Şimdi Ara

KUNDURACI GÖĞSÜ İÇİN VACUUM BELL TEDAVİ YÖNTEMİNİ KULLANAN VARMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
3
Favori
16.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilmeyenler için söyliyeyim kunduracı göğsü göğüs kafesinde oluşan bir rahatsızlıktır.
    Oğlum 6 yaşında ve kunduracı göğsü için nuss yöntemi ameliyatı olacak bu vacuum bell aleti ile ameliyatsız düzeleceği söyleniyor.kullanan varsa bilgi almak istiyorum. teşekkürler.

• Herhalde şimdilik bir cevap gelmeyecek yinede bir bilgisi olanlar buraya yazarsa arama yapan arkadaşlar bu sayfaya ulaşacaktır. Bilgilerimizi paylaşalım lütfen.pectus excavatum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgim yok ama 6 yaşındaki çocuk için up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı

• geçmiş olsun. up.
  • Cocugunuz icin up.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar desteğiniz için.

• Hocam çok ileri düzeyse doktora başvurun. Az bişey varsa bence değmez. Çünkü o yöntem küçük çocukta farklı bozukluklarada yok açabilir.
  • Bende bu hastalıktan rahatsızım fakat cok ileri seviyede değil bu yüzden ameliyat gerektircek bi durum hissetmiyorum. Vacuum Belli arastırdım fiyatı yüksek oldugundan kendim yapmaya calısıyorum aynı işi görücek bi cihaz. Size tek söyleyecegim cok ileri seviyede değilse ameliyat son care olarak dusunulup öncesinde baska yollar denenmeli Vacuum Bell gibi. Gecmiş olsun.
  • Ufaklık için up

• Ben Vacuum Bell kullanıcısıyım ve yaklaşık 3 aydır tedaviye devam ediyorum ben de çok işe yaradı, 4,3cm bir derinlik vardı şu anda bile ciddi anlamda gözle görülür bir düzelme var . Ürünü alırsanız size tavsiyem kesinlikle düzenli olarak kullanın yoksa faydasını göremezsiniz.
  • Uplayayım hocam.Çok geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun. up!
  • Prof.'la görüştüm, ameliyatı; kalbine baskı yoksa önermiyorum deyince vazgeçdim, çeşitli testler ultrasonlar, röntgenler sonucu herşey ortaya çıktı..
    Varsın göçük olsun, body ile daha düzgün duruyor şuan, o eziyet çekilmez, ama vacum'u yaşı küçükler için daha çok tavsiye ediyorlar,
    19-20 yaşındaki adamda, gelişimini tamamlamış kemiklerde sonuç olumsuz olur.
  • Cevap için teşekkürler ayrıca konuyu canlı tutan arkadaşlarda sağolsunlar bi ara istanbula gidip arayacağım bu cihazı ve doktorunu.

• Bu konu sizi aydınlatacaktır k. bakma mobilim

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=67506581

Edit: İmlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ah Sahm -- 5 Haziran 2014; 1:25:35 >
  • kemalefe K kullanıcısına yanıt
    ağabey amcamın oğlu kunduracı göğsü.18 haziranda ameliyat olacak.çocuk bir deri bi kemik.hiç gelişemedi.15 yaşında.elimde büyüdü.ameliyatta hayati tehlike taşıyor.inşallah atlatacak ameliyatı.bekliyoruz.göğsüne bir şey yerleşterecekler tabi ki göğsün içine.buda göğsün dışarı büyümesini ve sorunun ortadan kalkmasını sağlayacak.bildiklerim bu kadar.

• Arkadaşlar burada herkes birbiriyle birşeyler paylaşıyor bunun çok faydalı olduğunu düşünüyorum , herkese şifa diliyorum fakat be ameliyat olmadığım için hiç pişman değilim aksine beni vacuum belle tanıştıran sizlere çok teşekkür ediyorum buradan bir arkadaşa da tavsiye ettim bana o kadar teşekkür ettiki şimdiye kadar doğru düzgün muhatap bulamadım dedi ve artık kunduracı göğsünün tek çözümü ameliyat değil.
  • wacuum bell kullanıp gerçekten kalıcı düzelme oldumu arkadaşlar? bırde bu aletı kendımızın yapma yonetımı yokmu 2-3 bin tl cıvarı denılıyor fıyatı cok yüksek. kullanıp satmayı veya kıralamayı düşünen varmı? bana pm ıle ulasabılır
  • bende de 2 cm kadar bir çöküklük var, yukarı yapayım konuyu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.