Şimdi Ara

Kulak mememdeki morarma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
35.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimi yıkarken aynaya baktım gözüm kulağıma çarptı bide baktım kulak mememin alt tarafında morluk ve şişkinlik var. her geçen sürede daha fazla şişmeye devam ediyor. Fotoğrafta fazla çıkmamış ama şuan mosmor Çelik halka küpe takıyorum küpeden mikropmu bulaştı acaba ? Hiç sizdede oldumu bu morarıp şişme ? Küpeyi değiştirmelimiyim. Hangi maddeden yapılmış küpe önerirsiniz ? Bide bu morluk geçermi? Bu küpede mikrop varsa bu mikrobu nasıl kırarım ? Sabaha kadar balon gibi olur bu kulak memesi

Resimler:
    |
    http://d1203.hizliresim.com/v/g/3htj7.jpg|
    __________________________________|

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [ Proud ] -- 14 Mart 2012; 0:48:51 >

• Küpeden olsa ilk önce deliğin etrafı morarırdı bence. Senin sevgilin emmiş orayı, unutmuş olmayasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nesenlenesensiz

Küpeden olsa ilk önce deliğin etrafı morarırdı bence. Senin sevgilin emmiş orayı, unutmuş olmayasın?

Olsada sevgilim emdi desem
  • em orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanaL Crew

quote:

Küpeden olsa ilk önce deliğin etrafı morarırdı bence. Senin sevgilin emmiş orayı, unutmuş olmayasın?

Kim emdi o zaman söyle...
  • iyi olmuş erkek adam küpe takar mı la hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kim emdi o zaman söyle...

Kimsee

• Benim de kulak mememde yağ bezesi oluştu hem patlamıyor hem de çok acı veriyor. Geçen bir tanesini patlattım ama ne kadar acı çektiğimi anlatamam.. Yok mudur bu yağ bezesine bir çözüm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asabi

iyi olmuş erkek adam küpe takar mı la hiç

Amaaan asırlardır aynı söz erkek adam şunu yaparmı erkek adam bunu yaparmı.. Asıl erkek küpe takar.
  • Dostum bende de sürekli oluyor , doktora gösterdim yağ bezesi dedi. Hiç geçmiyor bir şişiyor bir iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F5

Benim de kulak mememde yağ bezesi oluştu hem patlamıyor hem de çok acı veriyor. Geçen bir tanesini patlattım ama ne kadar acı çektiğimi anlatamam.. Yok mudur bu yağ bezesine bir çözüm?

Aaa o yağ bezesi gibi olan şey bendede var. Küçük kitle gibi. Şuan o kitle büyüdü kulak memesinin şişmesiyle birlikte . Elinlemi patlattın ? patlattıktan sonra iltihap-yağ çıktımı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F5

Benim de kulak mememde yağ bezesi oluştu hem patlamıyor hem de çok acı veriyor. Geçen bir tanesini patlattım ama ne kadar acı çektiğimi anlatamam.. Yok mudur bu yağ bezesine bir çözüm?

Aaa o yağ bezesi gibi olan şey bendede var. Küçük kitle gibi. Şuan o kitle büyüdü kulak memesinin şişmesiyle birlikte . Elinlemi patlattın ? patlattıktan sonra iltihap-yağ çıktımı ?

Sağ ve sol kulak mememin tam ortasında var. Alt dudağımın bittiği yerde 3 tane çıktı. Onları annem tırnağıyla patlattı ama ucu olmadığı için kahroldum resmen. Sarı yağ çıktı ardından az bir şey de kan.. 1-2 hafta sonra yine şişti ama değince hissediliyor sadece. Dudağımdakine ise bepanthen sürdüm sürmez olaydım 1mm olan şey 1cm oldu ve ucu olmadığı için patlamadı. Belli olmayan şey kabak çekirdeği gibi çıktı ortaya daha sonra allem ettim, kallem ettim sıkıp patlattım. Ötekilere hiç değmiyorum bile ama 1 senedir hiçbir değişme yok..

• aynısı benimde başıma gelmişti bir dönem 1-2 hafta içerisinde geçti havasızlıkla alakalı bir şeydi araştırdım ama şu an pek hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamer.postolache -- 30 Mart 2013; 3:23:45 >
  • dermatologa gidin antibiyotik verir geçirir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.