Şimdi Ara

UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.504
Cevap
31
Favori
71.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avei21

1 de neden trophy yazıyorda 2 ile 3 te yazmıyor onu anlamadım.. 2 ile 3 ün trophyleri olmayacak mı oyunda

İlk oyuna Trophy desteği sonradan eklenmişti.Trophyli versiyon olacak anlamında yazdım.
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    şimdi oldu hocam sağol bilgi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 4 Haziran 2015; 11:46:03 >
  • Blu-ray diskler 8 katmana kadar çıkıyor diyorlardı mevcut bluraylerin kapasitesi ne ki bu oyunlar sığmıyor.
  • wolfgangg kullanıcısına yanıt
    tek taraf yaptıkları için sığmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 4 Haziran 2015; 11:48:16 >
  • kutulu fiyatı belli mi?
  • Yeni nesil mi eski nesil mi belli değil arkadaş! Ps4 ilk çıktığı zaman düzgün oyunlar çıkardılar sadece(watch dogs, asassins cred unite) sonra hep tumb raedir çakması uncharted serisi gibi GoW, lass of us ramekeleri geldi. Hele şu son unch4 te kapak tasarımı tamamen asassins cred çakması olmuş. Watchh dogs asassin gibi oyunlar varken bunlara kim para verir anlamıyorum. İnşallah e3te watch dogs 2 duyurusu gelir sndicatı bekliyoruz. Akıllı davran sony! İflasa neden gittiğin belli..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öfkelivehızlı

Yeni nesil mi eski nesil mi belli değil arkadaş! Ps4 ilk çıktığı zaman düzgün oyunlar çıkardılar sadece(watch dogs, asassins cred unite) sonra hep tumb raedir çakması uncharted serisi gibi GoW, lass of us ramekeleri geldi. Hele şu son unch4 te kapak tasarımı tamamen asassins cred çakması olmuş. Watchh dogs asassin gibi oyunlar varken bunlara kim para verir anlamıyorum. İnşallah e3te watch dogs 2 duyurusu gelir sndicatı bekliyoruz. Akıllı davran sony! İflasa neden gittiğin belli..

Kardeş pm bekliyorum içtiğin şeyin adını. Güzel kafa yapmış.
  • Çok sevindim, süper haber. pse bu jenerasyonda geçenler yaşadı
  • Güzel haber E3'te oynanış videoları gösterilir ve net çıkış tarihide açıklanır ilk oyunu oynamak nasip olmamıştı bu vesileyle onuda aradan çıkarırım.
  • Ne zamandir geleceğini söylüyordum. Boyut olarak bence kafaya takmayın. Büyük olasılıkla 3D yi eklemeyecekler oyuna bu sefer. Yada 3d olarak render edilmiş videoları o an oyun içiyle yapıp boyutu büyük oranda düşürebilirler. Ekstraları koymadan rahat 50 GB a sığdırılabilir oyun diye düşünüyorum.

Ekstralardan kasıt yapımcı günlükleri falan filan.

Kutulu olanda 2 bd gelir. Geniş geniş yayarlar oyunu ve ekstraları. Bakalım fiyat ne olacak, önemli olan o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 4 Haziran 2015; 12:26:01 >
  • İlk remastered oyunu kim çıkardıysa bulup kafasına sıksın biri, bıktırdılar son olsun artık!
  • GTA V, The Last Of Us, God Of War'dan sonra Uncharted serisi... Red Dead Redemption da remastered gelirse PS3'teki arsivimi bastan olusturucam

• Naughty hangi ara vakit bulup yaptı acaba bunu, dörtten kafamı kaldıramıyoruz diyorlardı. Gelsin her türlü alınır.

Yalnız ilk iki oyuna Türkçe altyazı da eklesinler madem geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Souvrock

Naughty hangi ara vakit bulup yaptı acaba bunu, dörtten kafamı kaldıramıyoruz diyorlardı. Gelsin her türlü alınır.

Yalnız ilk iki oyuna Türkçe altyazı da eklesinler madem geliyor.

Naughty Dog değil yapımcının BluePort stüdyosu olduğu söyleniyor.Bundan önce MGS HD collection,Titanfall,Sonic Stars,God of War HD gibi oyunları port eden firma.Naughty Dog yapmıyor port işini.
    Ayrıca remasterlerin ana oyunlarla alakası yok.Bu remasteri yapan firma farklı.Yani remaster olmasaydı yeni bir oyun olacaktı diye bir şey yok.
    Remasterler oyunların gelme olasılığını falan etkilemiyor.Tamamen baştan yeni bir oyun yaratmak çok masraflı bir iş port kadar ucuz değil.Port bir şey kayıp değil aksine oyunu oynamayanlar ayrıca tekrar tatmak isteyenler için zevk

• Yes bee !

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

İlk remastered oyunu kim çıkardıysa bulup kafasına sıksın biri, bıktırdılar son olsun artık!

Remaster oyunların normal oyunlarla bir alakası yok.Yapım süreçlerine etki etmiyor.Yani bu oyunu yapan getiren firma port firmaları var.Bunların işi bu zaten.Bu oyunu remaster etmeseler yeni bir oyun yapacaklarını falan düşünmemen gerekli.Ana stüdyo zaten Uncharted4 ve ilerisine odaklanmış.Naughty Dog yapmıyor port işini.Last of US'ta kendileri yapmıştı fakat bu sefer port firması yapıyor.

Geçen yapılan açıklamaya göre PS4 sahiplerinin %48'i PS3 kullanmamış kişilermiş.Bir sürü oyunu kaçırdılar.Yani daha bundan sonra da remasterler olacak.Beyond büyük olasılıkla sırada.
    Zaten bu oyunlar hazır oyunlar sadece kaplamaları videolar 1080p cilalayıp ucuz fiyata çıkıyor normal oyunlara etkisi zararı yok . Sadece faydası var.

• Dehset bi haber o derece yani :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Öfkelivehızlı

Yeni nesil mi eski nesil mi belli değil arkadaş! Ps4 ilk çıktığı zaman düzgün oyunlar çıkardılar sadece(watch dogs, asassins cred unite) sonra hep tumb raedir çakması uncharted serisi gibi GoW, lass of us ramekeleri geldi. Hele şu son unch4 te kapak tasarımı tamamen asassins cred çakması olmuş. Watchh dogs asassin gibi oyunlar varken bunlara kim para verir anlamıyorum. İnşallah e3te watch dogs 2 duyurusu gelir sndicatı bekliyoruz. Akıllı davran sony! İflasa neden gittiğin belli..

Arkadasin babasi ubisoftun kurucusu herhalde yoksa boyle bir fanboyluk imkansiz

• Kutulu gelirse ekleriz koleksiyona.
  • 3. Oyun Türkçe düblaj ve altyazılı gelmişti fakat ne yazıkki diğer 2 oyunu altyazısızdı.
    Hatırlarsanız forumdan gönüllü birkaç arkadaş ilk iki oyunu Türkçeye çevirmişlerdi ve cfw li ps3lerde türkçe oynanabiliyordu. Sony'e toplu bir şekilde bildirsek bence ilk iki oyunun türkçe olma şansı artar, hali hazırda türkçesi var zaten bi kontrolden geçirip oyuna eklerler diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.