Şimdi Ara

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
146.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana daha üniversite de kayıttayken bi kız teklif etti
  • Zaten teklif diye birsey kalmadı artık. Kızla samimi olursun,konusursun,eglenir,gülersin. Senden hoslanıyorum deyip elini tutarsın bu kadar. Hatta direkt elini tutsan da olur.

Kızın teklif etmesi de çok garip be abi. Bilmiyorum düsünmem lazım derim ben . Az mı cektirdi lan onlar bize zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Zaten teklif diye birsey kalmadı artık. Kızla samimi olursun,konusursun,eglenir,gülersin. Senden hoslanıyorum deyip elini tutarsın bu kadar. Hatta direkt elini tutsan da olur.

Kızın teklif etmesi de çok garip be abi. Bilmiyorum düsünmem lazım derim ben . Az mı cektirdi lan onlar bize zamanında.

Ne diyorsun el tutma lisede kaldır direk öpüşme var burda oho dalga geçerler kızın elini tutarsan.Neyse alışırsın yakında öğrenirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

quote:

Orijinalden alıntı: inferno!

Üniversitede kızlar teklif ediyor bunu kafanızı bi kenarına yazın siz sakın etmeyin rezil olursunuz.

Evet ilk yılımda 11 teklif aldım 2.sene 2ye katlacanakmış bu sayı üst sınıflar öyle diyorlar. katlana katlana gidiyormuş

kesinlikle 2ye katlanıyor bende ilk senemde 26 ikinci senemde 52 teklif almıştım 4. senemde kampüs bana çalışıyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: hastrombol
    hocam böyle yurtta kalıyosan karı kız çevresi iiyi olanlarla takıl(tabi kızlar verici tipler olcak) sana uygun tipler olmawsı şart değil sen takıl kızlarla tanıştırsın sonra götür götürebildiğini paran varsa cebinde bütün kızlarıda onun bütün arkadaşlarınıda götürürsün ilk bi iki yıl böyle geçer

Her ne kadar çok gülmüş olsamda bu arkadaşın dediğine katılıyorum.Eğer bu tarz şeylere yönelmek istiyorsanız o tarz adamlarla takılmanız gerekiyor yoksa ilerde zor oluyor

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.