Şimdi Ara

ÜNİVERSİTENİN İLK GÜNÜ NE YAPILIR NASIL DAVRANILIR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
9
Favori
146.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk gun tanisitigin 5 arkadastan birisiyle kanka olursun
    digeriyle cok iyi arkadas
    digerleride bi b*ka yaramaz :D
  • ya millet bu kadar kasmayın zaten ünide selam vereceğiniz bi sürü adam olucak

zamanla ama hiç bi zaman muhabbet edebileceğiniz yada dertleşeceğiniz kişi sayısı 3

gecmez zaten zamanla kuruluyo arkdaşlık sadece kendiniz olun ve ezik

davranmayın gerisi geliyo yani.ama yok ben kız ark istiyom dersen ilk ğünden

birinin yanina otur lafı ac diğer tüm kızları o sana getirir zaten kasmayın ama
  • Rahat ol her gördüğün kıza atlama mp4 flan varsa onu kullanarak gir biraz kendigini beğenmiş ol sonradan açıl unutulmiycak insan ol
  • Bizim daha 15 gün var üni.'nin başlamasına ya. O zaman okurum bu konuyu.
  • Öyle ota .oka yanaşma. Siyasi amaçlara yönelik gruplar özellikle hazırlık döneminde çok propaganda yaparlar. Sen onları takmazsan onlar da bir şey yapmaz. Çok pasif olma. Öyle kişileri hemen anlarlar. Sırını öyle herkese paylaşma, 1 sene sonra kimin ne olduğunu sonradan anlaşılıyor. Onun dışında tıpkı lise gibidir. Adı üniversite çoğu zaman. Gerisi sana kalmış, yukarıdaki arkadaşların dediği gibi rahat ol, kendin ol.
  • Yaw ben okula gittiğimde koridorda sigara içilmez yazıyordu. Kantinde rahat rahat içebiliyoruz değil mi?

Liseden farkı zaten bana göre saç sakala karışan yok birde sigara içmek serbest.
  • quote:

Orjinalden alıntı: acımalı

Yaw ben okula gittiğimde koridorda sigara içilmez yazıyordu. Kantinde rahat rahat içebiliyoruz değil mi?

Liseden farkı zaten bana göre saç sakala karışan yok birde sigara içmek serbest.

en güsel özellik serbest

• arkadaşım üni dediğin neki
    rahat ol ,kendin ol, en önemliside kendinden emin ol
    kızlarla fazla muhabbet kurma ilk başlarda biraz ciddi ol ki kızlar sana yanassın
    erkek arkadaşın istemesende oluyor zaten

senin yapıcagın kendinden emin oluaksın kasıntı olmuycaksın özelliklede hal ve hareketlerine dikkat ediceksin olgun insan gibi

benm üniversite ekimde baslıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BassHunter. -- 17 Eylül 2007; 1:20:50 >
  • bilader ilk gün git ic peacklik yap
    kafanı yasa sonra ortama ayak uydur sonra bakmıssın onlar sana ayak uydurmaya calısıyo
  • Benim de yarın başlıyor ama ben çarşamba giderim herhalde ve biraz tedirginim açıkçası
    Şöyle adam evladı bi arkadaş bulsak erkenden de fazla sıkıntı çekmesek bari.

Lisede kızlarla aram iyiydi(sempatikliğim sağolsun] problem yaşamadım ilk haftalardan sonra aranan adamdım ama üniversitede aynısı olur mu diye korkuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: çağrı y

quote:

Yaw ben okula gittiğimde koridorda sigara içilmez yazıyordu. Kantinde rahat rahat içebiliyoruz değil mi?

en güsel özellik serbest

En azından hoca geliyor at sigarayı derdi yok. Üzerini arayan yok.

Çakmak çıkınca bu ne sorusuna hocam ateş taşımak sevaptır tarzında cevap verip geçiştirmek yok.

Ne güzel.

• kız işlerinin ortam işleri olduğunu malesef üniversite de öğreniyoruz.Yani bir bar da arkadaş aracılığı ile gelişiyor işler özellikle şehir dışında isen en kötü koşulda bile(maddi,manevi) ortam yani grup işe yarar.Demek istediğim grup'un ne kadar aktif,kaliteli,standart insanlardan oluşuyorsa min. 4 yılın o şekilde gider
  • Üniversitede zil derdi yok
    hoca gelirken ayağa kalk derdi yok
    pazartesi sabahı istiklal marsı yok
    cuma cıkıcı istiklal marsı yok
    istediğin zamn derse girer cıkarsın
    istediğini içersin tabi kantinde
    dewamsızlık derdin yok

quote:

quote:

quote:

en güsel özellik serbest

En azından hoca geliyor at sigarayı derdi yok. Üzerini arayan yok.

Çakmak çıkınca bu ne sorusuna hocam ateş taşımak sevaptır tarzında cevap verip geçiştirmek yok.

Ne güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BassHunter. -- 17 Eylül 2007; 1:32:53 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

İlk günler fazla konuşma uzaktan seyret herşeyi.

Kızlarla iyi muhabbet kurmaya çalış ilk günlerde kapamazsan sonra hiç kapamazsın

hocam inşaat kazandım ne kızı hemde 2.öğr kazandım 20 kız 200 erkek hayallerim yıkıldı sonuçların açıklanmasıyla içimde hiç bi heyacan kalmadı

sonuçlar açıklanmadan böyle olacağını bilmiyomuydun

• Batak, king, 3-5-8 felan öğren bilmiyorsan.
  • biz her gün bölümün önünde kafayı cekioz o kadar rahat ilk gün de direk git tanıs siz nerdensinizi falan filan muhabbeti. rahat oldugunu anlasınlar herkes rahat insanlardan hoslanır. ama biraz da mesafeli ol o ince cizgiyi bilsinler ama nerede oldugunu kimse anlayamasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xenom

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

İlk günler fazla konuşma uzaktan seyret herşeyi.

Kızlarla iyi muhabbet kurmaya çalış ilk günlerde kapamazsan sonra hiç kapamazsın

hocam inşaat kazandım ne kızı hemde 2.öğr kazandım 20 kız 200 erkek hayallerim yıkıldı sonuçların açıklanmasıyla içimde hiç bi heyacan kalmadı

sonuçlar açıklanmadan böyle olacağını bilmiyomuydun

mimarlığı alırım die tahmin ediodum

• quote:

Orjinalden alıntı: fuzbing

Batak, king, 3-5-8 felan öğren bilmiyorsan.

Batak kesin zaten, o olmazsa olmaz
  • hocam böyle yurtta kalıyosan karı kız çevresi iiyi olanlarla takıl(tabi kızlar verici tipler olcak) sana uygun tipler olmawsı şart değil sen takıl kızlarla tanıştırsın sonra götür götürebildiğini paran varsa cebinde bütün kızlarıda onun bütün arkadaşlarınıda götürürsün ilk bi iki yıl böyle geçer
  • quote:

Orjinalden alıntı: hastrombol

hocam böyle yurtta kalıyosan karı kız çevresi iiyi olanlarla takıl(tabi kızlar verici tipler olcak) sana uygun tipler olmawsı şart değil sen takıl kızlarla tanıştırsın sonra götür götürebildiğini paran varsa cebinde bütün kızlarıda onun bütün arkadaşlarınıda götürürsün ilk bi iki yıl böyle geçer

Bu nasıl bir hitap tarzı utanmıyormusun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.