Şimdi Ara

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
9
Favori
146.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende içmimarım mühendislik derslerini lisedeyken yapı ressamlığı okumuştum ordan biliyorum. statik falan :s bina bilgisi yapı bilgisi kolon hesapları metraj rapido aydınger kolay gelsin size
  • Bend e çok istedim iç mimar olmayı ama Bir çöp adam bile çizemiyorum
  • hobby jöle sür kafana. jöle çok önemli üniversitede.

sakın ilk jölesiz gitmeyin
  • sgkdlfspdifkpesofkopdskfpw,wü şeklinde başlar...
  • adım xxx
    soyadım YYY
    XYXYYXYX den katılıyorum
    yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum..

diye bi giriş yapmayım da ne yaparsanız yapın
  • Seneye üniversiteyi kazanırsam açık öğretimi bırakmam gerekir mi?İkisini bir arada yürütme imkanım var mı?Seneye 3. sınıfa geçmiş olucam ziyan olmasım 3 yılım.
  • UP! Ben de bu sene başlıyorum.Tecrübe ve taze görüşlerimizi esirgemeyelim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LastSoldi3r

UP! Ben de bu sene başlıyorum.Tecrübe ve taze görüşlerimizi esirgemeyelim.

Üniversite,liseye benzemez,ilk birkaç gün şöyle bir gözlemle.Kimlerle arkadaş olabileceğine bak.Saçma sapan tipler olacaktır mutlaka.

(Bende böyle bir sorun olmadı,aynı bölümü 5 arkadaş birden kazanmıştık).Fazla da kasma üni. diye,akışına bırak,ağzın laf yapıyorsa otomatikman kaynaşıyorsun zaten

Bir de benden tavsiye,bir süre sonra anlayacaksın ki,1-2 eleman-belki de daha fazlası- siyasi konuşmalar yapabilir.Daha da ileri giderse seni bir oluşum içine katmak isteyebilir.Hemen uzaklaş böyle tiplerden.

• quote:

Orjinalden alıntı: hastrombol

hocam böyle yurtta kalıyosan karı kız çevresi iiyi olanlarla takıl(tabi kızlar verici tipler olcak) sana uygun tipler olmawsı şart değil sen takıl kızlarla tanıştırsın sonra götür götürebildiğini paran varsa cebinde bütün kızlarıda onun bütün arkadaşlarınıda götürürsün ilk bi iki yıl böyle geçer

Kızlar için ona buna takılmak yalakalık etmek tam sana yakışır zaten böle devam et sen.
  • konu hortlamıs ama iyi olmus ya benim okul 6 ekimde açılıo napıcaz yaw tecrbelıler yazın bakalım
  • burada herkes zamanıdna kendisi ne yaptıysa onu yapmış... kendiniz olun kardeşim sonra olmadığınız kişi olunca beceremionuz ot edionuz herşeyi
  • YETER ARTIK BU FORUMDA 9999999999999. KEZ AÇILDI neden kimse ilkokul 1.sınıfın ilk günü ne yapılır diye bir konu açmıyo çünkü gençler zeki
  • quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

YETER ARTIK BU FORUMDA 9999999999999. KEZ AÇILDI neden kimse ilkokul 1.sınıfın ilk günü ne yapılır diye bir konu açmıyo çünkü gençler zeki

O da açıldı
  • Farkındaysan yeni konu açmadım, mevcut konuya mesaj yazdım.
    quote:

Orjinalden alıntı: matrix_neo

YETER ARTIK BU FORUMDA 9999999999999. KEZ AÇILDI neden kimse ilkokul 1.sınıfın ilk günü ne yapılır diye bir konu açmıyo çünkü gençler zeki
  • Arkadaşlarına dikkat et. Üniversitede her türlü insan var. İt çakaldan uzak dur.
  • cool kelimesini unutun. hafızanızdan silin direk. hangi üniversitenin hangi bölümüne gittiğinize de bağlı ama üniversite ortamı belli bir zekaya, kültüre sahiptir. cool görünmeye çalışanlar direk farkedilir ve adam yerine konulmaz.

bölümünüzdeki herkesle tanışıyormuş gibi davranın. yani sokakta tanımadığınız birine yaklaşır gibi yaklaşmayın. gidip iki kelime sohbet etmeye çekinmeyin. sokakta tanımadığınız biriyle diyaloga girerken karşındaki kimdir necidir diye düşünür ama ünide düşünmez. beğendiğiniz kıza asılmayın hemen 300 metreden farkedilirsiniz ve insanların zihnine yavşak çocuk olarak kazınırsınız. önce üniversiteli olun kerhaneye gitmiyorsunuz. yılların abazalığından kurtulma anı olarak görüyorsanız üniversiteyi sizden bir bok olmaz. karı kız zaten bir süre sonra girmeye başlar hayatınıza bunu dert etmeyin.

• quote:

Orjinalden alıntı: Vamos Bien

cool kelimesini unutun. hafızanızdan silin direk. hangi üniversitenin hangi bölümüne gittiğinize de bağlı ama üniversite ortamı belli bir zekaya, kültüre sahiptir. cool görünmeye çalışanlar direk farkedilir ve adam yerine konulmaz.

bölümünüzdeki herkesle tanışıyormuş gibi davranın. yani sokakta tanımadığınız birine yaklaşır gibi yaklaşmayın. gidip iki kelime sohbet etmeye çekinmeyin. sokakta tanımadığınız biriyle diyaloga girerken karşındaki kimdir necidir diye düşünür ama ünide düşünmez. beğendiğiniz kıza asılmayın hemen 300 metreden farkedilirsiniz ve insanların zihnine yavşak çocuk olarak kazınırsınız. önce üniversiteli olun kerhaneye gitmiyorsunuz. yılların abazalığından kurtulma anı olarak görüyorsanız üniversiteyi sizden bir bok olmaz. karı kız zaten bir süre sonra girmeye başlar hayatınıza bunu dert etmeyin.

tebrik ederim güzel yazı olmus

• quote:

cool kelimesini unutun. hafızanızdan silin direk. hangi üniversitenin hangi bölümüne gittiğinize de bağlı ama üniversite ortamı belli bir zekaya, kültüre sahiptir. cool görünmeye çalışanlar direk farkedilir ve adam yerine konulmaz.

son 2-3 cümlen yardı beni..

• ilk günler havalı cool takılcam insanlardan uzak durma....dikkat et herkesede yanaş demiyorum...ileriyi düşünüyosan kızlara yakın ol...fazla kanka da olma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whoracle1905

quote:

son 2-3 cümlen yardı beni..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.