Şimdi Ara

Üniversitede parası olmayan harbiden eziliyormuş - Bugün yaşadığım olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankarada bir devlet üniversitesinde okuyorum neyse bugün arkadaslarla konusuyoruz daha doğrusu dedikodu yapıyorlar ben de dinliyorum. Sonra laf para, cep telefonu gibi konulara kaydı, ölümüne eleştiriyorlar neymiş şu çocuk ne kadar cool olmaya çalışırsa çalışsın ezik semtinde oturuyo abi yeaa yok Alinin telefonu eskiymiş Ayşe bizle takılamıyor çünkü parası yok, çankaya bahçeli bilkentte oturmayan ankarada yaşıyor sayılmaz (buralar zengin semtleri tabii) vs konusuyorlar. Gittikleri barları bile yarıştırıyorlar. Ben de orta halli birisiyim oyle çok takılamıyorum dışarıda daha bara bile gitmedim kim bilir ne dedikodumu yapıyorlardır gerçekten moralim bozuldu. Hani biliyorum beş para etmez adamlar yine de insan tuhaf oluyor yaşayan bilir. Bir de burslu özel ünide okumak isteyen varsa kesin vazgeçsin derim bir abi tavsiyesi, devlette boyleyse ozeli düşünemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ok
  • herkesi niye onlar gibi sanıyorsun? sen anormal adamlarla takılıyormussun.
  • %75 burslu okuyorum şu ana kadar öyle bir konuşma olmadı. Öyle konuşan insanla da arkadaş olunmaz zaten. Üniversite dediğimiz yer yetişkin insanların okuduğu yer ama sizin arkadaşlarınız ergenlikten çıkamamış daha sanırım.
  • geneli böyle hocam

• Baba parasıyla hava atan ergenlikten yeni çıkmış insanlar çok oluyor.İlk yıl böyledirler genelde.
  • Ne diyonuz la bebeler deseydin.. Şaka bi yana kardeşim bu tiplerden heryerde var. Arkadaşlıkları yapmacıktır, ye iç eğlen modundalardır. Kafa dengi birkaç arkadaş bul onlarla takıl..
  • valla ne diyim baya baya paraya tapan ezik insanlar varmış çevrende, allah kolaylık versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soyle para muhabbetı yapanlar en cok ezık durumda kımse kımsenın durumunu bılmıyor o tıplerede her zaman sınır olmusumdur, egıtımı mı yurt dısında aldım ama orada hıc bır sekılde boyle muhabettler yoktu, ne bu para sevdası turk genclıgınde onuda anlamıs degılım

• İnsanlarla takılırsan arkadaş olursan sorun çözülür.
  • sen ergenleri bulmuşsun

• İlk sene oldugu içindir belki, daha ergen ergen davranıyorlar hakikaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.