Şimdi Ara

Kredi kartına fazla para yatırmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
26.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar diyelim kredi kartı dönem borcum 300TL ben bankaya 350TL yatırdım o fazla yatırdıgım 50 liraya ne olur genel borçtan düşermi örnegin 2000 lira borcum var dönem borcum 300 lirayı yatırırsam borcum 1700 olucak 350 yatırırsam 1650 mi olur eger 1650 olursa ben o 50 lira azalan borcumu eksreteye bakıp nasıl anlayacagim .? aldıgım bir ürününün son taksiti olarak 50 lira vardı bir dahakı eskterede o ödenmiş mi gözükücek

bir kaç yerde okuduma göre fazla para yatırmak borcu düşürmüyormuş fazla yatan paraya saçma sapan şeyler oluyormuş

bilgisi olan varmı acaba

• Bir sonraki hesaptan düşüyorlar hocam mesela benim 10 tl borcum vardı 20 tl yatırmıştım 2 ay önce bir sonraki ay 172 tl olan borcum için gelen ekstrede borcunuz 162 tl dir diye yazıyor
  • 2100 lira olan kart borcumu ileriki aylarda ufak tefek faizler gelir diye 2150 lira olarak yatırdım 50 lira fazlalık masum masum yatıyor kartta şu an.

kartlarınızı kapatın arkadaşlar iptal ettirin nakit paranız yolsa alışveriş yapmayın lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeriat Sucuğu

2100 lira olan kart borcumu ileriki aylarda ufak tefek faizler gelir diye 2150 lira olarak yatırdım 50 lira fazlalık masum masum yatıyor kartta şu an.

kartlarınızı kapatın arkadaşlar iptal ettirin nakit paranız yolsa alışveriş yapmayın lutfen

KENDİNE HAKİM OLMAYAN KESİNLİKLE KULLANMAMALI KREDİ KARTINI.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o yatırdığın fazladan 50 tl bir sonraki ayın taksidinden değil en son ayın taksidinden düşüyor diye biliyorum.
    yani ayda 100 tl taksitle 500 tl ye telefon aldın diyelim.
    1.ay 150 ödedin
    2. ay 100 tl ödemek durumundasın
    3. ay 100
    4.ay 100
    5. ay 50 tl ödersin
  • pekı su hesap kesım ucretını farketmedıgımız zaman bu donem geldıgınde sak dıye o parayı ındıregandı yapabılır mı banka?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.