantıklı düşünme diye birşey yoktu artık bende.Bu kızın 3 yıllık sevgilisi buna her türlü şiddet,küfür,aşşağılama yapmıştı.Ve bu ilişki 3 yıl sürmüştü.Ben ise bu kıza en ufak küfür bile etmedim belki 1-2 defa sinirle.Üzerine düştüm,aylarca evine kadar bıraktım aklım kalmasın diye daha neler neler.Çok değer verdim ona ve bunu hissettirdim.

Sonuç ne diye bekliyorsun sanırım :) 6 aylık ilişkimizi lys sınavından sonra bitirdi.Sebesi ise son haftalarda ettiğimiz kavgalardan etkilenip ufak şeylerin onu benden soğutup devam etmek istememesiymiş.Kavgalar falan da giyim konusu he çok ucuz muhabbetler.O gün dünyam başıma yıkıldı ilk defa gözyaşlarım bu kadar sıcak akıyordu o gece tam 2 paket sigara içtim gökyüzüne bakarak.Resmen dibe vurmuştum.Ben böyle bir kızı nasıl kaybederim diye kafayı yiyor,arkadaşlarımın tesellisi ile masal gibi geliyordu.

Günler oldu,haftalar oldu hala berbat durumdaydım.Ta ki 2 hafta önce birşey öğrenene kadar.Kızla ortak arkadaşlarımızdan biri bana öttü.Dedi ki bu kız senden ayrıldıktan 3 gün sonra bi çocukla konuşmaya başladı.inanmadım önce sonra ekran fotoğrafları attı ve şok oldum.Ulan dedim 6 ay beraberdik bana böyle böyle diyordun hemen başkasını buldun insan biraz beklerdi be dedim içimden.Yetti mi ? Hayır. Aradım kızı nasıl sövdüm nasıl.Sonra bi mesaj attım ama öyle böyle değil yaklaşık 8-10 satır ama okusan sen bile ağlarsın :) küfür etmeden rencide ettim onu neler neler dedim.Aradı beni mesajdan sonra ağladı zırladı sen çok efendi bi insandın bunu nasıl yazarsın vs kardeşi aradı falan hiçbiri şeyimde değildi.Yapmamam gerekiyordu ama bazen sadece yaparsın sonrasını düşünmezsin.

Sonra ise içimde kalan her türlü sevgi koca bi nefrete öfkeye dönüştü.Unutma sürecim 5 kat hızlandı.Onun için maddi manevi neler neler yaptım o ise benden ayrıldı ve pat başkasına.Belki de ayrılırken aklında o çocuk bile vardı.Ama bu bana çok büyük dersler verdi,belki de hayatımın geri kalanını bu derslerle daha az üzülerek yaşıcam.

-Kimseye kendinden fazla değer vermiceksin.Onsuz olmaz gibi aptalca düşünmiyeceksin

-Kısa sürede aptal gibi güvenmiyeceksin.Güven bu kadar kısa sürede olmuyormuş bunu anladım.

-Doğru kişiyi seveceksin.Doğru kişi olduğunu düşünsen bile benim gibi, daha da çok irdeliceksin,düşünüceksin ona göre.

-Çok değer versen de,sevsen de bunu çok belli etmiyeceksin.

VE KİMSE SENDEN DEĞERLİ DEĞİL BUNU UNUTMAYACAKSIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :)

Unutma mevzusu ise cidden öyle olmuyor hocam.Ben de diyordum ulan ölene kadar unutamam bu kızı napıcam şimdi falan ama oluyor.Bir boşluğa düşüyorsun önce sonra duygusal düşünüyor ve saçmalıyorsun.Zamanla mantıklı düşünüyor ve git gide unutuyorsun.Ha ben bu olanlardan sonra bile o çok güzel günleri özlüyorum,ama şundan eminim daha güzel günleri o kaçırdı ben değil.

Yani diyeceğim şu ki unutuyorsun dostum.Biliyorum imkansız gibi geliyor ama unutuyorsun...

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam,geriye dönsem bu kadar hayatımın merkezine almazdım.Yaptık bi yanlış...Aslında çok farklı insanlarız onla,normalde hiç hoşuma gitmeyen bazı özelliklerin onda olması umrumda bile değildi,çok sevdim şimdi de unutmak zor oluyor işte.İlk olarak şu aşk temalı müzikleri sildim,fotoğraflarını sildim ama hepsini silmeye de kıyamadım birkaç tane kaldı.Olabildiğince düşünmemem lazım onu çünkü ilk sevdiğim kız gibi olur da 1-2 yıl da unutursam benim için çok sıkıntılı bi durum olur.Ben sanki üzülmeyi istiyormuş gibi onu düşünüyorum ne yaptığını takip ediyorum,herhalde aşkın fazlası ruhsal bi problem oluyor.Keşke bende de onu benden soğutacak şeyler olsaydı ama yok aslında yukarda dediğim gibi hoşuma gitmeyen şeyler var mesela birinin eski sevgilisiyle bu kadar yakın olması hiç hoşuma gitmeyen bi durumdur ama o kadar seviyorum ki onlar gözüme bile gelmiyor hocam.Siz anlarsınız halimden başkası olsa aptal der :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamtariö -- 24 Temmuz 2017; 1:46:55 >

İlk sevdiğimde de unutamam,böyle biri çıkmaz karşıma demiştim ama unuttum fakat 1.5 yılımı aldı be hocam unutmak.Yine öyle olsun istemiyorum ve biliyorum karşıma kim çıkarsa çıksın hep bu kızla kıyaslayacağım.Çok farklı bi kızdı,böyle biri yine karşıma çıkar mı bilmiyorum.Sadece güzel değildi,zekiydi,kibardı,olgundu çok mantıklı konuşuyordu.Normalde bana göre kızların çoğu boş konuşur ama o öyle değildi 24 saat konuşsa dinlerdim.Benim çok dengemi bozdu bazen çok değerlisin dedi sonra yaptığı hareketlerle durumun pek de böyle olmadığını gösterdi,bi baktım ki bağlanmışım ona,ne yaptığımı ben bile bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamtariö -- 24 Temmuz 2017; 1:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamtariö

Eyvallah hocam,geriye dönsem bu kadar hayatımın merkezine almazdım.Yaptık bi yanlış...Aslında çok farklı insanlarız onla,normalde hiç hoşuma gitmeyen bazı özelliklerin onda olması umrumda bile değildi,çok sevdim şimdi de unutmak zor oluyor işte.İlk olarak şu aşk temalı müzikleri sildim,fotoğraflarını sildim ama hepsini silmeye de kıyamadım birkaç tane kaldı.Olabildiğince düşünmem lazım onu çünkü ilk sevdiğim kız gibi olur da 1-2 yıl da unutursam benim için çok sıkıntılı bi durum olur.Ben sanki üzülmeyi istiyormuş gibi onu düşünüyorum ne yaptığını takip etmiyorum,herhalde aşkın fazlası ruhsal bi problem oluyor.Keşke bende de onu benden soğutacak şeyler olsaydı ama yok aslında yukarda dediğim gibi hoşuma gitmeyen şeyler var mesela birinin eski sevgilisyle bu kadar yakın olması hiç hoşuma gitmeyen bi durumdur ama o kadar seviyorum ki onlar gözüme bile gelmiyor hocam.Siz anlarsınız halimden başkası olsa aptal der :)

Bak kardeşim ben o kızın benden ayrıldığı gece köpek gibi ağladım ilk defa bir kız için ağladım çünkü çok seviyordum ve onun gibi birisi bulamam diye düşünüyordum.Senin düşündüklerinin aynısını düşünüyordum.O da benim için çok efendi,kibar saygılı biriydi.Böyle bir kız bulamam diye aptalca düşünüyor ve hergün tekrar başa sarıyordum.Arkadaşlarımla gülüp eğleniyordum ama gece yastığa kafamı koyduğumda zaman geri işliyor ve ayrıldığımız güne gidip tekrar o moda giriyordum.

Emin ol 2-3 hafta böyle geçti.Mutlu taklidi yaptım herkese,iyiyim dedim bitti dedim o bilir dedim ama içimden bitiremedim.Evet o öğrendiğim şeyden sonra yani kızın benden gidip pat diye birisini bulmasından sonra süreç çok başka işledi ama emin ol sende bunu yapacak güçtesin.

Sen,ben,o ve o kız.Hiçbirimiz çok özel değiliz bunu kafana sok.O kız da bulunmaz bir kız değil kardeşim.Bak ciddi söylüyorum ben senden daha katı bir şekilde ondan ayrılırsam başkasıyla olmaz hep onu ararım,sevemem vs olaylarına girdim.Ama bir yere kadar.Emin ol ben de o kızdan daha karakterlisini bulurum sen de istedigin tipte kızı hatta daha iyisini bulursun.Kendimi kandırıyoruz ve yarattığımız girdapta boğuluyoruz olay bu.

Ben gözyaşlarıma,harcadığım yüzlerce paraya,ya da aptallığıma yanmıyorum.Ben verdiğim değere yanıyorum.1 senem piç oldu benim.Onun için yaptıklarımı emin ol sen veya başkası yapsaydı o kızın bana attığı kazıktan sonra bulup döverdi onu.Ama eyv çektim ve dersimi aldım.Elimden başka bir şey gelmiyor,ki artık zerre istemiyorum da.

Herşey kafanda bitiyor.Unutmamaya çalışırsan ve üzgün ruh halinden çıkmamaya çalışırsan çıkamazsın.Evet çok zor çabalıcaksın büyük ihtimalle çabalarken daha boktan bi duruma bile gelebilirsin ama unutma bunları aşacak güç sende.

Soğutacak neden ise evet süreci hızlandırır ama bunu kendin de yaratabilirsin.De içinden o beni istemiyorsa bırak abi de salla de.Bu yazdıklarım hiçbir anlam ifade etmiyecek sana biliyorum çünkü ben de ayrıldıktan sonra açtığım konuda gelen yorumlara he he demiştim fakat gerçek bu.Emin ol neler neler çıkıcak karşımıza :) ve bu günlere ilerde kahkaha atıp gülücez :)

Güzel günleri onlar kaybetti,biz değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchist Reaper -- 24 Temmuz 2017; 1:44:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler hocam sonunda halimden anlayan biri çıktı.Anladığım kadarıyla iyi bi kalbe sahipsiniz umarım sizin de her şey gönlünüzce olur.Ben de şu an gün boyu arkadaşlarıyla iyi vakit geçirip de gece gelince bi anda durgunlaşan saçma bi yüz ifadesiyle boş boş geceyi dinleyen bir hale bürünüyorum.Dediğiniz gibi bu süreci ne kadar sürede geçireceğimiz bizim elimizde önce çabalamam gerekiyor sanırım ve hocam ben bu sene şunu gördüm daha güçlü olmam lazım her insan iyi değil veya çoğu kişi bizi çok da umursamıyor kendimize değer vermemiz lazım ve her şeyden önce sanırım en çok kendimizi sevmemiz lazım.Bunu başarırsak mutlu olacağız.Tekrar teşekkür ederim her şey gönlünüzce olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamtariö

Teşekkürler hocam sonunda halimden anlayan biri çıktı.Anladığım kadarıyla iyi bi kalbe sahipsiniz umarım sizin de her şey gönlünüzce olur.Ben de şu an gün boyu arkadaşlarıyla iyi vakit geçirip de gece gelince bi anda durgunlaşan saçma bi yüz ifadesiyle boş boş geceyi dinleyen bir hale bürünüyorum.Dediğiniz gibi bu süreci ne kadar sürede geçireceğimiz bizim elimizde önce çabalamam gerekiyor sanırım ve hocam ben bu sene şunu gördüm daha güçlü olmam lazım her insan iyi değil veya çoğu kişi bizi çok da umursamıyor kendimize değer vermemiz lazım ve her şeyden önce sanırım en çok kendimizi sevmemiz lazım.Bunu başarırsak mutlu olacağız.Tekrar teşekkür ederim her şey gönlünüzce olsun

Rica ederim dostum.Maalesef öyle biz kendimizi köpek ederken onların umrunda bile olmuyoruz.Ama şunu bil bir gün biri çıkıcak.Arasan da aramasan da çıkıcak ve bunların hepsini sana unutturucak.Ben tanımadığım yolda ilk defa gördüğüm insanlarla bile muhabbet kurabilen iletişimim güçlü biriyim ve elimden geldigince yardımım olacağına inandığım herkese yardım etmeye çalışırım.İstersen istanbuldaysan eğer bir gün buluşur daha detaylı konuşuruz veya bana whatsapptan yazarsın dertleşiriz :)

Hadi iyi geceler.

Kızın benden ayrıldığı günden önceki gün söylediği cümleyle bitiriyorum olayı

Kimse için üzülmeye değmez,cidden değmez tarık.

Kısmen doğru bir cümle.Ben de ona üzülmeye değer insanlar için üzülmeye değer be kızım yazmıştım.Ama yok kardeşim artık

• Çok nadir seven biriyim , 18 yaşındayım . Buraya kadar okuyabildim konuyu özetler nitelikte

• elLbufFer kullanıcısına yanıt
    Haklısınız fakat bu yaşta olup daldan dala atlayanlar da var demek istediğim birini unutabilmem çok zor oluyor
  • Kardeşim bende sen gibi düşünüyordum. Ben kafayı yemiştim. Ayrıca kızla 2 seneden fazla sürem geçti. Sonra ayrıldık aynı senin kafadaydım unutamıyorum. uyuyamıyorum, iştahım yok, yemek yiyemiyorum vb vb sonra başka biri çıktı karşıma (ben adım bile atmadım) inanılmaz güzel anlar oldu ve onunla sevgiliyken o eski kız arkadaşım yazdı. İçimde gram bişey oynamadı. Bi an önce sussun yeni ilişkime zarar vermesin diye düşündüm. İlk anlarında kafan karışık olabilir ama zamanla daha iyi ve daha deneyimli olacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forfreal

Kardeşim bende sen gibi düşünüyordum. Ben kafayı yemiştim. Ayrıca kızla 2 seneden fazla sürem geçti. Sonra ayrıldık aynı senin kafadaydım unutamıyorum. uyuyamıyorum, iştahım yok, yemek yiyemiyorum vb vb sonra başka biri çıktı karşıma (ben adım bile atmadım) inanılmaz güzel anlar oldu ve onunla sevgiliyken o eski kız arkadaşım yazdı. İçimde gram bişey oynamadı. Bi an önce sussun yeni ilişkime zarar vermesin diye düşündüm. İlk anlarında kafan karışık olabilir ama zamanla daha iyi ve daha deneyimli olacaksın.

Aynen öyle hocam.Acı ama öyle hepimiz geçicez er ya da geç bu yoldan.

Şu an o kızla hala beraber misiniz acaba

• Hocam son durum ne oldu acaba ?

Malesef o hatayı yaptım onsuz yapamayacağımı ona belli ettim ve ondan sonra vazgeçilen oldum. Gerçekten stratejik davranmak gerekiyor öyle sevgiye aşka da lanet olsun kutsallığı nerede kaldı tek kızdığım kişi kendimim insan nasıl bu kadar bağlanır ve sever ki karşılıksız ?

• bazen üzülüyorum kullanıcısına yanıt

Olum niye hortlattın ajhshshs

Vay beeee zamanında neler neler yazmışım... Kardeş bana gece gece dejavu yaşattın he... Yukarıda yazdıklarımdan bağımsız büyüyünce bu aşk meşk muhabbetlerine bu kadar takılmıyor insan beyler, güzel/kötü anı olarak kalıyor hepsi. Yukarıda yazdıgım 5 sene önceki kız inan foruma aylar sonra girince aklıma geldi...

:DD ulan ne eşşek adammışız be... Acaip bi his oldu konu hortlayınca içimde... Vay be abi

Yaş 24 ben niye orta okul askimi unutamiyorum ya bu saatte aci cekiyorum

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

vay be hamza hala burda mısın yav, eski tadı hiç yok konu dışının bi yandan da 2016-17 senelerini özlüyorum...

Ben hep buradayim

https://www.youtube.com/watch?v=nMAaG-9qhS8&feature=youtu.be

• Birini sevmek güzel şey ama karşılık varsa karşılık olmayan hiç bir sevgi aşk sana acıdan başka bir şey vermez, hayatına odaklan unutursun emin oll daha kimler çıkacak karşına ,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.